Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Motosiklet Almadan Önce Akıl Almak İstiyorum

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şuan yok
    Merhaba herkese iyi forumlar.

Arkadaşlar kısaca 14 yaşında başladım motosiklet sürmeye 16 yaşımda trafik kazası geçirdim cbr 125 ile şuan 19 yaşındayım ve Ekipmanlarımı aldım motordan önce sadece daha rahat sorun sıkıntı çok fazla çıkarmayacak bir evlat sahiplenmek istiyorum.

İnternetten baktım ama Türkiye de 250cc ve altı Japon markası yok. Gözüme KUBA Superlight 200 ve Falcon Freedom 250 takıldı. Ben Honda ve Yamaha dışında motor bakmadım bugüne kadar fakat bu motorların tipi görünüşü ve rahatlığı hoşuma gidiyor.

Az önce baktım 0 2019 model bir Superlight gördüm sahibinden adlı sitede kapıda ödeme ücretsiz kargo 9 taksit 14.000 tl. Yine de siz değerli motorseverlere sormak istedim ne yapmam konusunda bir akıl almak istiyorum. Tekrardan iyi forumlar

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax
    dragstar72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTARXVS650 KAWASAKİ ER-6F YAMAHA XJ6
    Sevgili kardeşim, madem CBR 125 tecrüben var neden bir tık daha iyi olduğunu düşündüğüm pulsar modellerine bakmıyorsun? fiyat olarak vereceğin rakama yakın sayılır. Süper light ta alınır ona bir şey demiyorum tabi ama sen bilirsin.
    YYamahaa bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift 150
    Kategori olarak sadece Chopper tarzı motorlar mı düşünüyorsun?

Ben de üstteki arkadaş gibi düşünüyorum. NS200'e yönelebilirsin. Yada o paraya daha farklı güçlü motorlara yönelebilirsin.
    YYamahaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kategori olarak sadece Chopper tarzı motorlar mı düşünüyorsun?

Ben de üstteki arkadaş gibi düşünüyorum. NS200'e yönelebilirsin. Yada o paraya daha farklı güçlü motorlara yönelebilirsin.
    Dragstar72 adlı kullanıcının da mesajını okudum şöyle söyleyeyim;

CBR 125 ile kamyonun altına girdim açık söylemek gerekirse ekipmanım hayatımı kurtardı şükürler olsun iyiyim fakat o yaşadığım andan sonra daha sakin, rahat ve beni taşıyacak bir motosiklet kullanmak istiyorum. Boyum 1.92 kilom 85. Ayrıca chopper tarzı motosikletler hep hoşuma gitmiştir.
    dragstar72 bunu beğendi.

Motosikleti
    O zaman hiç kafanı bulandırma derim. 5-6 sene cruıser motor kullanan biri olarak kesinlikle bu tarz bir motor almalısın.
    YYamahaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı dragstar72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman hiç kafanı bulandırma derim. 5-6 sene cruıser motor kullanan biri olarak kesinlikle bu tarz bir motor almalısın.
    Superlight 200 haricinde farklı bir model önerin var mı? Varsa benim için araştırma bakımından çok daha iyi olur��

Motosikleti
    Şuan Yok.
    14- 15 bin civarı Yamaha Virago 535 ler var, model yılı ve km ye takılmayacaksanız bakımlısını bulursanız keyifle binersiniz. Selamlar
    YYamahaa bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Sen ne istediğini biliyorsun.Fazla şu mu? bu mu? diyerek kafanı bulandırma.
    YYamahaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ne istediğini biliyorsun.Fazla şu mu? bu mu? diyerek kafanı bulandırma.
    Mesaj alınmıştır herkese cevapları için teşekkür ederim. İyi forumlar.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14- 15 bin civarı Yamaha Virago 535 ler var, model yılı ve km ye takılmayacaksanız bakımlısını bulursanız keyifle binersiniz. Selamlar
    Kesinlikle haklısınız fakat dediğiniz efsane bir model olmasına rağmen aldığınızda problemsız olması ileri ki günlerde sorun çıkarmaya başlamayacağı anlamına gelmiyor neredeyse 20 yaşında motorlar viragolar belki daha fazla sorunlar ufak ufak sırada bekliyor olacak büyük olasılıkla.
    Kimisi umursamaz eli anahtar tutar hatta uğraşmaktan zevk alır. kimisi tam tersıdır motordan soğur.
    Benim fikrim marka fanatikliğine kapılmadan sıfır olsun aklımda bir soru işareti kalmasın olur. (Alım gücüne bağlı tabi ki)
    Bir arkadaşım Küba superlight ile başladı uzun süre kullandı sorun çıkmadan, şimdi enduro kullanıyor.

ANES MOTOR
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler