Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Süpermoto hakkında tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Açıkçası yola uygun dişli ve lastik almak için çıktığım bi yolda karşıma bana güzel gelen bi fırsat çıktı.

Bu sene tam 51 gün yıllık iznim var ve Allah izin verirse uzun uzadıya bi gezi yapmayı düşünüyorum.
    Wr250r ım için ön r25 arka duke390 jantına işlem yapılıp wr250r 'a uyarlanmış bi set buldum.

Setin içerisine jant, lastik, dişli, disk, mt60 rs corsa lastik, burçlar, miller herşey dahil. Satıcı ortalama 5-7bin km arası kullandığını söylüyor.

Kafama takılan, orjinali süpermoto olan motosikletlerin süspansiyonu maşası vsde ona göre oluyor.
    Biz r modeli sonradan x e çevireceğimiz için keyifli olur mu?

Beni cezbeden en önemli etken fiyat. 1600tl set, ortalama 100 lira da kargoya vericem 1700e almış olucam.
    Bu paraya asfalta uygun lastik ve dişli de alabilirim ama hangisini yapsam kararsız kaldım 🙂

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka amortisör yayının daha sertini bulabilirsen, ön amortisöre de biraz fazla yağ ekleyip sertliğini artırırsan, safkan supermotolardan pek bir eksiğin kalmaz.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    6-7.000 rs corsa'ların faydalı ömrünün sonuna doğru tekabül eder yalnız. (Hoş ben sadece torklu motosikletlerdeki halini biliyorum, 250cc'de daha uzun dayanabilir belki - hani yıldan ıskartaya çıkmıyorsa...)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6-7.000 rs corsa'ların faydalı ömrünün sonuna doğru tekabül eder yalnız. (Hoş ben sadece torklu motosikletlerdeki halini biliyorum, 250cc'de daha uzun dayanabilir belki - hani yıldan ıskartaya çıkmıyorsa...)
    Evet hocam fotoğraflar güncel ve arka lastik ıskartaya çıkmak üzere gibi gözüküyor. Aynı ebatta 2018 üretim Bridgestone lastik mevcut elimde, mt60 iş görmezse onu değerlendirmeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    Fiddle 2 , Cbr250r , Lifan xplore 200m
    benim de cross motorum var şuan da yüksekliği tam istediğim ayarda , yüksekliği koruyarak supermotoya çevirmenin yolu var mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)