Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Aradığınızı Bulabiliyormusunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Arkadaşlar şuan piyasada elle tutulur 1 tane makine yok ben mı cok secici davranıyorum yoksa cidden piyasa ölününde ölüsümü ?
    birbilent bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır mı ikinci el mi hocam

Başlangıc ve orta segmentler bile pahalı, tahmini siz üst segmente bakıyorsunuzdur.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    aynı ayarda bişey baksak bile mecbur para ekliycez

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Elle tutulur 1 tane makine yok derken ne demek istediğini anlamadım. Ne istediğini bildikten sonra motosiklet almak çok kolay. Demek istediğin anladığım gibi mi bilmiyorum ama ben motorumu alırken önceden kafaya koymuştum. param denkleştiğinde de hiç başka motora bakmadan gidip aldım.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şuan piyasada elle tutulur 1 tane makine yok ben mı cok secici davranıyorum yoksa cidden piyasa ölününde ölüsümü ?
    Para var. Makine beğenmiyorsunuz. O iş kolay. Ya biz ne yapalım?
    fatih.met bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    İkinci ellerden bahsediyorsun galiba. Kusursuz makine istemiyorsun öyle istesen sıfır alırdın. Ne bekliyorsun? İnsanlar tam olarak senin istediğin şeklide mi yıpratsınlar motorları, tam senin istediğin aksesuarları mı takmış olsunlar? Kilometresi çok yükselmiş olmasın ama sıfırının yarı fiyatına olsun gibi mi? Malum sitedeki onbinlerce motosikletten hiçbirini beğenmediğine göre belli ki olmayacak şartlarda motosiklet arıyorsun.
    Alper600RR ve espresso bunu beğendiler.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kriterlerini listele sonra motoru bulmak kolay zaten.
    oldcockroach bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kriterlerini listele sonra motoru bulmak kolay zaten.
    Uzun zamandır yoktun :D Nerelerdesin :D

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Konu açtığın gibi motor arıyorsan sen de haklısın. İşin zor.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır yoktun :D Nerelerdesin :D
    biraz kaçayım dedim :D
    since 1987

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu açtığın gibi motor arıyorsan sen de haklısın. İşin zor.
    150hp civari hypernaked veya teknolojili bi 600cc racing arıyorum fakat 1 ay once 59bin lıradan satılan panigalenın 80bin liraya konması , 60 65 liralık mt10ların 85 lira olarak yazılması , piyasada monster1200 superduke1290 gibi aletlerin satılmaması. Kimle gorussem piyasa kovalayan herkesın dediği tek şey abi makinesini satan yenisini alamıyor niye satsın
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Neden kişiler yüksek ccli ve güçlü, aynı zamanda 10-20 veya daha üstü asgari ücret tutarlarında bakımı,sarfiyatı ülkemiz yaşam standardına göre yüksek fiyatlarda motor almak isterler anlamak mümkün değil ,ülkemizin karayolları sürat limitleri belli,gerek otomobil ve gerekse diğer taşıtların yollarımızda seyir limitlerine göre sınırlandırlmışken neden X küsur cc li X küsur HP li motosikletlerde gözleri vardır diye düşünüyorum ve sonrada neden bu kadar pahalı, yok ustası yok, yok parçası sınırlı diye seçerkende zorlanıyoruz, bakın İranda 250 cc nin üzerinde motosiklet yok ve satılmıyor,orası İran demeyelim benzin sudan ucuz halkın geliride ortalama ülkmizle heman hemen aynı (istisnalar kaideyi bozmaz).

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden kişiler yüksek ccli ve güçlü, aynı zamanda 10-20 veya daha üstü asgari ücret tutarlarında bakımı,sarfiyatı ülkemiz yaşam standardına göre yüksek fiyatlarda motor almak isterler anlamak mümkün değil ,ülkemizin karayolları sürat limitleri belli,gerek otomobil ve gerekse diğer taşıtların yollarımızda seyir limitlerine göre sınırlandırlmışken neden X küsur cc li X küsur HP li motosikletlerde gözleri vardır diye düşünüyorum ve sonrada neden bu kadar pahalı, yok ustası yok, yok parçası sınırlı diye seçerkende zorlanıyoruz, bakın İranda 250 cc nin üzerinde motosiklet yok ve satılmıyor,orası İran demeyelim benzin sudan ucuz halkın geliride ortalama ülkmizle heman hemen aynı (istisnalar kaideyi bozmaz).
    Şimdi bu yorumu antalyada yaşayarak yapmanız gayet normal şu şekilde bakalım bi de olaya ; İstanbulda yaşayan biri olarak yolların gayet yeterlı oldugunu dusunuyorum 3. kopru , bursa , bolu , edirne buralar 150 200hp motorlar ıcın gayet yeterli yollar bana soracak olursanız. Peki biz neden boyle motorlar istiyoruz o konuya gelelim hepimizin sevdiği şeyleri yapmaktan keyif aldıgı sevdiği arkadaşları vardır.Arkadasınızda 160hp bi hypernaked olsun sizin bu hobinizden bırlıkte keyif almanız ıcın sizinde denk bi alete bınmeznız lazım gidip bi mt09 mt07 falan alırsanız ne siz keyif alırsınız ne de arkadaşınız.
    Usta ve parça konusuna gelecek olursak artık üst segment motorlarda parçaya ıhtıyacınız olmuyor cunku kasko sırketlerıde parcanın sıkıntı oldugunu bıldıgı ıcın motor saga bıle yatsa agır hasara dusuyor.1 ay sonra paranızı alıp yolunuza bakıyorsunuz asıl problem orada baslıyor cunku kırdıgınız motorun aynısını bulmak haftalar aylar süren bi sürec. Usta olarak dusunursenız istanbulda motoru söker geri takarlar hatta ucururlar :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ankara'da yetkili servisinden 2014 1290 super duke r var 72 ye felan biter sanırım. 2 hafta önce bakmaya gittik çokta beğendik ama alacak elemanın bütçe daraltması gerekti mt09 almak zorunda kaldı.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da yetkili servisinden 2014 1290 super duke r var 72 ye felan biter sanırım. 2 hafta önce bakmaya gittik çokta beğendik ama alacak elemanın bütçe daraltması gerekti mt09 almak zorunda kaldı.
    25binde bi sd evlat olur muhtemelen cunku 3 5 surup motordan sıkılıp degistiren birisiyim

Motosikleti
    09
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150hp civari hypernaked veya teknolojili bi 600cc racing arıyorum fakat 1 ay once 59bin lıradan satılan panigalenın 80bin liraya konması , 60 65 liralık mt10ların 85 lira olarak yazılması , piyasada monster1200 superduke1290 gibi aletlerin satılmaması. Kimle gorussem piyasa kovalayan herkesın dediği tek şey abi makinesini satan yenisini alamıyor niye satsın
    Bu zamanda motosikletine sıkı sıkı sarılacaksın. zırt pırt motor değiştiren biriyim yazmışsın. mevcut piyasada böyle keyfi motosiklet değiştirirsen ya motorsuz kalırsın yada elindekini satınca alacak motor bulamazsın. Bu zamanda bir modeli kafanda belirleyip onu kullanmak gerekli. Motoru alayım 1 ay sonra sıkılınca satayım zamanında değiliz maalesef.
    ahe ve espresso bunu beğendiler.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu zamanda motosikletine sıkı sıkı sarılacaksın. zırt pırt motor değiştiren biriyim yazmışsın. mevcut piyasada böyle keyfi motosiklet değiştirirsen ya motorsuz kalırsın yada elindekini satınca alacak motor bulamazsın. Bu zamanda bir modeli kafanda belirleyip onu kullanmak gerekli. Motoru alayım 1 ay sonra sıkılınca satayım zamanında değiliz maalesef.
    bu adamın ilk defa bir şeyi doğru söylediğini görüyorum

Motosikleti
    09
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu adamın ilk defa bir şeyi doğru söylediğini görüyorum
    Neyimi gördün yeteneksiz endurocu

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    aradığım makineyi buluyorum da alacak parayı bulamıyorum (bkz: HDiron883 veyahut HD48)
    tekeriniz yere sağlam bassın...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iran ile Turkiye kiyaslanacak hale geldi desenize...

Malesef bir cok acidan oraya dogru gitmekteyiz...

Bulundugum sirkette bilgisayar muhendisi o kadar cok Iranli var ki...

Turkiye'den gorunmuyor muhtemelen ama neredeyse Iran gibi beyin gocu verir hale geldik... Ulkemizde is yapacak adamakilli kalifiye insan kalmayacak arkadaslar... Kafasi basan daha iyi imkanlarin oldugu yerlere gidiyor artik. Halbuki ortam az musait olsa insanlar gitmezler, kendi ulkelerinde keyiflerine bakarlar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)