Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Park sorunu motoru bir yere sığdıramamak ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet te öyle görünüyorsun. Boş boş yorum yaptığım yok, kime okutsan aynı sonuca varır. Onların dilinden konuşacaksın başka çaren yok, ipsiz sapsızlardan her defasında korkacaksak ohoooo
    Ya yürü git ayna kıran ergenlerin motovloglarını izle, gelmişsin burada klavye delikanlılığı yapıyorsun. Benim başlığıma boş yorum yapmahatta hiç yorum yapma kendi 0-2 yaş düşüncelerini açıklayabileceğin bir konu bul.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı Oğuzhan10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya yürü git ayna kıran ergenlerin motovloglarını izle, gelmişsin burada klavye delikanlılığı yapıyorsun. Benim başlığıma boş yorum yapmahatta hiç yorum yapma kendi 0-2 yaş düşüncelerini açıklayabileceğin bir konu bul.
    Seviyeni gayet net belli ettiğin için daha fazla yoruma tabii ki gerek yok

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her atar yapana atar yaparsanız bir gün bıçağı yersiniz çünkü siz daha hastaneden cıkmadan karşı taraf karakoldan salınıyor.

HRider hocam yanlış anlamayın da bir insana "kendini savunmaktan acizsin" demek de size düşmez. Eğer yorum yapmak istiyorsanız "Tartışmacı bir tip değilsin" denir. "Aciz" kelimesi seviyeli bir yaklaşım olmamış.
    espresso bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Oğuzhan10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kpss kursuna motorumla gidiyorum fakat bomboş park yeri var ama birisi geliyor niye araba gibi pak ettin kenara çeksene sonra kenara koyuyorum diğeri geliyor niye dibime kadar girdin git kaldırıma park et. Kaldırıma park ediyorum bu sefer yayalar şikayetçi oluyor. En sonunda birisi gitmiş benim motora doğru çapraz park edip kutu gibi sıkıştırmış. Niye böyle yapıyorsun dediğimde de sende niye oraya koydun demesin mi ! Ben iyice bıktım bunlardan motoru nereye park edeceğimi bilmiyorum en sonunda elimden bir kaza çıkacak. Doğru park nasıl yapılır tecrübeli abilerimizden rica ediyorum şunu bana bir öğretsinler. Gittiğim motto akademi ileri sürüş kurslarının hiçbirinde bu konulardan bahsetmediler...
    Oğuzhan kardeş,

Bende senin gibi kavgayı sevmeyenlerdenim.
    O yüzden genelde başkalarıyla değil kendimle kavga ederim

Bizim iş yerinin altında binanın sol tarafında ocakbaşı var.
    Araçlarımız sabah apartmanın önüne parkeder. İş programına göre malzemesini alır en geç 09:30 da hareket ederler.
    Akşamlarıda iş yerinde kalacak araç varsa, özellikle uzağa parkettiririzki akşam ocakbaşına gelen müşteriler, vale park yeri bulsun diye.
    Neticede oda esnaf para kazanacak. Tabi o bizim bu iyi niyetimizden habersiz.

Yıllar önceydi. Araçlardan bir tanesi sabah çalışmadı.
    Tamirci geldi baktı. Bir parça lazımmış. Sipariş etti ama ertesi gün gelecek.
    Tabi araba kapının önünde kaldı ertesi güne kadar.
    Bu arada ocakbaşının tam önüde değil. Bizim daire tarafının önünde.

Vay babam " orada araba bırakılırmıymış, bir daha olursa lastik indirirmiş, zart ta zurt".
    O günden sonra takışmalar başladı.

En sonunda tepem attı bir gün. Nakliyeci bir arkadaşa açtım telefonu.
    "Elinde iş var mı" dedim.
    "Yok abi, yatıyoruz" deyince.
    "3 gün sonra Ankara şubeye mal gidecek. Getir kamyoneti bizim kapının önüne parket" dedim.

Bizim nakliyeci getirdi kamyoneti sabahın köründe ocakbaşının tam önüne parketti.
    Ocakbaşı homurdanıp duruyor.
    2 gün kaldı orada. lastiklerini indirmişler.
    "Bak arkadaş biz bu kamyoneti çekemeyiz. Git hava pompası al lastikleri şişir"
    Eşşek gibi gitti, hava pompası aldı geldi.
    "Bir dahada mızmızlık yapma. Otobüs parkettiririm buraya" deyince sesini kesti.

O gün, bugündür mutlu mesut geçiniyoruz

Geçen yılda, sağ alttaki çelik kapıcıda çalışan kadının nedense durup dururken damarı tuttu.
    Hatta benim aracıma şüpheli araç var diye 155'e ihbarda bulunmuş 2-3 defa.

Hakkında emniyete sahte ihbar yapmak, emniyet birimlerini gereksiz meşgul etmekten dava açtırttırdım

Şimdi oda süt liman

Hülasa kavga, höt, düt yerine daha insani çözümler bulunabiliyor
    Stock Sever bunu beğendi.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her atar yapana atar yaparsanız bir gün bıçağı yersiniz çünkü siz daha hastaneden cıkmadan karşı taraf karakoldan salınıyor.

HRider hocam yanlış anlamayın da bir insana "kendini savunmaktan acizsin" demek de size düşmez. Eğer yorum yapmak istiyorsanız "Tartışmacı bir tip değilsin" denir. "Aciz" kelimesi seviyeli bir yaklaşım olmamış.
    Arndiol hocam, naçizane yorumun için teşekkürler. Haklı olabilirsin. Şimdi bir baktım da birkaç yorumun üzerine çok saldırganca olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuzhan kardeş,

Bende senin gibi kavgayı sevmeyenlerdenim.
    O yüzden genelde başkalarıyla değil kendimle kavga ederim

Bizim iş yerinin altında binanın sol tarafında ocakbaşı var.
    Araçlarımız sabah apartmanın önüne parkeder. İş programına göre malzemesini alır en geç 09:30 da hareket ederler.
    Akşamlarıda iş yerinde kalacak araç varsa, özellikle uzağa parkettiririzki akşam ocakbaşına gelen müşteriler, vale park yeri bulsun diye.
    Neticede oda esnaf para kazanacak. Tabi o bizim bu iyi niyetimizden habersiz.

Yıllar önceydi. Araçlardan bir tanesi sabah çalışmadı.
    Tamirci geldi baktı. Bir parça lazımmış. Sipariş etti ama ertesi gün gelecek.
    Tabi araba kapının önünde kaldı ertesi güne kadar.
    Bu arada ocakbaşının tam önüde değil. Bizim daire tarafının önünde.

Vay babam " orada araba bırakılırmıymış, bir daha olursa lastik indirirmiş, zart ta zurt".
    O günden sonra takışmalar başladı.

En sonunda tepem attı bir gün. Nakliyeci bir arkadaşa açtım telefonu.
    "Elinde iş var mı" dedim.
    "Yok abi, yatıyoruz" deyince.
    "3 gün sonra Ankara şubeye mal gidecek. Getir kamyoneti bizim kapının önüne parket" dedim.

Bizim nakliyeci getirdi kamyoneti sabahın köründe ocakbaşının tam önüne parketti.
    Ocakbaşı homurdanıp duruyor.
    2 gün kaldı orada. lastiklerini indirmişler.
    "Bak arkadaş biz bu kamyoneti çekemeyiz. Git hava pompası al lastikleri şişir"
    Eşşek gibi gitti, hava pompası aldı geldi.
    "Bir dahada mızmızlık yapma. Otobüs parkettiririm buraya" deyince sesini kesti.

O gün, bugündür mutlu mesut geçiniyoruz

Geçen yılda, sağ alttaki çelik kapıcıda çalışan kadının nedense durup dururken damarı tuttu.
    Hatta benim aracıma şüpheli araç var diye 155'e ihbarda bulunmuş 2-3 defa.

Hakkında emniyete sahte ihbar yapmak, emniyet birimlerini gereksiz meşgul etmekten dava açtırttırdım

Şimdi oda süt liman

Hülasa kavga, höt, düt yerine daha insani çözümler bulunabiliyor
    Anlatmak istediğim buydu
    arndiol ve TimFx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)