Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sahtekarlık. Herkese duyurun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    ALINTIDIR!!!

Arkadaşlar ANTALYA'da İNTERNETTEN ikinci el motosiklet yedek parçaları satan (( Burhan KARABAĞ )) diye biri var korkunc derecede HERKESİ KANDIRIP DOLANDIRIYOR bu kişi birkaç yıldır Türkiye'de çok fazla kişinin canını yaktı..Alanyada olduğum icin antalyada bana yakın oldugu için yıllardir beni tanıyan tanımıyan herkes beni arayıp aģlıyor sızlıyor :( bu adam hakkında bütün şehirlerden bana şikayetler geliyor..havale ediyoz parça gelmiyor diyorlar..kargoya verdim geldi gitti şu oldu bu oldu gibi deyip oyalayıp insanları süründürüyor..paramızı geri alamıyoruz diyorlar üstüne birde hakaretler küfürler yiyoruz diyorlar..kimsede baş edemiyor bu adamla....gücü yeten dişini gösterip parasını bi şekil kurtarabiliyor zayıf olanlar başedemiyenler çok sağlam şekilde dolandırıliyor...adam dolandırıcılıktan zaten sabıkalı içeri girip çıkmış ..bunun için bazı illerden kavgaya geliyorlar ama başademiyorlar polise şikayete gidiyorlar polisler bile biz bıktık diyorlar bu adamdan...zaten polis alacak vereceğe karışamıyor...en son motorcuların çok sevdiği motorcuların ünlü şarkıcısı Ogün Bülent arkadaşimizı dolandırdı..arkadaşımız motoruna parça almak için 1 buçuk ay önce 1.800 TL havale yapmış ne parçası geliyor ne parasını geri alabiliyor..araya girdim aradım tmm.yollucam dedi defalarca aradim ama fayda yok..bu adamin BURHAN denen SAHTEKAR'ın DOLANDIRICININ 32 dosyası var bu olaylardan savcılığa çok şikayetler varmış...ve halada internetten parça satarak bu adamı tanimiyanlar parça alıyorlar...birçok kisiler dolandiriliyor... zavallı insanları tuzağa düşüruyor....çok kötü canı yananlar oldu...bu adam ićin antlyaya bunu dövmeye vurmaya gelmek isteyenler oluyor...demek istediğim şu BU PAYLAŞIMIMI HERKES PAYLAŞSIN herkes bilsin uyansın dolandırilmasın hiçbir motorcu arkadaşlarımızın canı yanmasın BU KALLEŞ ÇOK AH ALAN GÜNAH HARAM NEDIR BILMEYEN BU KİŞİDEN tüm motorcu arkadaşlarımızı kurtaralım...birlik beraberlik içinde olalım...daha fazla insanlara motorcu arkadaşlarımıza zarar vermesini önleyelim...Önceden internet üzerinde ilk JAPON MOTOR sonra MOTO KILİNİK sonra MOTOR GARAJE ismiyle başladı bir çok İSİM ve TELEFON NUMARALARINI DEĞİŞTiRDİ şimdi ise BURAK MOTORLU ARAÇLAR BMA MOTOR diye devam...ediyor ....tek isi var oda bu yedek parça satarak insanları saģlam dolandiriyor..tek işi bu....Diyeceklerim bunlar DİKKAT EDİN ve lütfen paylaşın.... çevrenizdeki arkadaşlarınızı uyarın
    RamonRojo ve bursalıali bunu beğendiler.
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam, kurumsal ve köklü firmalar dışında internetten alışveriş yapmak büyük risk teşkil ediyor.

Özellikle son yıllarda bu internet sahtekarlığı işini meslek haline getiren insanlar mevcut.

Her zaman dikkatli olmakta fayda var. Güvenilir ve kendini ispat etmiş firmalarla çalışmak menfaatimiz icabıdır.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    geçmiş olsun.

Asıl ilginç olan da, 32 dosyası olan adamın hala elini kolunu sallayarak gezmesi. Onu bırak hala ticaret yapabilmesi.
    gerisini siz biliyorsunuz.

Hak yiyici, pezerciler.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Allah belalarını versin. Adalet yokki

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.

Asıl ilginç olan da, 32 dosyası olan adamın hala elini kolunu sallayarak gezmesi. Onu bırak hala ticaret yapabilmesi.
    gerisini siz biliyorsunuz.

Hak yiyici, pezerciler.
    Kesinlikle bu nasıl bir iştir?

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    JAPON MOTOR diye ilk başta nam saldı,şimdide farklı isimlerle piyasayı bitirmeye devam ediyor
    İşin kötü tarafı,bu firmanın,ismine yakın olan,işinde gücünde olan esnafıda yakından etkiliyor
    Adalet yerini ne zaman bulacak,parça sipariş et,parayı yatır sonra bekle parça gelecek,bunu sakatlasan suçlu sensin

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hocam nereden satıs yapıyor , yorum vb olan platformlarsa en azından negatif yorum verelim toplu , yorum yoksa toplu ilanlarını sikayet edelim.
    Ayrıca adres olursa bende baska ne yapılabilir bakarım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acaba tutuklanması için daha ne yapması lazım merak ettim.

Motosikleti
    Metini kopyalayıp sosyal platformlarda paylaşmak daha çok insanı bilgilendirir.

Bu konuda üzerimize düşeni yapalım

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Belki 3-4 senelik mevzu.Dün birisi FB'da paylaştı. Gönderinin asıl yazarı da Rahmetli Tek Teker Arif abidir. Gene de dikkatli olmalkta fayda var tabi ki.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Dolandırıcılar, tecavüzcüler, yolsuzlar dışarıda...

Üzerimize düşeni yapıp bizi b3c3rm3y3 çalışanları ifşa edelim arkadaşlar...

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    İlginç gelen şu bana, neden herkes sizi arıyor ? Siz tahsilatçı mısınız ? Polis misiniz? STK Başkanı mısınız? Bütün ülke sizi nereden biliyor ?
    chetaq ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok övdüğünüz siyasetin sonucu . Motor ile alakası olmasa umurunuzda bile olmaz. Ucu size dokunursa veryansın.

Motosikleti
    Alıntı Surinam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok övdüğünüz siyasetin sonucu . Motor ile alakası olmasa umurunuzda bile olmaz. Ucu size dokunursa veryansın.
    Bu kadar da olmaz denen cinstensin...
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Bu kanı bozuk şerefsiz halen bu işlere devam etmektedir bilginize...Kesinlikle parça almayın bu şerefsizden.Parça yollasa bile bozuk parça yollar.Yargı yoluyla olmasa bile başka bir şekilde icabına bakılacak bu şerefsizin.Çok erkek ya telefonlarınızı engeller sert çıkarsanız.En son motoçıkma.com du adresi

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alanyada olduğum icin antalyada bana yakın oldugu için yıllardir beni tanıyan tanımıyan herkes beni arayıp aģlıyor sızlıyor :( bu adam hakkında bütün şehirlerden bana şikayetler geliyor..
    Vay be .......

Not: Alanya, Antalya arası 134 km google maps öyle diyo.

Motosikleti
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be .......

Not: Alanya, Antalya arası 134 km google maps öyle diyo.
    Yani 30 km den uzak olanlar bu işe karışmasın mı diyorsunuz 🤣🤣

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginç gelen şu bana, neden herkes sizi arıyor ? Siz tahsilatçı mısınız ? Polis misiniz? STK Başkanı mısınız? Bütün ülke sizi nereden biliyor ?
    Adam alıntı diye yazıyor
    https://www.facebook.com/24020462615...2312601946883/

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani 30 km den uzak olanlar bu işe karışmasın mı diyorsunuz ����
    Adam tutarsız, tutarsız sallaya, sallaya çoluk çocuk muhabbeti gibi yazmış sen gelip adamı ciddiye, beni de aklın sıra ince tiye almışsın.

Bu da güzel be.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolandırıcılar, tecavüzcüler, yolsuzlar dışarıda...

Üzerimize düşeni yapıp bizi b3c3rm3y3 çalışanları ifşa edelim arkadaşlar...

Savcı dinlenme tesislerine de zam gelmiş günlük 7 tl olmuş :D İfşa edemem ben ölünceye kullansın bedenimi :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)