Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Pekte sorulmayan bir konu hakkında yardım.. KAMERA ÖNERİSİ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    31 bin deme şimdi talip olabilirim belki
    Fiyat burdan konuşulmaz hocam, özelden yazınız.
    enes_ayx bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    samsung gear 360 kameram var(ilk model). güvenlik amaçlı kullanıyorum. mikrofon takma ihtiyacınız yoksa ve çeneye montajlamayacaksanız (ki gerek yok çünkü 360 derece kayıt alabiliyor) gayet iyi çekimler yapıyor.

-tek kamera masrafı ile 360 derece güvenlik kaydı
    -kayıt süresi iyi
    -sarj süresi iyi
    -ses / gürültü dengesi iyi
    -su altı hariç sıvı geçirmeme özelliği var / ekstra housing ihtiyacı yok
    -klasik kayıt yapmak isterseniz lensleri ayrı ayrı kullanabilir ve 180 dereceye kadar çekim yapabilirsiniz.

kısaca ucuz ve güzel bir ürün tavsiye edebilirim. Monopod bağlantı yuvası ile de bütün aksiyon kamera aksesuar ve bağlantı aparatlarını kullanabiliyorsunuz.
    Quantrell bunu beğendi.

Contour Hd edindim sonunda , ancak keşke 1830+ kmlik turum öncesi edinse idim , eski model olsada aerodinamisi tam kare/dikdörtgenler'den daha iyi , ve karadüzen olduğundan tercih ettim.

Fiyatı en iyi "nevaelektronik"te buldum 499 tl olarak , gayet kibar ve ilgili kimseler , kask aparatı bayaa pahalı olmasına rağmen "hediye" olarak göndermişler.

Modeli uzun yillar önce biliyordum , ancak henüz test etmedim bile , pili yenilemek iyi olur sanırım. wifi vb özellikleri yok diye biliyorum , buna mukabil dayanıklı bi alet , ve 4 saate kadar kayıt imkanı sunuyor diye hatırımda kalmış..

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Contour Hd edindim sonunda , ancak keşke 1830+ kmlik turum öncesi edinse idim , eski model olsada aerodinamisi tam kare/dikdörtgenler'den daha iyi , ve karadüzen olduğundan tercih ettim.

Fiyatı en iyi "nevaelektronik"te buldum 499 tl olarak , gayet kibar ve ilgili kimseler , kask aparatı bayaa pahalı olmasına rağmen "hediye" olarak göndermişler.

Modeli uzun yillar önce biliyordum , ancak henüz test etmedim bile , pili yenilemek iyi olur sanırım. wifi vb özellikleri yok diye biliyorum , buna mukabil dayanıklı bi alet , ve 4 saate kadar kayıt imkanı sunuyor diye hatırımda kalmış..

https://i.hizliresim.com/RbyCBN.jpg
    Hayırlı olsun kral

Kameranın en çok gerekli olduğu yer zaten ANI kaydetmek güvenlikten ziyade..

Geçen gün bende parkta yalnız başıma oturup hayatı sorgularken yanıma 5-6 çocuk geldi "ABEĞ MOTOR SENİN Mİ" diye onlarla olan renkli sohbetimizi kaydetmişim mesela istemeden de olsa birlikte salıncakta sallandık çocuklarla ilginç bir anı oldu bana

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)