Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yunus Polisleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun Aleyküm arkadaşlar
    1 ay önce motorun sigortası bitmişti yunuslar yakaladı motoru bağlıyacaklardı
    yalvardım yakardım zor ikna ettim bıraktılar
    Bugün yine beni yakalayan yunusları gördüm anayolda karşımdan geldiler bende yolumda gidiyordum allahtan tanıyıp durdurmadılar
    Asıl sorum şu şüpheli görünürsek arkadan gelirken durdurabiliyorlar ama karşımdan gelip önüme kırıp durdurma ihtimalleri varmıdır yani durduk yere kendi yolumda giderken karşı şeritten beni durdururlarmı sorum bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Umarım yakalanırsın !!!

durdurablirler, polisin şüpheli görüdğü durumlarda durdurma ve kimlik yetkisi var bilidiğim kadarı ile. Ama arama izni yoksa sadece üzerinizden kaba arama yapıp, bagajınızı açtırıp, elini içine sokmadan dışarıdan bakabilir.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    sadece üzerinizden kaba arama yapıp, bagajınızı açtırıp, elini içine sokmadan dışarıdan bakabilir.
    sıvazlama yetkisi var diyorsunuz yani
    artik bekcilerin bile varmis, yunuslar her seyi yapabilir.

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Devletle inatlaşmamanı tavsiye ederim.
    bursalıali ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Siz çok fazla Amerikan filmi izliyorsunuz ve kaçmak gibi atraksiyonlar arıyorsunuz. Jop kullanma yetkileri var ve senden daha iyi motosiklet kullandıkları gerçeğini göz ardı etmenin yanısıra, sigortasız kaza yaptığında ağlayarak kaçamazsın hüçbir şeyden. Şahsen benim arabama yada motoruma çarpsan ve sigortayı göstermez isen direk polise veririm. Sizin sorumsuzluklarınızla mı uğraşacağız birde???
    MimTolga, kdiner, bursalıali ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesela bir audi gibi pahalı bir arabaya çarpsan ve %100 kusurlu çıksan 40 50 bin tl masraf çıksa arabada bütün masrafı cebinden ödersin iyi cesaret sizdeki
    Ali Mert, bursalıali ve espresso bunu beğendiler.

Neden böyle diyorsun!!! ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Kardeş beni yakaladılar dediysem kaçma gelan yok çevirme vardı orda yakaladılar yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı muhahha306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım yakalanırsın !!!
    neden böyle dedin acaba

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Sigortasını yaptır borç al yine yaptır en son ben 200 tl için 500 kağıtlık olmuştum.

Alıntı ttonay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durdurablirler, polisin şüpheli görüdğü durumlarda durdurma ve kimlik yetkisi var bilidiğim kadarı ile. Ama arama izni yoksa sadece üzerinizden kaba arama yapıp, bagajınızı açtırıp, elini içine sokmadan dışarıdan bakabilir.
    teşekürler bilgi için
    ttonay bunu beğendi.

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beni çok durduruyorlar ama şimdiye kadar hep kimliğe bakıtılar.
    Motoru hiç sormadılar.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Her türlü durdururlar hatta bizim burada birisi vardı düzgün kullananları özellikle durduruyordu :D

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortasını yaptır borç al yine yaptır en son ben 200 tl için 500 kağıtlık olmuştum.
    O günden 1 hafta sonra zaten yaptırdım sigortayı

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Sanki derdin sigorta değilde ehliyetin yokmuş gibi yazmışsın. Yunuslar seni isterse her türlü durdurur ama genelde uğraşmazlar.

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her türlü durdururlar hatta bizim burada birisi vardı düzgün kullananları özellikle durduruyordu :D
    Şimdi durdursalarda sorun yok bence her zaman durdurma ihtimalleri var

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yunusların motorunun seninkinden daha kuvvetli ve sürücülüklerinin de seninkinden daha iyi olma ihtimali fazla. O nedenle kaçmaya kalkma, eksiğin gediğin ne varsa tamamlamaya bak. Ben de kendi mallığımdan ehliyeti kaptırdım, kaçak göçek hala motor sürüyorum, bir kazaya karışsam bir tarafımdan kan alırlar. Yunusların olduğu bir çevirmede durdurulsam hiç kaçmaya kalkmam.
    espresso ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki derdin sigorta değilde ehliyetin yokmuş gibi yazmışsın. Yunuslar seni isterse her türlü durdurur ama genelde uğraşmazlar.
    yok ehliyet var sadece motoru bağlama korkusu var ama zaten sigorta vsr artık

19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Alıntı emirars33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden böyle dedin acaba
    Başına çok çok daha kötü bir şey gelmeden yakalanmanı dilemiş, belki bu sefer trafik sigortasını yaptırırsın diye. Yani aslında senin iyiliğini istemiş o kadar.
    espresso ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunusların motorunun seninkinden daha kuvvetli ve sürücülüklerinin de seninkinden daha iyi olma ihtimali fazla. O nedenle kaçmaya kalkma, eksiğin gediğin ne varsa tamamlamaya bak. Ben de kendi mallığımdan ehliyeti kaptırdım, kaçak göçek hala motor sürüyorum, bir kazaya karışsam bir tarafımdan kan alırlar. Yunusların olduğu bir çevirmede durdurulsam hiç kaçmaya kalkmam.
    Zaten altındaki motor onlarınkinden iyi değilse yüzde yüz yakalarlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

Alıntı rebeka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni çok durduruyorlar ama şimdiye kadar hep kimliğe bakıtılar.
    Motoru hiç sormadılar.
    bizim burda bi kere durdurmuşlardı kahvenin önündeydim izledim kimliğe baktılar bide plakayı sorguladılar ruhsat istememişlerdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela bir audi gibi pahalı bir arabaya çarpsan ve %100 kusurlu çıksan 40 50 bin tl masraf çıksa arabada bütün masrafı cebinden ödersin iyi cesaret sizdeki
    artık sigorta var ama sigortası yokken baya tedirgin gidiyordum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz çok fazla Amerikan filmi izliyorsunuz ve kaçmak gibi atraksiyonlar arıyorsunuz. Jop kullanma yetkileri var ve senden daha iyi motosiklet kullandıkları gerçeğini göz ardı etmenin yanısıra, sigortasız kaza yaptığında ağlayarak kaçamazsın hüçbir şeyden. Şahsen benim arabama yada motoruma çarpsan ve sigortayı göstermez isen direk polise veririm. Sizin sorumsuzluklarınızla mı uğraşacağız birde???
    kardeş yaptırdım sigortayı hemen ve polisten kaçma gibi bi derdim yok

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Muayene ve sigorta trafiğe çıkabilmek ve güvenli sürüş yapabilmek için olmazsa olmazdır. Arkadaşlar anlatmışlar yeteri kadar. Canınız yanmasın. Motor sürerken kafanız dertsiz olsun. Mutlu mesut sürüşler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)