Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Elviden seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bence bütçeyi biraz daha artır 1000-1500 TL ne demek? Ellerinin hiç mi değeri yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Ben bu seçim için 14 şubatı bekledim ama sanırım yine 3 ün 1 i.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kullandığım eldiven bu, knox handroidden sonra tam da bunu tavsiye edecektim sen yazmışsın hocam. Ben gayet memnunum, yoldayken yağmur başladığında durup hemen 30 saniyede yazlık taraftan kışlığa geçmişliğim de çok olmuştur. Tavsiye olunur.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Knox Handroid Alpinestars Gp Serileri
    Dainese D1 serileri
    yani bu fiyata yarış tipi eldiven alırsanız korumaları maksimum seviyelerde olur fakat günlük kullanım için kullanışlığı azalır
    genelde revit in kumaş/deri eldivenleri çok model var sizin tercihiniz için revit markasını derinlemesine bir araştırın
    Knox Handroid modelini bilmiyorum, hiç denemedim.

Ancak Dainese Druid long inanılmaz rahat bir eldiven. Tipi çok öyle görünmese de giydiğinizde hareket açısından hiç kısıtlanmış hissetmiyordunuz. O kadar sert koruma ve ayrıntıya sahip bir eldiven nasıl bu kadar rahat olabiliyor hayret etmiştim ilk taktığımda.

Çinli çakma versiyonları görünüş olarak benzeseler de, hiç böyle rahat olduklarını düşünmüyorum.

4+ senedir kullanıyorum. Takıp çıkarması zor değil. Dayanıklı da. Ancak fiyatı bir eldiven için yüksek. Bütçe el veriyorsa bunu veya varyasyonlarını tavsiye ederim.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    benimde aynı bütçede eldivene ihtiyacım var. motosiklet aksesuarları.comda satılan five gloves'lar nasıldır iş görür mü kullanan var mı?
    https://www.motosikletaksesuarlari.c...ven_20936.html
    https://www.motosikletaksesuarlari.c...yah_17380.html

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Handroid parmaktan delinince ben de gözü Revit Spitfire'a diktim. Hava alıkları az gibi ama yakından bakmak lazım.

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Handroid parmaktan delinince ben de gözü Revit Spitfire'a diktim. Hava alıkları az gibi ama yakından bakmak lazım.
    Kesinlikle incelemeni öneririm.Bir kaç yere baktım bugün farklı markaların farklı modellerini denedim.L beden olurken s beden bile biraz büyük geldiği modeller oldu ve hiç beklenmiycek markalarda hiç rahat edemedim

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ilginç bir konu... Daha önce hiç rastlamadım. Bir arkadaşımız, yasam kalitemize katki sunan uzuvlarimizin basina gelen ellerimizi korumakla gorevli eldiven ekipmani hakkinda tavsiye istegini paylaşmış bizimle... Forum üyelerinin, bu sıradışı ve dramatik hadise hakkındakii yorumlarını çok merak ediyorum. Şahsen cevap vermeden önce bir kaç gün kendi içimde düşünmem gerekiyor. Acaba forumda daha önce böyle bir konunun benzeri açılmış mı diye de baksam mi ki? Belki oradan fikir alabilirim...
    İlk cümleden konuyu anlasam da her seferinde baştan sona kadar okuyorum. Deli miyim acaba?

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ilginç bir konu... Daha önce hiç rastlamadım. Bir arkadaşımız, yasam kalitemize katki sunan uzuvlarimizin basina gelen ellerimizi korumakla gorevli eldiven ekipmani hakkinda tavsiye istegini paylaşmış bizimle... Forum üyelerinin, bu sıradışı ve dramatik hadise hakkındakii yorumlarını çok merak ediyorum. Şahsen cevap vermeden önce bir kaç gün kendi içimde düşünmem gerekiyor. Acaba forumda daha önce böyle bir konunun benzeri açılmış mı diye de baksam mi ki? Belki oradan fikir alabilirim...
    abi sen iyi misin niye hep böyle şeyler yazıyosun korkutuyorsun beni

Motosikleti
    Honda cb250r
    held in avuç içi kanguru derisi eldivenlerini öneririm, diğer markalara göre elcik hissisyatı çok başarılı.
    Onur CH bunu beğendi.

Motosikleti
    2018 Yamaha nmax 125
    Nerde 400 lira bulamadım?

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen iyi misin niye hep böyle şeyler yazıyosun korkutuyorsun beni
    Burada şair demiş ki öyle hep konu açmayalım forum kirlenmesin. Eski konuları okuyalım ordan fikir alalım. Fikrimiz oluşmadıysa oraya yazıp fikir, fiyat ve ürün hakkındaki düşüncelerimizi güncelleyelim. Hem böylece daha fazla kişinin ürün yorumu da olur. Hemde derli toplu olur. Demek istemiş ;)

Revit krptonite h2o kullanıyorum memnunum. Kışlık soruyosanız tabi.
    Son Ütücü bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Mototaşta 1500 civarında çok iyi dainese eldivenler var

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)