Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

MOTOSİKLET HAYATINIZI NASIL DEĞİŞTİRDİ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 kiloluk motosiklette 100 beygir ile 150 beygir arası farkın hissedilebildiği durum günlük kullanımda çok sınırlı. Genel olarak aynı gibiler tecrübemce.

Belki de o biraz motosikletin hızı hissettirmesinden olabilir... Çok yüksek hızlarda bile titreşimsiz, stabil ve yolu kavrayan motosiklet mevcut. Millet deli gibi kullanıyor, çünkü o an deli gibi hissetmiyor, "yapabilirim n'olcak" diye hissediyor. Motosikletin verdiği güveni yanlış anlamak kötü...

kesinlikle katılıyorum, benim motor 100 den sonra zaten kendi otomatik fatiha okuyo altımda parcalanacakmış gibi.
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    eleştiri yapan var mı bilmiyorum ancak videolar da daha yeniyken naçizane bir eleştride bulunayım, kanalınızı çok kişisel videolarla doldurmayın derim, ne kadar ciddi olursanız ki bu resmiyet manasında değil, ele alınacak konuları ciddi seçerseniz ve işlerseniz o kadar akılda kalıcı olursunuz.

Mesela motor aksesuarlarından kadınlara uygun olanları inceleseniz ya da motorcu kadınların trafikte yaşadığı sıkıntıları ele alsanız gibi bir konu aklıma geliyor, yani videolara itina gösterirseniz bence akılda kalıcı olacaksınız, tabi sadece kadınlara özel konuları da işlemenize gerek yok yine ürün incelemesi gibi şeylerde yapabilirsiniz, kadınların da bu konuda aktif olması en çok istediğim konulardan biri.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Beni sinirli,agresif,kavgacı birinden .. bu adama dönüştürdü ..

Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Rks Rk 150
    Büyük makine olsa değiştirirdi ama 150 cclik bir motor değiştirmiyor :(

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı TuncayK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük makine olsa değiştirirdi ama 150 cclik bir motor değiştirmiyor :(
    Kral öyle deme dusuk cc daha bi tatlı ortamı var rekabet yok sidik yarışı yok herkes bırbırının haline gülüyor :D
    motorluyazar ve espresso bunu beğendiler.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kral öyle deme dusuk cc daha bi tatlı ortamı var rekabet yok sidik yarışı yok herkes bırbırının haline gülüyor :D

abi cok yanlış düşünüyorsun

CG ve drift kullanıcıları arasındaki rekabet moto Supersports turnuvasında yok.

adamlar 125 150 cc motoru kurlacayıp sahil şeridinde kasksız yarış yapıyorlar
    motorluyazar ve espresso bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet kullanamadıgına dair iddialarım güçleniyor
    Belkide çürüyordur

Alıntı motorluyazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tamam tamam inandım bu sefer, tam bir bayan sürüşü

Şahsi fikrim diğer videolarından daha güzel olmuş, motosikleti anlatan bir kadın yerine direk süren kadın her zaman daha dikkat çekici olacaktır.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eleştiri yapan var mı bilmiyorum ancak videolar da daha yeniyken naçizane bir eleştride bulunayım, kanalınızı çok kişisel videolarla doldurmayın derim, ne kadar ciddi olursanız ki bu resmiyet manasında değil, ele alınacak konuları ciddi seçerseniz ve işlerseniz o kadar akılda kalıcı olursunuz.

Mesela motor aksesuarlarından kadınlara uygun olanları inceleseniz ya da motorcu kadınların trafikte yaşadığı sıkıntıları ele alsanız gibi bir konu aklıma geliyor, yani videolara itina gösterirseniz bence akılda kalıcı olacaksınız, tabi sadece kadınlara özel konuları da işlemenize gerek yok yine ürün incelemesi gibi şeylerde yapabilirsiniz, kadınların da bu konuda aktif olması en çok istediğim konulardan biri.
    --

Bunları ben de düşündüm ama biraz kameraya YouTube ortamına alışmaya çalışayım ilk etapta dedim.
    Bir de şöyle bir şey var ürün incelemesi yapan motosiklet incelemesi yapan o kadar çok kişi var ki hem de çok tecrübeli bilgili arkadaşlar. Onların yanında benim bilgilerim yaş ve tecrübe itibariyle biraz eksik kalabilir diye girişmedim henüz. Ama biraz zaman geçsin güzel projeler var aklımda bu konuda

Kadınların aktifliği konusunda desteğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim zamanla çok daha iyi şeyler ortaya çıkaracağım eminim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

tamam tamam inandım bu sefer, tam bir bayan sürüşü

Şahsi fikrim diğer videolarından daha güzel olmuş, motosikleti anlatan bir kadın yerine direk süren kadın her zaman daha dikkat çekici olacaktır.
    Ay siz erkekler harika sürücülersiniz

Sabah sabah duran motora arkadan çarptı hıyarın birisi
    Metela bunu beğendi.

valla iyi sürücü bile değilim, tecrübesiz oldugumu hep söylerim

motosikletin koruma demiri olmasa 2 motorluk masraf cıkmıştı şimdiye kadar bana

ooo sabah sabah masraf cıktı, umarım videolardan iyi para kazanırsın da yaptırırsın

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    valla iyi sürücü bile değilim, tecrübesiz oldugumu hep söylerim

motosikletin koruma demiri olmasa 2 motorluk masraf cıkmıştı şimdiye kadar bana

ooo sabah sabah masraf cıktı, umarım videolardan iyi para kazanırsın da yaptırırsın
    -

Koruma demirini kaça yaptırdınız valla ben de yaptıracağım sanırım bu gidişle,

Masraf çıkmadı neyse ki ufak çizikler var da işte İstanbul trafiği her şey oluyor

Aldıgımda vardı benim, ama koruma demiri önemli.

azıcık şekil şukul olacaz diye bi deviriyorsun motoru sonra eller havaya

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler