Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Pantolon önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Yıllardır kışlık pantolon ihtiyacımı hep farklı yollarla çözmeye çalıştım. Pantolunun üstüne giyilen içi yünlü Diz koruma aldım, kaliteli içlik aldım, gittim özel yağmurluk aldım vs. en az 400 500 vermişimdir. Benim için pratik olması önemli diye pantolondan hep kaçtım çıkarma giyme sorun çünkü. 4 gündür yerli bir markanın yandan fermuarlı modelini kullanıyorum. Demin 2 derecede 20km yol geldim boşuna eziyet çekmişim. Ofise giriyorum fermuarları çekiyorum katlayıp kenarı koyuyorum altımda kotum oluyor. Size de bu tarz bir şey öneririm. 1000tl bütçeniz varsa yerli yerine daha kaliteli markaların aynı tür ürünlerine yönelebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllardır kışlık pantolon ihtiyacımı hep farklı yollarla çözmeye çalıştım. Pantolunun üstüne giyilen içi yünlü Diz koruma aldım, kaliteli içlik aldım, gittim özel yağmurluk aldım vs. en az 400 500 vermişimdir. Benim için pratik olması önemli diye pantolondan hep kaçtım çıkarma giyme sorun çünkü. 4 gündür yerli bir markanın yandan fermuarlı modelini kullanıyorum. Demin 2 derecede 20km yol geldim boşuna eziyet çekmişim. Ofise giriyorum fermuarları çekiyorum katlayıp kenarı koyuyorum altımda kotum oluyor. Size de bu tarz bir şey öneririm. 1000tl bütçeniz varsa yerli yerine daha kaliteli markaların aynı tür ürünlerine yönelebilirsiniz.
    markası ne sizin kullandığınızın

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    lbc yandan fermuarlı diye geçiyor. Daha 4 gün olduğu için marka vermek istemedim. Sağlam mı değil mi zaman gösterecek fakat ilk izlenim olarak kalitesiz bir yerine rastlamadım. Dün de 20 km yolu sağanak yağmurda yaptım. Islanmadan gittim. Fakat uzun süre yağmurda su geçirdiği söyleniyor. En büyük güzelliği ayakkabı çıkarmadan giyilip soyunabilmek ve diz koruma vs. ektra uğraşmamak. İçliğini çıkarınca yaz harici 3 mevsim kullanılabilir diyorlar gene onu da test edeceğiz bakalım. Bu arada n11'de kendi sitesindeki fiyattan daha uyguna satılıyor. Maddi sorunu olmayanlar 900 tl civari spidinin de aynı tarz pantolonu var onu alsın bence.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lbc yandan fermuarlı diye geçiyor. Daha 4 gün olduğu için marka vermek istemedim. Sağlam mı değil mi zaman gösterecek fakat ilk izlenim olarak kalitesiz bir yerine rastlamadım. Dün de 20 km yolu sağanak yağmurda yaptım. Islanmadan gittim. Fakat uzun süre yağmurda su geçirdiği söyleniyor. En büyük güzelliği ayakkabı çıkarmadan giyilip soyunabilmek ve diz koruma vs. ektra uğraşmamak. İçliğini çıkarınca yaz harici 3 mevsim kullanılabilir diyorlar gene onu da test edeceğiz bakalım. Bu arada n11'de kendi sitesindeki fiyattan daha uyguna satılıyor. Maddi sorunu olmayanlar 900 tl civari spidinin de aynı tarz pantolonu var onu alsın bence.
    Bu pantolonla ilgili 2 büyük sorun var forumlarda okuduğum kadarıyla,
    1. siz de söylemişsiniz yağmura uzun süre maruz kalınca su alıyormuş,
    2. ağ bölgesinde dikişler patlıyor ve su alıyormuş.

Bunun yerine ben pantolon düşünenelere Tucano Panta Fast i öneriyorum. Bundan önce Takeaway diye bir ürününü kullanıyordum, o da iyiydi fakat popo açıkta kaldığı için yağmurda seleden sızan sular popoyu ıslatıyordu. Panta fastle bu sıkıntı da ortadan kalkmış, ben çok memnunum, videosunu da buraya bırakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

Bu arada diz koruma koymak için cepleri de var diz bölgesinde, ben kevlar korumalı kotun üzerine giydiğim için diz koruma takmıyorum. Ben bu ürünü hep yanımda taşıyorum, yağmurluk gibi ama soğuktan da çok iyi koruyor. Yağmurluğun ya da özellikle cordura motosiklet pantolonlarının en büyük dezavantajı hava aniden ısınınca bunlarla pişiyorsunuz. Bu yüzden ben korumalı kot + panta fast kombinasyonunu kullanıyorum. Yağmur bitince çıkart panta fasti yola devam.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tech 90 üzerinden John Doe markalı kotlardan almayı düşünüyorum eğer satın alım yaparsam buraya görüşlerimi belirteceğim ^-^

Herkese çözümleri için de teşekkürler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)