Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Elviden seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mt-125
    Naked motor kullanıcısıyım. 1000-1500tl ye kadar eldiven öneresi alabilir miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Çok ilginç bir konu... Daha önce hiç rastlamadım. Bir arkadaşımız, yasam kalitemize katki sunan uzuvlarimizin basina gelen ellerimizi korumakla gorevli eldiven ekipmani hakkinda tavsiye istegini paylaşmış bizimle... Forum üyelerinin, bu sıradışı ve dramatik hadise hakkındakii yorumlarını çok merak ediyorum. Şahsen cevap vermeden önce bir kaç gün kendi içimde düşünmem gerekiyor. Acaba forumda daha önce böyle bir konunun benzeri açılmış mı diye de baksam mi ki? Belki oradan fikir alabilirim...
    oialdemir, Ali Mert ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Param olsa da şunu alsam diyorum.

https://www.feyizoglu.com/Revit-Domi...gi-_51341.html

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya dikkatimi çekti aslında eldiven yoğunluklu olarak şehir içi kullandığımdan sıkıntı çıkarır mı diye düşünmüyor değilim.Ama değerlendirilebilir. Teşekkür ederim...

Motosikleti
    Forza 250
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk sıraya aldıklarımdan biri bu eldiven.Güvenlik ve konfor olarak üst düzeyde bir eldiven ama bir kaç yerde okumuştum.Spidi carbo trackten de memnun insanlar hemen hemen aynı fiyat almışken bir defa almak istiyorum açıkçası.Bu yüzden kafam karışmıyor değil

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.vogeltactical.com/urun/mechanixwear-tam-parmak-tactical-eldiven böyle bir şey daha iyi olmaz mı abi ya?

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    2. El aldım ben. Temiz buldum. Dainese d1 carbon long modeli. Yazlık eldiven. Yağmurda kullanmıyorum. Kuru soğukta yine iyi idare ediyor.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Revit H2O al fiyat hesapli

Kampanya var.

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit H2O al fiyat hesapli

Kampanya var.
    Revit'in birden fazla h2o modeli var sanırsam.Siz hangisinden bahsediyorsunuz?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı MeRİchJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit'in birden fazla h2o modeli var sanırsam.Siz hangisinden bahsediyorsunuz?
    Summit

399tl olan.

Gogel amcada ilk çikan model.

Olmadi venom D2

Revit sand 3 Eldivenden uzak dur. Ama eldiven önerim yok, henüz...

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit sand 3 Eldivenden uzak dur. Ama eldiven önerim yok, henüz...
    Ne sıkıntı yaşadın abi eldiven hakkında?

Alıntı MeRİchJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne sıkıntı yaşadın abi eldiven hakkında?
    Deri le kumaş arasına dikiş yapmışlar, dikiş stili çok saçma olduğu için en ufak bir zorlamada yırtılıyor, dikişler açılıyor. Hele avuç kısımındaki dikiş stili rezalet. Şuana kadar 10kez diktirmişimdir, yalamaya döndü artık.

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deri le kumaş arasına dikiş yapmışlar, dikiş stili çok saçma olduğu için en ufak bir zorlamada yırtılıyor, dikişler açılıyor. Hele avuç kısımındaki dikiş stili rezalet. Şuana kadar 10kez diktirmişimdir, yalamaya döndü artık.
    Kötü olmuş :(.Aslında görünüşü kötü durmuyordu ama her güzele aldanmamak gerekiyormuş demek ki

Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de var bundan ama günlük kullanım için tavsiye etmem. Giyip çıkarması pratik değil, elde bu varken cepten vs birşey almak imkansıza yakın. Koruma kısmı oldukça iyi ama günlük kullanımda pratiklikte önemli.

Konu sahibine önerim iki eldiven al biri yazlık biri kışlık. Yazlık eldiven olarak yıllardır Revit Dirt 2 kullanıyorum memnunum hem havadar hem çok pratik korumalarıda hiç fena değil, kışlık eldiven spidi h2o kullanıyordum fena değil ama çok da hayranı değilim.

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de var bundan ama günlük kullanım için tavsiye etmem. Giyip çıkarması pratik değil, elde bu varken cepten vs birşey almak imkansıza yakın. Koruma kısmı oldukça iyi ama günlük kullanımda pratiklikte önemli.

Konu sahibine önerim iki eldiven al biri yazlık biri kışlık. Yazlık eldiven olarak yıllardır Revit Dirt 2 kullanıyorum memnunum hem havadar hem çok pratik korumalarıda hiç fena değil, kışlık eldiven spidi h2o kullanıyordum fena değil ama çok da hayranı değilim.
    Kışın hava şartları yüzünden çok fazla kullanamıyorum zaten ama kullanmak istediğimde de eziyet çekmiyeceğim bir şey istiyorum.İdarelik scoyco mx14 almıştım 1-2 ayda yırtılmalar başladı. Knox'lar için size hak veriyorum vexo splash eldivenlerim vardı yazlık onlarla bile cebimden bir şey alamıyordum trafik içinde sürekli eldiven tak çıkar zor olabiliyor.
    https://www.motoruma.com/five-gloves-slide-tattoo-cougar-eldiven?gclid=CjwKCAiAhJTyBRAvEiwAln2qB8zfuly2bDfx oQ6uqDiB5SC9tXVn5Xliq-Uz3VWZauXmqAgrTCDV3xoCipUQAvD_BwE
    bu eldiveni beğenmiştim yazlık olarak içi deri ve kötü bir marka değil diye biliyorum.Ama bir revit-dainese kadar da olabileceğini düşünmüyorum.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Knox Handroid Alpinestars Gp Serileri
    Dainese D1 serileri
    yani bu fiyata yarış tipi eldiven alırsanız korumaları maksimum seviyelerde olur fakat günlük kullanım için kullanışlığı azalır
    genelde revit in kumaş/deri eldivenleri çok model var sizin tercihiniz için revit markasını derinlemesine bir araştırın

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)