Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ağır hasar kaydı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Ağır hasar kaydı olan motor değerinin sizce ne kadar altında satılmalıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT25 2016
    %30-%40 gibi bence.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    alıcıların vereceği max fiyata satılır. ağır hasarlı motorun alıcısı çıkmıyorsa benim gibi birisi normal fiyatının %57 aşağısında bir rakama alabilir.

mesela ben suzuki gsr600 aldım 55 bin liraya ve temizleri 130 bin lira civarıydı. sarı sitede gsr600 kelle motor bile 45 bin liraya satılıyorken ben yürüyen motoru 55 bine aldım, kaldı ki üzerinde sadece ibre bile 5500 lira falandı o zamanlar. marş motoru, aküsü, jantları, benzin deposu derken 55 bin lira çok uyguna geldi bana fakat birde şöyle bir durum var;

satan kişi bunu elinden çıkarmak istiyordu, yani 60 bin liraya kadar ben kabul ediyordum fakat daha üzerine satsa almayacaktım, motorun ederi var ama ben o kadar veremezdim ve bu kadar masraflı bir motoru alacak kişi sayısı yok gibi bir şey olduğu için anlaştık ve oldu bitti... motor stop lambasına kadar komple masraf istiyor ve ben ise "nefes alsın yeter" modunda kullanacağım için dert etmedim, mekanik sorunlarda bizzat benim ellerimden öper.

not: satan arkadaşın kulaklarını çok çınlatıyorum, bu motoru muayeneden nasıl geçirdi halen merak ediyorum, bir gün soracağım kendisine, bu arada motoru bana 51 binde diye sattı fakat odo metre 93 bin gösteriyor :D "trip metre A" 51000 kilometrede kalmış ama tripmetre de son rakam 100 metrede bir atar yani 5100 km gösteriyor, onu 51 bin sanıyor... odo metrede 93 binde :D ...birde "marş dişlileri bozuk, marş kaçırıyor" diyordu ama gsr600 de akü zayıf olduğunda marş motorunun boşa döndüğünü bilmiyordu sanırım, marşı bozuk diye sattığı gsr600 de marş kaçırma durumu 1 kere bile olmadı. akü şarjı problemli, zayıfladığında eve alıp prizden şarj ediyorum.

çok bahsettim, videosunu da koyayım tam olsun, bir kaç dakikalık çektim koydum öyle.
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Motoruna bağlı R25 ise değerinde bile satsan bir alıcı çıkabilir Çin malı bir motorsa değerinin yarısına bile satılığa koysan alıcısı çıkmaya bilir

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    Aslında benim motorda sizinki gibi masraflı bir motordu ben aldım ve civatasına kadar her şeyini yeniledim. Şasede vs bir işlemi yok zaten motorun. Şuan da bir problemi de yok. Öyle düşünüyorum hasar kaydı bana ne kadar kaybettirecek diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Yanlış anlaşılma olmasın açtığım konulardan bilen bilir 09 alma niyetindeyim o sebeple satıyorum 03'ü al satçı değiliz

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağır hasar kaydına baglı.

şase, yılı, tutarı değiştirir bu durumu. ama zaten sıfırı 120 olan motorun ıkıncı elı 110'a bırakıyorlar. agır hasar kayıtlısı 70 üstü olmamalı.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cr1Enis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında benim motorda sizinki gibi masraflı bir motordu ben aldım ve civatasına kadar her şeyini yeniledim. Şasede vs bir işlemi yok zaten motorun. Şuan da bir problemi de yok. Öyle düşünüyorum hasar kaydı bana ne kadar kaybettirecek diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Yanlış anlaşılma olmasın açtığım konulardan bilen bilir 09 alma niyetindeyim o sebeple satıyorum 03'ü al satçı değiliz
    Malum sitede Yamaha MT-03 fiyatları 72.000 ile 98.000 arası değişiyor.70.000 bandından olan iki ilan var.Birisinin KM yüksek diğerinini göstergesi komple bozuk.Hemen hemen hepsinde gösterge tek hane göstermeme kronik sorunu var.Hiç birinde hasar kaydı yok yada belirtilmemiş.

Sizin yerinizde olsam 75.000-80.000 TL arasında bir şansımı denerdim.Satılmazsa yavaş yavaş düşerdim.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)