Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2014 NS200 Disk ve Ön Amorsitör

Motovento
    REKLAM ALANI
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Arkadaşlar merhaba. Ön diskimde hafif bir yamukluk var. Frenleneme ve ani frenleme asla bir sorun olmuyor 1300kmdir böyle kullanıyorum. Motoru üstünde geri geri götürürken normalden daha ağır oluyor ve sanırım yamukluk olan kısım balataya denk geldikçe ötüyor sanırım. Sizce acil bir değişime ihtiyacı var mı?

Birde ön amorsitörlerim muadillerine göre daha ağır çalışıyor gibi. Kendi servisi önde hafif bi yamukluk var açıp bakılması lazım dedi. Ben sadece sönümlemenin normale göre daha yavaş oldugunun farkına vardım. Benim bunu bi ustaya göstermem lazım. Bana istanbul anadolu yakasında işinin ehli ve öpmeyecek bir usta önerebilir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    6 senelik motosikletin ön amörtisörüne hiç bakım yapılmamışsa içindeki yağ uzun zaman önce çamura dönmüştür. Yağ ve keçe değişimi yapın farkı net bir şekilde görürsünüz.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Heh aynen hocam bende onu düşündüm. Ya yamuk falan olsa çok zorluk çekerdim. Kocaelinden tek kontak istanbula getirdim ben bu motoru. Hala aktif kullanıyorum. Benim aklım almadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)