Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

5 yaşında 30bin km'de Forza mı ? Sıfır ayarında Kore'li maxi scooter mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    20 bin lirayı daelime vermezdim şahsen. kolay alınıp satılması sebebiyle xmax modellerini düşünmez miydiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı blackshadow7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20ye cok guzel inazuma f alirsin emir abi, boşver scooter işlerini )
    Kimsin sen blackshadow7 )))

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de 20 verme zaten, iyi hoş ama 20 K'lık da bir motosiklet değil Daelim.

15 k falan " sıfır gibi " bir şey bulursan, 5K, try cebinde kalması maksadı ile düşünebilirsin.

Hatta bence 20 000 km - 30 000 km'de , 10 K - 15 k arasına bile bakabilirsin, binici isen dert değil yani ..

Ama 20 K try üstü dediğin zaman, neler var neler ..
    Valla piyasa bi acayip. Biz motor satacağımız zaman öldüren öldürene olur alacağımız zaman kimse burnundan kıl aldırmıyor.
    Sıfırı 24bine satılan Daelim S3 için(ki 2020 falan değil 2018 modeller sıfır olarak bulunabiliyor, iki senedir satılmamış) 2018 model 2019'da trafiğe çıkmış az km örneklere istenen 20-22k.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 bin lirayı daelime vermezdim şahsen. kolay alınıp satılması sebebiyle xmax modellerini düşünmez miydiniz?
    2014 yılında bi xmax almıştım. Tahta gibi sertti süspansiyon diye bişey yoktu. 8-9bin km kullanıp hemen satıp vespa gts250 almıştım da scootera biniyorum demiştim.
    Eğer 2016 modellerde konfor biraz da olsa geldiyse abs li 250 xmax düşünebilirim. Sevdiğimden değil de işte malum piyasası olduğundan.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Hayabusa
    Emir abi ben anıl burak bahsetti skuter dusundugunu gecen, simdide basligini gordum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)