Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Redbull Custom Lifan xplore 200 motorum

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Fiddle 2 , Cbr250r , Lifan xplore 200m
    Herkese merhabalar forumda yeniyim . Motorumu bu ağustos ayında aldım , almadan önce kafamda projesi vardı, bütün parçaları orjinaldi siyah renkdi ve boyası hep güneş yanığıydı, 19 yaşındayım lise arkaşım motoru sıfır almıştı çin mallarına karşı ön yargılı olsam da kullandığı süreç boyunca sıkıntı çıkarmadığına şahit olduğum için güvenip alabildim.Fotoğraflarını paylaşıyorum merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim, iyi forumlar

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel olmuş ellerine sağlık, bir de güzel bir plakalık ve plaka ile muhteşem gözükür

Motosikleti
    teşekkür ederim , evet plakalığım kırıldı önce plastik kaynak yaptırmayı düşündüm ama araştırıyorum şuan katlanır plaka alıp sabitleyeceğim sanırım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F
    Eline emeğine sağlık, ben de beğendim.

Motosikleti
    Tesekkur ederim

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MR Vulture
    yolda da gayet ilgi çektiğine eminim yakışmış baya emeğinize sağlık
    bir sorum olacak motor bloğunun üstündeki lifan yazısını boyadın mı yoksa yapıştırma vb bir şey mi ?

Motosikleti
    Tesekkur ederim, motor bloğu sticker değil kağıt bant ile çerçeveleyip mat siyah sprey ile boyadım direkt , sıcaktanda etkilenmedi kullaniyorum bayagidir 👍🏻

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:32 ----------

Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolda da gayet ilgi çektiğine eminim yakışmış baya emeğinize sağlık
    bir sorum olacak motor bloğunun üstündeki lifan yazısını boyadın mı yoksa yapıştırma vb bir şey mi ?
    Nasıl cevap veriliyor tam kestiremedim 🤣 Yazdım okursunuz umarım

Motorun çok güzel olmuş ellerine sağlık. Ben dış kaplamayı sorcam, çizimini baskısını falan kendin mi yapıp uyguladın yoksa profesyonel birisine mi yaptırdın?

Ben de küçük bir parça için dış mekan baskısı alarak kendim uyguladım ama tasarımını beceremedim bir türlü.

Motosikleti
    Alıntı TacoNikky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun çok güzel olmuş ellerine sağlık. Ben dış kaplamayı sorcam, çizimini baskısını falan kendin mi yapıp uyguladın yoksa profesyonel birisine mi yaptırdın?

Ben de küçük bir parça için dış mekan baskısı alarak kendim uyguladım ama tasarımını beceremedim bir türlü.

Teşekkür ederim, baskı işi şöyle ; önce kafanda temayı belirleyip internetten ona göre png görüntü topluyorsun (örneğin redbull logo png diye ) sonra topladığın pngleri motorunla beraber reklamcıya götürüyorsun diyorsun ki bana bu görselleri birleştir şöyle şöyle bi kaplama yap arka plan sarı temalı olsun vs vs. Reklamcı motorundan şablon çıkartıyor grenajların ebatları bilgisayara geçiyor ordan da kaplamayı sanal olarak giydiriyor , kaplama uygulanmadan önce de nasıl görüneceğini görebiliyorsun beğenmediğin yerleri değiştirtebiliyorsun yazı ekletebiliyorsun filan. Yapıştırma işini de reklamcı kendi yaptı. Bir de sana tavsiyem reklamcı aldığı paranın yüzde doksanını tasarım için alıyor kalan yüzde onu malzeme ücreti , yani orjinalleri bastırtırken stickerların yedeğini de yaptırırsan çok bi fiyat farkı olmaz motoru devirince filan da tekrar gidip yeni stickerı yapıştırtabilirsin.

ANES MOTOR
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler