Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Şehir İçi Motosiklet Seçimi Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehir içi işe git gel kullanacağım motosiklet arıyorum yaklaşık 4 senedir şehir içinde vitesli motosiklet kullanıyorum ve şehir içi vitesli motosikleti her gün işe git gel olarak kullanmak günde 50km civarı hem değerini öldürüyor hem de masraflı oluyor tamamen gereksiz yani. Aklımda nmax125 alıp tdr yapmak var. Pcx istemiyorum çünkü sele altına kask sığmıyor ayrıca abs yok. Başka tavsiyesi olan arkadaşlar var mı acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Bütçe nedir, model yılı ve kilometre sınırınız nedir? Boyut beklentiniz ne, otoban gibi yerlere çok çıkılacak mı?

15 bin bandında Nmax(bence pcx daha iyi, ancak elemişsiniz), 20 bin bandına çıkılacaksa Xmax250,25 bin zorlanabiliyorsa Forza250 öneririm.

Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe nedir, model yılı ve kilometre sınırınız nedir? Boyut beklentiniz ne, otoban gibi yerlere çok çıkılacak mı?

15 bin bandında Nmax(bence pcx daha iyi, ancak elemişsiniz), 20 bin bandına çıkılacaksa Xmax250,25 bin zorlanabiliyorsa Forza250 öneririm.
    15 tl sınırı olcak işte şehir içi kullanıcam günde 50 km yapıyorum işte km sınırı model boyut beklentisi önemli değil o yüzden yazmadım.
    Pcx güzel hocam ama sele altı yeri çok az maalesef

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 tl sınırı olcak işte şehir içi kullanıcam günde 50 km yapıyorum işte km sınırı model boyut beklentisi önemli değil o yüzden yazmadım.
    Pcx güzel hocam ama sele altı yeri çok az maalesef
    ahe nickin tanıdık geliyordu, sen bizim süpermotocu Yiğit'in arkadaşı değil misin?

Çok bir seçeneğin yok, en muhtemel Pcx ve Nmax. Pcx'i de elemişsin zaten.

Ekstra olarak arada uzun yola çıkarım otobana girerim diyorsan Sym Joymax 250i'ye de bakabilirsin.
    ahe bunu beğendi.
    Korkarak yaşayamazsın!

ahe nickin tanıdık geliyordu, sen bizim süpermotocu Yiğit'in arkadaşı değil misin?

Çok bir seçeneğin yok, en muhtemel Pcx ve Nmax. Pcx'i de elemişsin zaten.

Ekstra olarak arada uzun yola çıkarım otobana girerim diyorsan Sym Joymax 250i'ye de bakabilirsin.
    Her yerden bir tanıdık çıkıyor. Sen kimdin başkan

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Her yerden bir tanıdık çıkıyor. Sen kimdin başkan
    Yıllardır İzmir'deydim, küçükparkta denk geldik. Böyle konu dışından devam edersek admin banlayacak az sonra
    ahe bunu beğendi.
    Korkarak yaşayamazsın!

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yıllardır İzmir'deydim, küçükparkta denk geldik. Böyle konu dışından devam edersek admin banlayacak az sonra
    Dostum eskiden olurdu banlanma,

Siz madem tanişik ciktiniz yapin muhabbetinizi,

Forumda o kadar çok gereksiz konular açiliyor ki ardi arkasi gelmiyor.
    Espaniole ve sutlusoda bunu beğendiler.

nmax 125 ile 155 arasında dedikleri kadar fark olucağını zannetmiyorum ya aradaki farkı tdr ye vererek daha iyi yaparım diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Forza 250
    Piaggio Medley tam bu iş için biçilmiş kaftan, ama fiyat bütçeyi biraz aşar. Hem tekerlekler büyük 16" ön teker, abs var, sele altı çift kask alıyor, start/stop var. Sadece piyasası biraz yavaş. Ben de almayı planlıyordum işe git gel ama şehirdışı iş çıkınca şimdilik rafa kaldırdım. Eski motorum Joymax de almayı düşündüm ama abs'li versiyon hem çok az var piyasada hem fiyatı uçuk, forza 250 desen uçmuş gitmiş.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    BENDE spacy 110 var 100 km de 2 lt 2.3 lt arası yakıyor çok makul değerler bakımı ucuz lastiği ucuz kendisi ucuz elinde ki fiyata sıfır km alabilirsin

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    xmax 250 ile 50km gidiş, 50km gidiş, 30km'si TEM otoyolundan olmak üzere işe gidip geldim. Çok rahat. Sele altı bagajı zaten efsane. Laptop çantası bile sığdırdım.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2.el son kasa crypton s al.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Tvs' lere de bakabilirsin.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    abi bizim sakalımız senden kısa ama bir spacy alip ona irice bir canta takip givi gibi shad gibi. bir diz ortusu bir el koruması birde orta boy bir cam. hem deger kaybı yok, hem rahat, hemde araba konforunda gitmeye ne dersin?

nmax 125 aldım abi keşke daha önce şehir içi için mt25 le duke 250 falan uğraşmasaydımda direk scooter alsaydım ya inanılmaz rahatlıkmış scooter olayı gerçekten scooteru hep küçük görüyordum ama kesinlikle öyle değilmiş ş.içi günde 40km üzeri yapan herkese tavsiye ederim

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Hayırlı olsun kardeşim. Allah kaza bela vermesin İnşallah

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nmax 125 aldım abi keşke daha önce şehir içi için mt25 le duke 250 falan uğraşmasaydımda direk scooter alsaydım ya inanılmaz rahatlıkmış scooter olayı gerçekten scooteru hep küçük görüyordum ama kesinlikle öyle değilmiş ş.içi günde 40km üzeri yapan herkese tavsiye ederim
    scooter a alışan vitesliden zevk almıyor diyorlar, doğru mu
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter a alışan vitesliden zevk almıyor diyorlar, doğru mu
    ben manuel seviyorum ya

kanki benimki zorunluluk bir yerde her gün 50 km yapıyorum haftada 350 ayda 1400 km yılda 17k falan sadece işe git gel yaparsam şimdi yüksek cc bir motor alsam 37 lira vericem en kötüsü veya bir başka motor düşük km li aldığım her motor bana zarar 8k bir motor alsam 40 liraya 1 sene sonra km'sı 25-26k olcak 40 k ya aldığım motorun değeri oldu sana 35 bin yaptığın zincir yağ vs bakım masrafını saymıyorum.

Motosikleti
    Forza 250
    Üstad güle güle kullan, bir de diz ötrüsü ve elçik koruma yaptınmı skutere deme keyfine.
    ahe bunu beğendi.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim. Allah kaza bela vermesin İnşallah
    teşekkür ederim dostum address 110 çok düşündüm abs olmadığı için vazgeçtim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)