Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

spy 5000 çift yönü alarm r25 e İstanbul'da Nereye Taktırabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD

Yamaha servis . takmıyor da. motorumu sıfır aldım yarın teslim alacağım. Alır almaz da alarm taktırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    servisi bilmem ama garanti dışı kalma ihtimali var.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Üsküdar Cemo Garaj
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Takarsan garanti dışı bırakırlar. Sana tavsiyem direk kasko yaptırt.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Üsküdar'daki Cemo Garaj'da kardeşim led sis farı taktırmıştı, işçiliği esnaflığı çok iyi demişti.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üsküdar'daki Cemo Garaj'da kardeşim led sis farı taktırmıştı, işçiliği esnaflığı çok iyi demişti.
    Muhabbeti de güzel ama biraz yoğun, önceden arayarak randevu almak gerekebiliyor.
    espresso bunu beğendi.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takarsan garanti dışı bırakırlar. Sana tavsiyem direk kasko yaptırt.
    Valla bu güldürdü kasko fiyatlarından haberin vardır umarım benim cbr 250r 2017 model bana 9000Tl fiyat çektiler

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Basitçe alarm için kullanacak isen sadece(sinyallerin yanmaması, immobilizer, kumandasız başlatma) aküye direk + ve - bağlaman yeterli, elin yatkın ise rahatlıkla kendi başına takabilirsin.

0 motosiklet dedikleri gibi garanti sıkıntısı var, basitçe kesip biçmeden özelliklerinden feragat ederek düz alarm olarak kullanabilirsin, eğer faturalı aldıysan spy5000mler CE onaylı bayi neden takmıyor?

Motorun güvenliği için sağlam zincir kilitler daha etkili bir yere sabitlersiniz götürülemez kolay kolay, motosikleti park ettiğiniz yer de önemli.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alarm ne kadar bağırsa da hırsızlar saniyeler içinde motoru götürmeyi başarıyorlar. Kesilmeyen abus gibi marka zincirlere paraya kıymaktan başka çare yok gibi görünüyor. En azından hırsız zincirin markasını görünce zincirsiz motorlara yönelir de sizin motorunuzla uğraşmaktan cayabilir. Tabi kesin çözüm değil, kafaya takan hırsızlar bunları da kesmenin yolunu buluyorlar.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu güldürdü kasko fiyatlarından haberin vardır umarım benim cbr 250r 2017 model bana 9000Tl fiyat çektiler
    2018 model Yamaha MT-07'ye 2500tl'ye yaptırdım ben. Genişletilmiş full kasko. Siz nasıl bir araştırma yapıyorsunuz? Çok merak ettim açıkçası.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    2018 model Yamaha MT-07'ye 2500tl'ye yaptırdım ben. Genişletilmiş full kasko. Siz nasıl bir araştırma yapıyorsunuz? Çok merak ettim açıkçası.
    bana monster 696 için en ucuz 3900 çıktı ama 2018 0km abime aldığımız r25 e 2700 çıktı aynı yerden aldık fiyatları bir çok kriter var sanırsam fiyatı etkileyen 2 miz de kapalı garaj eğitim vs vs bir çok indirim uygulanmış hali bu fiyatlar

Motosikleti
    MT-07
    Yaa tabi bir sürü kriter var. Forumda mrt sigorta ile alakalı birşey okumuştum. Ondan sonra arayıp fiyat aldım. Mt-25 varken araç takip sistemine Yamaha garanti dışı bırakırız dedi. Bende kasko yaptırdım. Sonra mt-07 alınca gene kasko yaptırdım. Hem hasarsızlık indirimleri geliyor hem de kafam rahat. Çekici hizmeti yeter. Birgün hadımköy otobanda lastik patladı. Seyrantepe sanayiye bedavaya götürdüler ve lastiğimi yaptırabildim. Orjinal servis ve yedek parça klozum var. Sıfır motor die sıfır araç klozu vs vs bir sürü faydası var. İmkanlar zorlanıp, kasko yaptırmak en temizi benim gözümde. Artık motorlar az para değil !..
    espresso bunu beğendi.

2700 fena değilmiş aslında. Motor bedeli ne gözüküyor. Cbr650r a yaptıracak olsam ne tutar acaba. Gece kapalı garajda olması fiyat düşürüyor mu

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Her gün kullanmıyorsan alarm çok çabuk akü bitiriyor.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yamaha servis . takmıyor da. motorumu sıfır aldım yarın teslim alacağım. Alır almaz da alarm taktırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
    Ramideki yamaha servisine taktıracağım ben yarın 150 tl istediler garanti dışı kalmıyor o yüzden başka yere taktırmadım ben de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    o alarmın şu özelliği çok hoşuma gitti. Yanında birisi dolaşınca böyle bi 10 15 saniye motora dokunmasa bile anahtarına sinyal geliyor ve ''benim etrafımda birileri var beni çalabilirler'' mesajı veriyor hem de titreşimli ve sesli uyararak

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o alarmın şu özelliği çok hoşuma gitti. Yanında birisi dolaşınca böyle bi 10 15 saniye motora dokunmasa bile anahtarına sinyal geliyor ve ''benim etrafımda birileri var beni çalabilirler'' mesajı veriyor hem de titreşimli ve sesli uyararak
    evet kızılötesi sensör var fakat sürekli aktif olduğu için ve motoruda sürekli aktif kullanmıyorsaniz aküyü bitiriyor

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motorumun eski sahibi 15 gün motoru çalıştırmadığı için alarm aküyü bitirmiş, o da Allah razı olsun şarjla marjla uğraşmadan aküyü yenilemiş. Ben de çok sevindim aldığım motorda alarm var diye, bir gün yolda giderken artık anahtardaki hangi tuşa basmışsam alarm ötmeye başladı, susturamadım. Kendimi hırsız gibi hissettim, ertesi gün alarmı söktüm.
    okaplan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2700 fena değilmiş aslında. Motor bedeli ne gözüküyor. Cbr650r a yaptıracak olsam ne tutar acaba. Gece kapalı garajda olması fiyat düşürüyor mu
    Yok. İşin en güzel tarafıda o zaten. Kapının önünde açık bırak çalsınlar. Hdi sigorta Yamaha kasko ile iletişime geçmişti benimle. Yanlış olmasın 1200-1400 bandında çıkmıştı ama unico kadar kapsamlı değildi.

Motorun rayiç ve üstüne eklettirdiniz ekipmanlar kadar teminat sağlıyor. Ben takozlara 500₺ yazdırmıştım. Birde 2000₺ ekipman klozu var içinde. Nereden baksan bir kask parası. Geçen sene lavuğun teki beni ve motorumu parçaladığında çok daha fazlası gitmişti. Şimdi içim rahat.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Hocam şu yazdığınızı gördükten sonra ağzım açık kaldı.Samimiyetinizede güvendiğim için çok şaşırdım bana 9000 TL fiyat çektiler izmirdeydi sanırım nur sigortamıydı yanlış hatırlamıyorsam hatta adama doğru baktığınıza eminmisiniz 2 sene kasko yatıracağıma motordan bir tane daha alırım demiştim haklısınız demişti geçen sene ama benim ilk aracımdı ondan kaynaklanabilirmi bilmiyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)