Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Adyın Söke'de Benzlikte Topuklu Ayakkabıyla Cinayete Teşebbüs

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tayfunley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125F
    Karı sarhoş galiba

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    nerede o kadın sürücüleri savunan amerikalı abi? hatta cinsiyetçisin sen diyen adamlar nerede ? gelsinler bakalım.
    K A D I N - S U R U C U - T R A F I K - İ Ç İ N - F A Z L A S I Y L A - T E H L I K E L I.

Tekrar tekrar söylüyorum. üstüne basıyorum altını çiziyorum. ayağa kalmak isteyip de yere düşen adamın üstünde sizin hakkınız var!!!!!!!!!!!!!!!1

Motosikleti
    MT-07
    O çarpmanın etkisi ile sendelemesi gayet normal. Yazık olmuş çarpılanlara.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerede o kadın sürücüleri savunan amerikalı abi? hatta cinsiyetçisin sen diyen adamlar nerede ? gelsinler bakalım.
    K A D I N - S U R U C U - T R A F I K - İ Ç İ N - F A Z L A S I Y L A - T E H L I K E L I.

Tekrar tekrar söylüyorum. üstüne basıyorum altını çiziyorum. ayağa kalmak isteyip de yere düşen adamın üstünde sizin hakkınız var!!!!!!!!!!!!!!!1
    Buradayım.

Bu olay üzerinden "kadınlar araba kullanmamalı" diyenlerin, ikiz kuleler ve sonrasında yaşanan terör olaylarından sonra "tüm müslümanlar teröristtir" diyen ilkellerden farkı yoktur.

Bu toptancı ve ilkel kafa yapısı ülke olarak en büyük sorunumuz. İnsana insan olarak bakmamızı engelleyip ayrıştırıyor çünkü. Trafik kazalarından çoook daha büyük zarar veriyor emin olun.
    PsychOnur, Espaniole, Ali Mert ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradayım.

Bu olay üzerinden "kadınlar araba kullanmamalı" diyenlerin, ikiz kuleler ve sonrasında yaşanan terör olaylarından sonra "tüm müslümanlar teröristtir" diyen ilkellerden farkı yoktur.

Bu toptancı ve ilkel kafa yapısı ülke olarak en büyük sorunumuz. İnsana insan olarak bakmamızı engelleyip ayrıştırıyor çünkü. Trafik kazalarından çoook daha büyük zarar veriyor emin olun.
    Haşmet abi selam, uzun zamandır girmiyorum nasılsın 😁

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çöp yorum...
    sutlusoda ve Espaniole bunu beğendiler.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O çarpmanın etkisi ile sendelemesi gayet normal. Yazık olmuş çarpılanlara.
    adam sendelemiyo bacagi kirilmis ayaga kalkamiyo 😔
    kadin suruculeri her yil kontrol etmek lazim kurye olarak surerli trafikde olan birisi olarak soluyorum telefon kullanmadan arabaya binmiyolar

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Kadın sürücüler diye ayırmak yanlış olur sadece algıda seçicilik bu. Trafikte erkek olup farklı canlı türlerine mensup çok yaratık var onlardan kadınlara sıra gelmez :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Muhtemelen otomatik vitesli bir şirket arabası. Ulan zaten 2 tane pedal var, biri gaz diğeri fren. Neyini karıştırıyorsun da süremiyorsun?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Araba kullanıyorken kadın olmak suç değil.

Araba kullanıyorken telefonla meşgul olmak suç.

Daha bu çok basit ayrımı yapmaktan aciziz.

Böyle böyle ayrıştırıyoruz birbirimizi. Kadınlar şöyle, Kürtler böyle, yahudiler şöyle, Ermeniler böyle, dindarlar şöyle, asker böyle, şu parti şöyle, bu parti böyle... Suç olmayan şeyleri suç yapıp, genelleyip, insanların en doğal haklarını ellerinden almaya yelteniyoruz. Cahilliğin, iki yüzlülüğün daniskası.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen otomatik vitesli bir şirket arabası. Ulan zaten 2 tane pedal var, biri gaz diğeri fren. Neyini karıştırıyorsun da süremiyorsun?
    öyle deme panik yapınca insan bedriyaj pedalı diye çamurluğu çökertiyor insan bkz: ben :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle deme panik yapınca insan bedriyaj pedalı diye çamurluğu çökertiyor insan bkz: ben :D
    Hocam senin olay da enteresanmış,paniğe kapılmaman dileğiyle..
    oldcockroach bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam senin olay da enteresanmış,paniğe kapılmaman dileğiyle..
    Yav olay şu oldu arabayı hep boşta bırakırım ben durduğu yer düz diye muhterem pederim benden sonra viteste bırakmış bende kontrol etmedim hep ederim bu sefer etmedim kontak anahtarını çevirdim araba kurşun gibi fırladı normalde aracı 2 manevrada çıkartabileceğin yerden ben birde başka bir araç varken tek seferde çıkarttım :D diyorum bu araç niye durmuyor meğersem debriyaj diye çamurluğa basıyormuşum :D Artık paniklemiyorum direk yapıştırıyorum :D
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam sendelemiyo bacagi kirilmis ayaga kalkamiyo ��
    kadin suruculeri her yil kontrol etmek lazim kurye olarak surerli trafikde olan birisi olarak soluyorum telefon kullanmadan arabaya binmiyolar
    İlk yorumda kadına sarhoş galiba dendiği için; kadın sürücüye yorum yapmıştım. Yanlış anlaşılmışım. Benim hatam. Net olarak belirtmemişim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav olay şu oldu arabayı hep boşta bırakırım ben durduğu yer düz diye muhterem pederim benden sonra viteste bırakmış bende kontrol etmedim hep ederim bu sefer etmedim kontak anahtarını çevirdim araba kurşun gibi fırladı normalde aracı 2 manevrada çıkartabileceğin yerden ben birde başka bir araç varken tek seferde çıkarttım :D diyorum bu araç niye durmuyor meğersem debriyaj diye çamurluğa basıyormuşum :D Artık paniklemiyorum direk yapıştırıyorum :D
    Ford’un araçları debriyaja basmadan çalışmıyorlar. Aslında çok güzel bir güvenlik uygulaması. Başta insan yadırgıyor ama insanlık hali, unutabiliyoruz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O sürücü neden çarpmış belli değil de, hadi araç süremediğinden çarptı diyelim. O çarpılan adamın iki saniye sonra yerden kalkma telaşı nedir ?

Diğer yandan burada kadın sürücü ve erkek sürücü yapan arkadaşların eminim yarısı trafikte en sağ şeridin en dibinden yardıranlar çetesindendirler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O sürücü neden çarpmış belli değil de, hadi araç süremediğinden çarptı diyelim. O çarpılan adamın iki saniye sonra yerden kalkma telaşı nedir ?
    Panik ve salgılanan aşırı adrenalinin örneği o. Bilinçli şekilde ona yeltenmez zaten.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Solda ki adama çarpınca bagaja kan sıçrıyor. Arabada reno symbol galiba. Manuel olması muhtemel. Symbollerin otomatikleri çok çok nadir. Bu cinayete teşebbüs değil ki adam öldü bildiğin yada uzvu koptu.
    Bir kadın yüzünden tüm kadınlara suç yıkmak doğru olmayabilir ama açıkçası kadınların çoğundan trafikte tırsıyorum. Bazen ne yapacakları hiç belli olmuyor. Normal seyrin harici hareket ediyorlar. Hiç sürücüye bakmadan aracın hareketlerinden sürücü kadın mı değil mi anlayabiliyorum ve tahminlerim hep doğru çıkıyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Erkekler tamamen nizami sürüyor ya.
    sutlusoda bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Şu şirketlerin, kadın personel alıp, giydirip, seksüaliteyi arttırıp, altına da araba verip " satışı arttırın" mobbingi ile sonuç böyle olabiliyor.
    Her gün üstüme kıran bir sürü erkek- kadın şirket araç sürücülerinden bıktım.
    Adamlar işlerinde iyi olabilirler ama trafikte cani!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)