Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hypermotard 1100 Stock Egzoz

Motovento
    REKLAM ALANI
    mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Selamlar.

Tüv onaylı street legal Termignoni egzozum var. Homologasyon Kağıdı da var elimde fakat biliyorsunuz ki bu belgeleri kimse umursamıyor. Bu yüzden stock egzoz arayışına girdim.

Ne kadar bayi varsa aradım kimsenin elinde yok. Depoda falan unutulmuş stock egzoz çıkar mı forumdan?

Aha yola uygunluk belgemi de bırakayım buraya:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Illa stock mu olmak zorunda kolay bulunan bir modelin katalizorlu egzozunu bulup uydursaniz gecici olmaz mi?

Motosikleti
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Illa stock mu olmak zorunda kolay bulunan bir modelin katalizorlu egzozunu bulup uydursaniz gecici olmaz mi?
    Maalesef geçici çözüm aramıyorum. Stock egzoz lazım. Katalizör mevcut zaten.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bende sırf ceza vs yemiyim diye stock egsozlara döndüm monsterda ama 696 daha yaygın olmasına rağmen 2 3 ay aradım en kötü yurt dışından 0 ya da 2 el olarak bak ebay da 2 elleri oluyor ya da oem ducati dye siteden bütün parçaları bulabilirsin 0 olarak

Motosikleti
    2. el satın almak yasak diye biliyorum yurtdışından

Motosikleti
    yok ben defalarca aldım 2 el parça sorun olmuyor sadece komple motor bloğu getirtmek biraz sorun ama oda geçebiliyor gümrükten yeterki fatura kesebilen bir yerden alın
    mostro bunu beğendi.

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Selamlar;

Şu site için çok olumlu şeyler söylüyorlardı, bilginize: https://www.boonstraparts.com/

"Her marka ve model için ikinci el parçalar var ve temizleyip, düzgün parçaları satıyorlar, çok ilgileniyorlar." şeklinde bilgi almıştım zamanında.
    mostro ve berk_cglr bunu beğendiler.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Ara ara sahibinden.com a düşüyor. Sürekli takipte kalın derim. Yetkili/yetkisiz ducati servislerine sorun derim. Genelde değiştirdikten sonra bırakıyorlar.

Ebay.com dan blok hariç piston yatak vs.. ikinci el getiren arkadaşım var. Gümrükte ruhsat beyanı yapıyorsun, tek adet olduğu için ticarete girmiyor genelde. Ama gümrük memurlarının ne yapacağı belli olmaz tabi.

En son olarak ducatistanbul.com forumdan sorarsan belki birilerinde vardır.
    mostro bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400
    elinizdeki resmi belgeler ile umursamayıp ceza yediğinizde, zannımca itirazınız kabul olup, ceza kalkacaktır. bence ruhsatada işletme imkanınız varsa (bu konuda pek bilgim yok) işletin ve yolunuza devam edin
    mostro bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Şu site için çok olumlu şeyler söylüyorlardı, bilginize: https://www.boonstraparts.com/

"Her marka ve model için ikinci el parçalar var ve temizleyip, düzgün parçaları satıyorlar, çok ilgileniyorlar." şeklinde bilgi almıştım zamanında.
    yalnız site iyimiş acaba kargosu vs çok fark ediyormu aşırı ucuza veriyorlar 250 euro ya komple monster 1100 arka maşası var :D alınca hıyar çıkmaz umarım kutudan

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız site iyimiş acaba kargosu vs çok fark ediyormu aşırı ucuza veriyorlar 250 euro ya komple monster 1100 arka maşası var :D alınca hıyar çıkmaz umarım kutudan
    Forumda bu siteden daha önce alışveriş yapıp memnun kalan arkadaşlar var, ben de onlardan öğrendim. Ben de arkaya hugger alacağım kendi motoruma yakın zamanda. Kargoyu hesaplayabiliyorsunuz site üzerinden. Konu sahibinin egzoz ihtiyacını öğrendikten sonra ben de bu siteye baktım ama yok, gözükmüyor orijinal egzoz.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Sitede yok aradığım şey. Ebay de var bakalım forumdan cıkmazsa ordan alcaz artık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)