Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yunus Polisleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    kardeşim inşallah yakalanırsın,cezanı çekersin aklın başına gelir dicem ama pek sanmıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Tamam arkadaşlar vurmayin gayri,arkadaş bayildi zaten.

Hem sigortayi hemen yaptirmiş.

Olaysiz dağilabiliriz..

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Salih değildir umarım.

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Yunus polislerin diger polislerden bir arimi yok sadece bir tane var. Istedikleri yerde onceden planlamadan asayis uygulamasi yapabilirler. Pesinden gelip,yada aniden seni durdurma yetkisi zaten tum kolluk kuvvetlerinde vardir.
    Yunuslarin tarzi ve aradiklari genelde farklidir. Cogunlukla sadece kimlik kontrolu,arama tarzi asayis konularina bakarlar. Ama empati kurun karsimdaki tegirgin ise yada apacilik yaparsa kendi islem yapamaz ama trafik ekibi cagirir.
    baskentli

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela bir audi gibi pahalı bir arabaya çarpsan ve %100 kusurlu çıksan 40 50 bin tl masraf çıksa arabada bütün masrafı cebinden ödersin iyi cesaret sizdeki
    Sigorta maddi zararları bir noktaya kadar karşılıyor; ya 35.000'di, ya da 45.000. İnsana zarar vermeniz durumunda 500.000tl'ye kadar hastane masrafını karşılıyor, asıl önemli olan o. Siz yine de audi'ye girmeyin

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı ttonay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durdurablirler, polisin şüpheli görüdğü durumlarda durdurma ve kimlik yetkisi var bilidiğim kadarı ile. Ama arama izni yoksa sadece üzerinizden kaba arama yapıp, bagajınızı açtırıp, elini içine sokmadan dışarıdan bakabilir.
    bir polis atasözü der ki, " ben istersem bulurum " o yüzden dolayı, özellikle yunus polislerini gördüğünüzde şekili şukulu ve hatta kanunu unutun. kanuna uyan polis sayısı çok az, yunusların bir çok polisten daha çok yetkisi var. tek gezmedikleri için, sana vursa bile; " bana vurmaya kalktı kendimi savundum " diyip arkadaşını şahit gösterip, senin dayak yemene rağmen kamu görevlisine darptan yargilanırsın.

o yuzden bu kanunsuz hükemette, Dinimizde ki büyüklerimiz ve Yaradanimizdan sonra malesef ki kanunsuz hükümetin kanunsuz polislerimiz geliyor.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir polis atasözü der ki, " ben istersem bulurum " o yüzden dolayı, özellikle yunus polislerini gördüğünüzde şekili şukulu ve hatta kanunu unutun. kanuna uyan polis sayısı çok az, yunusların bir çok polisten daha çok yetkisi var. tek gezmedikleri için, sana vursa bile; " bana vurmaya kalktı kendimi savundum " diyip arkadaşını şahit gösterip, senin dayak yemene rağmen kamu görevlisine darptan yargilanırsın.

o yuzden bu kanunsuz hükemette, Dinimizde ki büyüklerimiz ve Yaradanimizdan sonra malesef ki kanunsuz hükümetin kanunsuz polislerimiz geliyor.
    Ne yazık ki durum aynen bu şekilde. Polislerin büyük bir kısmı torpille, sınavla veya şans eseri bir şekilde polis olabilmiş kabadayı keresteler. Polisle sakın takışmayın dayak yersiniz birde üstüne suçlu çıkarsınız.

BurakSNCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İronmax 250
    Kaç aylık mevzu hortlamış

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı BurakSNCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç aylık mevzu hortlamış
    Sende haklısın dünkü mevzu gibi yazmışız halbuki kuantum boyutunda kaç ay geçmiş oluyor değil mi?
    Lucas bunu beğendi.

Alıntı muhahha306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayene ve sigorta trafiğe çıkabilmek ve güvenli sürüş yapabilmek için olmazsa olmazdır. Arkadaşlar anlatmışlar yeteri kadar. Canınız yanmasın. Motor sürerken kafanız dertsiz olsun. Mutlu mesut sürüşler.
    teşekür ederim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)