Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MUAYENEDEN GEÇER MİYİM ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Mt07'nin sesi kötü demedim. Tiger egzost ile kullanan çok fazla kişi var Türkiye'de ve benim lafım bunaydı. Ne amaçla headers'lı SC egzost postladınız anlamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Slip-on GPR egzozlu bir Africa Twin görmüştüm geçen sene Silivri Motosiklet Festivaline giderken. Mt-07'nin sesinin daha güzel olduğunu iddia ediyorum

https://www.youtube.com/watch?v=cKG6MVQDyew

Şu sesin güzelliğine bakar mısınız?!.
    Şimdi bu ses mi, bu ses ise pulsarın sesi bundan daha iyi, sen en iyisi 4 silindir e bin ses için, bu cıvık ses için kulağını hiç tırmalatma.

Olcay Demirc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu ses mi, bu ses ise pulsarın sesi bundan daha iyi, sen en iyisi 4 silindir e bin ses için, bu cıvık ses için kulağını hiç tırmalatma.
    Pulsarla cbf 150 falan kiyaslasak daha dogru olur 🤣

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Olcay Demirc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsarla cbf 150 falan kiyaslasak daha dogru olur 🤣
    CBF önce götünü kaldırsın ve yakıt yakmasın sonra karşılaştırma yaparız ve o ses te hiç güzel değil, siz 4 silindir sesi dinleyin yine karşılaştırma yaparız.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı waldorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt07'nin sesi kötü demedim. Tiger egzost ile kullanan çok fazla kişi var Türkiye'de ve benim lafım bunaydı. Ne amaçla headers'lı SC egzost postladınız anlamadım.
    Senin postunla beraber çift silindir sesine kızanların duyması için postladım. Sonuçta tiger’da olsa başka kaliteli markalarda olsa 3 aşağı 5 yukarı aynı sesi çıkartacak. Ah ah virajlara gitmeyi özledim bak
    kdiner bunu beğendi.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Ben 2018 ağustos ayında tiger egzoz ile geçtim muayeneden bu sene de geçebilcek miyiz bakalım

Seyyar muayene istasyonuydu bu arada tabi yine seyyar bulup giderim herhalde :D

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Normalde kitabina gore yapilirsa muayene, gecmesi icin katalizorun yerinde olmasi yeterli takili olan egzozun markasi farketmeksizin.

Eger egzozdan birakacaksa da teknik olarak ses olcumu yapmasi ve uygun olmadigini ispatlamasi lazim bu olcumle, ama onu yapan da yok.

Kisaca katalizor olduktan sonra egzoz var gecmedi demek tamamen is bilmezlik ya da kraldan cok kralcilik oynamaktan oluyor.

Yine de sansa birakmak istemiyorsan avrupa yakasinda merkeze uzak istasyonlardan birine git, kural disi kafalarina gore davranmiyorlar, sorun yasamadan gecersin.
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    iki kere muanne yaptırmış biri olarak söylüyorum, özellikle motorcuların tercih etmediği ve ilgi görmediği bir istasyona git.
    genelde motordan anlamayan rutin işleri yaptıran biri oluyor.
    balatalar kontrol, ışıklar kontrol, sinyaller kontrol tamam bitti. nur topu gibi muanneniz var
    egzosa bakmıyorlar.

ama ben çift silindir motorlarda egzos düşmanıyım, sen yakalan diye yalan söylüyor da olabilirim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)