Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

250 CC Fiyatına Yamaha XJ6N Mi? Yoksa Sıfır MT-25 Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah. Yetmeme gibi bi durum görecelidir, 169kg motosiklete 36 beygir gayet yeterli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125 E
    Ateş ediyor be. Kazasız belasız.

Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı olsun. Virajlarda eski kasasından nefret ediyordum. Yeni amortisörler ile daha iyi olmuştur die düşünüyorum. Güle güle kullan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Hayırlı olsun,kazasız belasız

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Virajlarda eski kasasından nefret ediyordum. Yeni amortisörler ile daha iyi olmuştur die düşünüyorum. Güle güle kullan.
    Al benden de o kadar resmen geziyor.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Birkaç ay içinde motorun gücü tatmin etmemeye başlayacak ve bu güçsüzlüğe rağmen xj6 ile aynı yakıtı yakmasını dert etmeye başlayacaksınız. Zararına satmamak için 1 sene lanet ederek kullanmak zorunda kalmamanız için dualar edeceğim hayırlı olsun

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Hayırlı olsun

Hayırlı olsun

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah. Yetmeme gibi bi durum görecelidir, 169kg motosiklete 36 beygir gayet yeterli.
    Teşekkürler, haklısınız aslında. İnsanoğlu nankördür, hep daha iyisini ister. Tabi imkan ve tecrübe olduğu sürece büyük cc bir motor sahibi olup sürmek, herkes ister doğal olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Alıntı mutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ateş ediyor be. Kazasız belasız.
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun Virajını ben de merak ediyorum, üzerindeki Dunlop lastikler ile. Biraz bir yol yapayım, detaylı bir inceleme atacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,kazasız belasız
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç ay içinde motorun gücü tatmin etmemeye başlayacak ve bu güçsüzlüğe rağmen xj6 ile aynı yakıtı yakmasını dert etmeye başlayacaksınız. Zararına satmamak için 1 sene lanet ederek kullanmak zorunda kalmamanız için dualar edeceğim hayırlı olsun
    Açıkçası kendime de pek güvenemedim hocam. 3 yıldan beri iki teker kullanmıyorum. Direkt 600'lük biraz zor gelebilir diye düşündüm. Fazla da ağır olmaması ve şehir içinde daha kıvrak olabilmek için 250'lik tercih ettim. Dediğiniz gibi, bir süre sonra alışınca tatmin etmeyecektir büyük ihtimalle ama en kötü ihtimal bir 15-20 bin km kullanıp satıp o şekilde büyütebilirim. 600'lük için daha iyi bir tecrübem de olmuş olur böylelikle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    Teşekkürler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun hocam mt. Peki Xj6n de tuketım ve 0-100 degerleri nasıl? Bılen varmı?

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Hayırlı olsun....tekeriniz düz bassın...Mantıklı olanı yaptınız...2 sene 20000km az masrafla,garantiyle, kafa rahat....

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    Hayırlı olsun konuya birazcık geç girdim ama sonuç ile kafamdaki aynı olmuş doğru seçimi yapmışsınız kanımca.
    tekeriniz yere sağlam bassın...

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam mt. Peki Xj6n de tuketım ve 0-100 degerleri nasıl? Bılen varmı?
    Xj6 f kullanıyorum 0-100 3,5-4sn yakıt uzun yolda 4litre şehir içi 5,5- 6litre sakin kullanım

Hayırlı olsun kardeşim.En kötü karar kararsızlıktan iyidir, ben temmuzda sattım 250 cc 650 cc naked bakıyorum hala bakıyorum yani kazasız belasız tekerine taş değmesin.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hayırlısı olsun..Kazasız belasız...
    Kaça maal oldu ?...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun
    bende sıfır t7 niyetim vardı sonra vazgeçtim afrika alayım dedim 1 aydır adam akıllı afrika yok sanırım avantajlı fiyat t7 yi de kaçırdım yani kaldım motorsuz

Motosikleti
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam. Xj6'da okuduklarıma göre uzun yol sakin kullanımda 4 litre. Şehir içindeyse 6 litre civarında olduğu yönündeydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun....tekeriniz düz bassın...Mantıklı olanı yaptınız...2 sene 20000km az masrafla,garantiyle, kafa rahat....
    Teşekkürler sağolun hocam. Sıfır alınca illa ki bir zararı da olabilir satarken ama memnun kalırsam motordan, hemen satma gibi bir plan da yapmayacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Alıntı AleniDesais adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun konuya birazcık geç girdim ama sonuç ile kafamdaki aynı olmuş doğru seçimi yapmışsınız kanımca.
    Teşekkürler sağolun. Ani karar vermem gerektiği için çabuk aldım Umarım doğru bir karardır. Zamanla anlayacağız hocam.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Görünüşü hoşuma gitmemişti ama şimdi bakıyorum da baya yakışıklı olmuş.
    Doğru karar vermişsiniz bence ikisi arasında tekerinize taş değmesin güzel günlerde binin.

Motosikleti
    Alıntı nanis61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim.En kötü karar kararsızlıktan iyidir, ben temmuzda sattım 250 cc 650 cc naked bakıyorum hala bakıyorum yani kazasız belasız tekerine taş değmesin.
    Teşekkürler sağolun hocam. Ben 3 yıldan beri iki tekersizdim. Daha fazla dayanamadım ve aldım hemen. Çünkü yine zam gelecek Şubat'tan itibaren...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun..Kazasız belasız...
    Kaça maal oldu ?...
    Teşekkürler. Full koruma takozları ve radyatör koruma ile beraber 32200'e mâl oldu hocam. Biraz tuzlu oldu ama en azından uzun bir süre binmeyi düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    bende sıfır t7 niyetim vardı sonra vazgeçtim afrika alayım dedim 1 aydır adam akıllı afrika yok sanırım avantajlı fiyat t7 yi de kaçırdım yani kaldım motorsuz
    Teşekkürler hocam. Hakkınızda hayırlısı olsun, gönlünüzdeki motora sahip olursunuz umarım.

58MUHAMMED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REVİVAL 50
    Hayırlı uğurlu olsun güzel motosiklet Güle Güle binin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)