Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bajaj 2020 Fiyat Listesi Açıklandı (Lansman Fiyatı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6,5 saniye nasıl oluyormuş. 40-50kg sürücü ile mi?
    Youtube dan bakabılırsın bırcok video var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüy siklet sürücü ile anca olur. KG önemli

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alım sürecinde olsam crf 250 ile bu fiyatıyla ns200 arasında kalırdım. Sonra dominar400 almaya giderken aklımda gs500 mü yoksa er6 n mi diyee diye...
    Ooofff off..
    mücahit_89 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha ben 0-100 5.5 saniye isterim diyenler varsa cf 650 nk modeline acil yonelsinler 2-3 bin tl fazla verip ferrari lamborghini performansi yasarlar :D
    Seksenlerde yaşamıyoruz yahu... 5.5 saniye Ferrari Lambo süresi değil. Azıcık hızlı aile arabası süresi. 5 kişilik BMW M'ler dört küsür saniyede artık... 3.5 saniyeyi geçen Ferrari Lambo üzerinde taşıdığı markadan utansın

Bu arada Kenan'ın Lambo 2.9 saniyeymiş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seksenlerde yaşamıyoruz yahu... 5.5 saniye Ferrari Lambo süresi değil. Azıcık hızlı aile arabası süresi. 5 kişilik BMW M'ler dört küsür saniyede artık... 3.5 saniyeyi geçen Ferrari Lambo üzerinde taşıdığı markadan utansın

Bu arada Kenan'ın Lambo 2.9 saniyeymiş
    Bizim gibi ulke asfaltlarında ferrari lambo anca 5 sanıyede 100'e cıkar hocam o nedenle oyle yazdım. Ha mıcıra kaptırırsa 100'u de goremez

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Adaptasyon diye ben buna derim işte! Bu muhakeme kuvveti ile 3-4 yıl kadar sonra da Mondial bize çok cazip fiyatlar sunmaya başlayacaktır, takdirlerimizi toplayacaktır.

Bajaj Dominar 400 - 2017 fiyatı 17.998 TL / 2019 fiyatı 28.990 TL / Fark ~%61
    Yamaha MT07 - 2017 Fiyatı 37.800 TL / 2019 fiyatı 53.350 TL / Fark ~%41

Motosikletlerin performans yahut kalitesini kıyaslamıyorum, herkesin kıstası farklı.

Fiyatlara forum ve muhtelif farklı sayfalar üzerinden hızlıca ulaştım. Neden Yamaha? Çünkü geçenlerde çoğunluk ağır biçimde eleştiriyordu fiyat politikasını, ilgimi çekti. Sanıyorum ki iyi/kötü ya da doğru/yanlışlara artık fakirlik/zenginlik karar veriyor. Ulaşılır olan adaletli ve iyi oluyor gibi bir manzara var.
    zebercet bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence "hayin yamaha" kulağa daha güzel geliyor.
    "hayin Bajaj" da o uyum ve tını yok.
    Velhasıl yakışıyor yamaha ya hayinlik
    toreador bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT7 ilk çıktığında 18000 lira civarlarındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Otaboka vergi babam vergi, tl değer kaybı vs derken tutan öpüyor birde düzüyor resmen. Akıllı geçinen salaklarız.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adaptasyon diye ben buna derim işte! Bu muhakeme kuvveti ile 3-4 yıl kadar sonra da Mondial bize çok cazip fiyatlar sunmaya başlayacaktır, takdirlerimizi toplayacaktır.

Bajaj Dominar 400 - 2017 fiyatı 17.998 TL / 2019 fiyatı 28.990 TL / Fark ~%61
    Yamaha MT07 - 2017 Fiyatı 37.800 TL / 2019 fiyatı 53.350 TL / Fark ~%41

Motosikletlerin performans yahut kalitesini kıyaslamıyorum, herkesin kıstası farklı.

Fiyatlara forum ve muhtelif farklı sayfalar üzerinden hızlıca ulaştım. Neden Yamaha? Çünkü geçenlerde çoğunluk ağır biçimde eleştiriyordu fiyat politikasını, ilgimi çekti. Sanıyorum ki iyi/kötü ya da doğru/yanlışlara artık fakirlik/zenginlik karar veriyor. Ulaşılır olan adaletli ve iyi oluyor gibi bir manzara var.
    dominin fiyatı o bantta devam eder bu sene ben mt nin 60 ı geçiceğini düşünüyorum artarak gidicektir
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    baya baya yeni kasa mt25 beklen varmış çok şaşırdım.çirkinlik abidesi daha kötü tasarım bence olamaz ama her malın alıcısı belliki varmış.mt25 fuarda tanıtılır 2 ay içinde de satışa çıkar kısaca 4 ay var minumum.fiyatıda o zamana kadar 33 den aşağa olmaz olamaz.bu sene yamaha fiyat politikası oldukça TOK bir kampanya vs beklemeyin.alıcaksanız işte dominar fiyat gerçekten iyi oda olmadı cfmoto nk650 şu an 32 bin tl.fp ötesi 32 ye 0km 650cc 60 hp motor YOK.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT7 ilk çıktığında 18000 lira civarlarındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Otaboka vergi babam vergi, tl değer kaybı vs derken tutan öpüyor birde düzüyor resmen. Akıllı geçinen salaklarız.
    Ama sorsan enflasyon %10 diye uyu babam uyu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden'e yeni kasa mt-25'lerin satışı koyulmaya başlandı. Cuma gününe kadar bütün bayilere kısıtlı sayıyla gelecek ürünler. Fiyatı şu an 31.950 TL. Şubat 1'den itibaren en az 1000 TL civarında yeni bir zam gelecek. Ocak ayı içerisinde motosiklet alan aldı, yoksa Şubat ayında daha da artacak fiyatlar. Yıllardan beri bu politika bu şekilde ilerliyor. Yamaha ve Honda her ay düzenli olarak arttırıyor fiyatları...
    Hocam dediğiniz gibi bayiler 2019 model olarak getirmiş bende anlam veremedım 2020 model kasaya 2019 olarak nasıl girdiğini
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...aciklandi.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...aciklandi.html

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)