Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 125 mh drift a1 le kullanılırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

mondial 125 mh drift almak istiyorum ama a1 le kullanıcam bi arkadaşım dedi çevirmelerden yırtasrısn belki 125 mh yazıyo dedi bazende 125 cc olarak geçiyormuş ruhsata şansa ama bilen varsa yardım edebilirmi lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    2016 ve öncesi kasalar 135cc aslında bu yüzden a1 kullanamaz. Daha yeni model bakıyorsan zaten bir problem yok kullanırsın.

saolasın reis 2017 alsam problem olmazmı

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olayın yılla alakası yok. Driftlerin 3 modeli var.

125 MH (135cc geçer)
    150 MH (162cc geçer)
    125 MH Minör (125cc geçer)

A1 ile 125cc yi resmi olarak geçmemeniz lazım. Bir iki kere insafiyetten geçseniz de, uygulama varsa köserler. Bana göre de 135-125 farkı yok, ayırt bile edemezsin belki, ama resmiyet izin vermiyor.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Isparta'da kimse bir şey demiyor. Çok da şehir dışına çıktım yine bir şey diyen yok. Resmiyette kullanamazsın ama genellikle polisler sıkıntı etmiyor. Tekrar ediyorum (Isparta'da). Ha gerçi Burdur' da durdurdular bir şey olmadı Antalya ya gittim çevirmeye girmedim. Senin şansın polise bağlı eğer çok gıcığı denk gelirse yazar.

Motosikleti
    MT-07
    Ben bir polise denk geldim. A ehliyete baktı. Kaç cc bu dedi. 700cc dedim. Yanındakine soruyor bu motoru bu ehliyet kullanır mı die

Motorize polisler, motosikletlilere pozitif insiyatif gösterme eğilimindeler ama polis otolu ekipler pek ponçik değildir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler