Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polis Çevirmesine Girme Sıklığınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Silivri’de bir cafede takılmayı seviyorum. 3gece cafeden çıktım ve 3gece üst üste aynı yerde çevirdiler. En sonunda el insaf dedim. Şu motordan sadece 1tane var buralarda dolaşan ve dk başı durduruyorsunuz dedim. Ben seni tanımıyorum diğer ekipler çeviriyordur dedi polis arkadaş. Meğerse 3 ekip varmış. 3’ü ile de tanıştık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....Ufak şehrin.....
    Yalova mı ufak :D geçen hafta stada yakın bir emlakçıya geldim araba ile , sokaklarda park edecek yer kalmamış yahu , uzun zamandır içerilere girmemiştim şaştım..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalova mı ufak :D geçen hafta stada yakın bir emlakçıya geldim araba ile , sokaklarda park edecek yer kalmamış yahu , uzun zamandır içerilere girmemiştim şaştım..
    Evet yüzölçümü en ufak İl Ayrıca nüfusumuz 300 bin yok. Trafik sorunumuz var evet, ama trafik olunca 8 olmayınca 5 dakikada işten eve dönüyorsun
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Kaç kez çevirmeye girdim saymadım ama en sinir olduğum şey ben tam ekipman ile durmuşken yanımdan şort tişört durdurulmadan geçip gidenler.

Motosikleti
    NC750X
    ben 2 defa girdim 2. sinde emniyet şeridi cezası yedim.. artık polisi gördüğümde uzaktan bana baksın bakmasın direkt araçların arasına dalıyorum, yanımdaki aracı kendime perde yaparak polisi geçene kadar eşit hızda gidiyorum(plakayı okuyamasın diye).. riske etmiyorum artık..

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    3 senedir motor kullanıyorum toplam 20 kere filan girmişimdir 3-4 çevirmeden 1 inde filan durduruluyorum

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yüzölçümü en ufak İl Ayrıca nüfusumuz 300 bin yok. Trafik sorunumuz var evet, ama trafik olunca 8 olmayınca 5 dakikada işten eve dönüyorsun
    Hocam çiftlikköy sahilden tanıdığınız var mı? 😊

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çiftlikköy sahilden tanıdığınız var mı? 😊
    Vardı bir zamanlar, rahmetli oldu. Noldu ki niye sordun ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Ben dağ yollarında ve köy yollarında kullandığım için motoru şehirden çıkarken ve köy yollarında jandarma çevirmelerine giriyorum genelde. Birde ben, Jandarmanın havacılığını ve özel operasyon timlerini sevdiğim için path almıştım. (https://www.jhv-store.com/) Sonra işte bu pathlerden ve Türkiye bayrağ falan yaptırdım montuma. Jandarma çevirmeye sokacağı zaman üzerimde gördüğü Jandarma Havacılık Path'inden sonra hadi git git gibi söylemlere maruz kalarak şehir dışında, ilçe yollarında ve köy yollarında jandarma çevirmesi yaşamadım :D
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dağ yollarında ve köy yollarında kullandığım için motoru şehirden çıkarken ve köy yollarında jandarma çevirmelerine giriyorum genelde. Birde ben, Jandarmanın havacılığını ve özel operasyon timlerini sevdiğim için path almıştım. (https://www.jhv-store.com/) Sonra işte bu pathlerden ve Türkiye bayrağ falan yaptırdım montuma. Jandarma çevirmeye sokacağı zaman üzerimde gördüğü Jandarma Havacılık Path'inden sonra hadi git git gibi söylemlere maruz kalarak şehir dışında, ilçe yollarında ve köy yollarında jandarma çevirmesi yaşamadım :D
    Güzel fikir, ben de alıp denemeliyim.

PsychOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beklemede
    4 senedir motosiklet kullanıyorum, bir defasında tek seferde Türkiye'de şehirler arası 115cc scooterla 2500 km yaptım, hiç durdurulmadım. Şehir içi de durdurulmadım, gerçi pek gezemiyoruz ama olsun.

Motosikleti
    Fiddle 2 , Cbr250r , Lifan xplore 200m
    Marmariste her gün çevriliyoruz

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sıfır.

Çevirme falan yok burda. Hatta yasak. Açık kural ihlali (kırmızıda geçme, kasksız kullanma, vs.) olmadığı müddetçe durdurulmanız kanun dışı.

Doktor kontrolü gibi rutin bir şekilde giriyorum. Bir kaç kez babama denk geldim. Tavuklu pilav yedirip yolluyolar ara sıra :D.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Bugün çevrildim. Bazen bir günde 2 defa çevrildiğimi bilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    3 yılda 2 kez polis ekibi 1i asfaltta biri arazide olmak üzere 2 kez jandarma çevirdi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    5 yılda 4-5 sefer falan (İstanbul)

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır.

Çevirme falan yok burda. Hatta yasak. Açık kural ihlali (kırmızıda geçme, kasksız kullanma, vs.) olmadığı müddetçe durdurulmanız kanun dışı.
    Sana arkadan. Zaaaaaa motor çek sağa die anons yapılmadı mı hiç? Çok şey kaçırmışsın. Hayatının en anlamsız bakışını atıyorsun aynadan. Heleki benim gibi intercomda müzik açık gidiyor ve duymuyorsan, interceptor gibi yardıra yardıra gelip göz göze geliyorlar

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Bakıyorum da İstanbul'da fln çevirme yüzü gören yok. Yazdan beri drift kullanıyorum 20 30 defa çevrilmişimdir. Hem de küçücük Isparta'da.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    her gördüklerinde mutlaka .
    bazen aynı polis 2 kere cevirdigide oluyo tipden kaybetiyoz 😉

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)