Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Neden Satılmıyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar şehir içi için duke 250 kullanıyorum bilenleriniz vardır aramızda askere gidiyorum mayısta o yüzden ilana koydum durmasın boşu boşuna diye satılmıyor ya çok garip cidden 3250 gösterim 25 fav var 0 satış :D motoru satışta olan arkadaşların böyle bir problemi var mı yoksa sıkıntı bende mi ? (Evet sezon kapalı biliyorum)
    timsa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi ilan yollasana bakayım

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi ilan yollasana bakayım
    ilan no vermicem sonra ilan için konu açtı AHE diyip taşlarlar

ama 2015 model 30k motor 14900 yazmıştım.

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Tam iki ay önce koyduğum mt25'i iki gün önce sattım favori ve gösterim sayısı aynı sayılır. 15 20 defa da aranıp mesaj atıldı.
    Seninki ne kadar süredir ilanda bilmiyorum ama şu dönemde 2 3 ay beklemek, piyasa fiyatında satılan temiz bir motosiklet için normal.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Şahsi görüşüm Şubat 20 fuardan sonra işler açılır Benim motorum da satışta. Nmax 155. Favoriler de baya var. Şu an arayan sadece Ölücüler. Sakın telaş etme, büyük hata olur. Çok aciliyetin yoksa (hastalık, tefeciye ödenecek borç vb.) normal bir fiyatında varsa, sezonun açılmasını bekle. Satılmadı diye iki de bir fiyat düşürme. Sezon olmadığı için işler ağır gidiyor sadece.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Motosiklet piyasası bitik durumda. Ülkemizde Motosiklet sahibi olmak (özellikle düşük gelirliler için) lüks konumuna ulaştı.

KTM, Japon modellere nazaran daha düşük bir piyasaya sahip. Her malın alıcısı elbet çıkar zamanı denk gelince. Mevcut motosikletinizin piyasası diğerleriyle aynı fiyattaysa satarsınız hemen.

Şu an kış mevsiminde olduğumuzdan dolayı, 2. el satışları da dip durumda. Maddiyat olarak aciliyetiniz yoksa satmayın derim. Satınca, tekrar almaya kalksanız zarar edersiniz.
    ahe, espresso ve timsa bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar şehir içi için duke 250 kullanıyorum bilenleriniz vardır aramızda askere gidiyorum mayısta o yüzden ilana koydum durmasın boşu boşuna diye satılmıyor ya çok garip cidden 3250 gösterim 25 fav var 0 satış :D motoru satışta olan arkadaşların böyle bir problemi var mı yoksa sıkıntı bende mi ? (Evet sezon kapalı biliyorum)
    Parçası çok pahalı arkadaşımda duke 200 vardı ön amortisöre 250 avro civarı para istemişlerdi, adam zor bela motoru elinden çıkarttı.

Fiyatı dediğim gibi işte hocam İzmir'de ki en ucuz ilan ben de şuan da ki kmsı fazla (29,0000 aslında çok değilde ülkemizde 25k üstü motorlara pert gözüyle bakıldığı için maalesef) ben bilerek millet öldürmesin diye 15000 civarında koydum ona bile ölücülük yapanlar var bakalım. Askerden sonra nmax125 alasım var işe git kullanmak için ST zaten garajda duruyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parçası çok pahalı arkadaşımda duke 200 vardı ön amortisöre 250 avro civarı para istemişlerdi, adam zor bela motoru elinden çıkarttı.
    isteler hocam sen bunun ön amortisörleri cbr 250 amortisörü mü zannettin adamlar kocaman 43mm WP kartuşlu sistem koymuşlar isticekler tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet piyasası bitik durumda. Ülkemizde Motosiklet sahibi olmak (özellikle düşük gelirliler için) lüks konumuna ulaştı.

KTM, Japon modellere nazaran daha düşük bir piyasaya sahip. Her malın alıcısı elbet çıkar zamanı denk gelince. Mevcut motosikletinizin piyasası diğerleriyle aynı fiyattaysa satarsınız hemen.

Şu an kış mevsiminde olduğumuzdan dolayı, 2. el satışları da dip durumda. Maddiyat olarak aciliyetiniz yoksa satmayın derim. Satınca, tekrar almaya kalksanız zarar edersiniz.
    askere gidicem işte hocam garajda boş boş yatsın istemiyorum

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalmiş aslında. Yukarıdaki düzgün bir amortisör için uygun bir fiyat; benim ön amortisörlerin tanesi ABD'nde 300+ USD. (Yaklaşık 270 EUR yapıyor...)

KTM'in - motosiklet ucuz modellerinden biri olsa dahi - dandik bir malzeme de kullanacağını zannetmiyorum...

Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilan no vermicem sonra ilan için konu açtı AHE diyip taşlarlar

ama 2015 model 30k motor 14900 yazmıştım.

İzmir'deki tüm KTM'lere baktım bulamadım, özelden yollasana
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Açıklama güncelledim ondan onaya düştü sanırım. Onaylansın paylaşırım dostum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalmiş aslında. Yukarıdaki düzgün bir amortisör için uygun bir fiyat; benim ön amortisörlerin tanesi ABD'nde 300+ USD. (Yaklaşık 270 EUR yapıyor...)

KTM'in - motosiklet ucuz modellerinden biri olsa dahi - dandik bir malzeme de kullanacağını zannetmiyorum...
    parça fiyatlarıda normal ya bilmeyen binmeyen insan kulaktan duyma bilgileri olduğu için birde adı çıktığı için biraz öyle bir algı var

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Arkadaşlar pahalı pahalı o amortisörler 250 avro dediğimiz şey hadi 200 de 1200 tl.Ben kalitesinden bahsetmiyorum cbr'la da kıyaslamıyorum.Piyasası neden bu kadar ağır kendimce onun açıklamasını yaptım :D Adam 500 tl lik masrafı nasıl öderim diye düşünüyorken ileride 1200 kağıtlık masraf çıkartacak şeyi nasıl alsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Benim ilk almak istediğim motor ktm duke 250 idi rahmetlinin videosunda görmüştüm ktm'nin denk geldiğim bütün videolarını izledim çok da araştırdım ama nasip olmadı almak o yüzden burada en son ön yargılı davranacak olan benim ktm ye :D

Bu arada bende konuyu dağıtmadan yorumumu yapayım. Senin ilan özelinde konusmuyorum,

İzmir piyasası berbat, aynı motoru 150 km uzaktaki şehirlerden %20 civarı ucuza bulmak mümkün, insanlar uzak mesafeleri tercih ediyor.

Hatta satılan şehrin yollarını ve yıpratma oranını hesaba katıp izmirde yaşayıp uzak şehirlerden alan manyak tanıdıgım bir insan var.

Hali hazırda izmir piyasasının altında ancak ülke genelinde ortalamanın üstünde mt-25 satan arkadasım motorunu neredeyse 1 senede zor sattı. O kadar küfretmesine rağmen mt-07 almak için karadenizde bir şehre gitti üşenmeden.

Benim de ilanım var, piyasa ortalamasında bir fiyat, ancak ölücüler fiyat düşürmek isteyenler dolu (ulan motor zaten.4.5k.)

18 bin km'ye fazla diyen tipler var, aksesuarları sök ucuza ver diyenler de. G

Cogunluk genelde takas yolu ile elden cıkarmaya calısıyor motorları onu da fark ettim.

Mesela alacagım bütçe belli, sektöre ve hükümete güvenmediğim için bütçemi inatla arttırmıyorum.

Umarım tez zamanda satılır hocam motorun.
    ahe bunu beğendi.

İzmir'in motosiklet piyasası ne zaman çok iyi oldu ki ? her zaman leş gibiydi zaten ama bu kadar durgun olduğunu hatırlamıyorum.

öncesini bilmiyorum 2 senedir motor işindeyim.

az önce forumda bir konu gördüm "kaza yaptım tramere işletmeme" tarzında.

Mesela ben motoru yatırdım, ilana da yazdım. İstesem koruma demirini boyayıp itelerdim, ama yapmıyorum.

herkes çakal oldugu için km yüksekdikce "ula bu kadar km de bu motorun basına neler gelmiştir" şeklinde düşünüyorlardır büyük ihtimal

Ama izmir ayrı, CG piyasası cok aktif

öncesini bilmiyorum 2 senedir motor işindeyim.

az önce forumda bir konu gördüm "kaza yaptım tramere işletmeme" tarzında.

Mesela ben motoru yatırdım, ilana da yazdım. İstesem koruma demirini boyayıp itelerdim, ama yapmıyorum.

herkes çakal oldugu için km yüksekdikce "ula bu kadar km de bu motorun basına neler gelmiştir" şeklinde düşünüyorlardır büyük ihtimal

Ama izmir ayrı, CG piyasası cok aktif

sistem basit hocam gelir bakarsın kullanırsın patlak çatlak olmadığını görürsün km'nin çok fazla önemi kalmaz temel sistem bu aslında ama insanlar pc veya telefondan bakıp km yüksek geç kesin perttir demek çok doğru değil yani

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Mevzunun ana kaynagi,

Cepteki nakit,

Sonucta,kredi kartina taksit olayindan dolayi çogunluk 0km magazadan almak gorusunde,haliyle krediye girmek istemeyen kesimde var.

12 ye boldursem,ayda 1000-1200 tl taksitle oderim duşuncesi

Finalde,bu durum 2.el satişlarinida etkiliyor.

Hee motorunuz 4-6 bin tl bandinda olsa bir sekilde hizli satis olur
    yamtareroglu bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    motoru satmaya çalışıyorum ama;
    ekonomik kriz var, insanlar zor geçiniyor, geçinemiyor, işsizlik had safhada, yokluktan insanlar intihar ediyor, la gıçımızda don durmuyor, vergilerimiz ona buna peşkeş çekiliyor, millet yoksulluk ve açlık sınırının altında yaşamaya çalışırken birileri itibardan ödün vermiyor ...
    demek sureti ile siyaset mi yapıyorsunuz siz?

ne demeye çalışıyorsunuz?
    espresso ve Thesinner83 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Edit,

250cc olmasada,

200cc olur 150cc olur ne yapalim,sevdigim modeli alamasamda aldigimi severim olayi.

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru satmaya çalışıyorum ama;
    ekonomik kriz var, insanlar zor geçiniyor, geçinemiyor, işsizlik had safhada, yokluktan insanlar intihar ediyor, la gıçımızda don durmuyor, vergilerimiz ona buna peşkeş çekiliyor, millet yoksulluk ve açlık sınırının altında yaşamaya çalışırken birileri itibardan ödün vermiyor ...
    demek sureti ile siyaset mi yapıyorsunuz siz?

ne demeye çalışıyorsunuz?
    ağacım sen ne diyon ya allah aşkına

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4898426/detay/
    arndiol ve The Dude bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)