Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bajaj 2020 Fiyat Listesi Açıklandı (Lansman Fiyatı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    [IMG][/IMG]

Bajaj'ın fiyatları geri çekmesi 2. el piyasasını canlandıracaktır diye tahmin ediyorum. Özellikle yeni kasa Dominar 400'ün 28.990 TL'ye satılması da cezbedici bir durum gibi sanki. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
    Ebabil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XT660Z Tenere 2014 ve XRV750 Africa Twin 1998
    Fiyatlar gerçekten de uygun gibi gözüküyor. Yalnız dominar 400 UG'nin UG ekini anlayamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Fiyatlar gayet iyi, bence 4 japonun toplam 250cc naked satışını tek başına ns200 geçer.
    Bu fiyata , kronik sorunları da halledildiyse çok çok iyi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2020 ns160 in arka fren sistemini kampanadan,disk fren sisteme cevirmisler.

Grafikler degişmiş.

110 olan arka lastik tabani 120 olmuş
    80 olan ön lastikte 90 olmuş

Ns 200 ile arasinda 1040tl fark var.
    plectrum bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    İlk defa bajajın fiyat politikasını beğendim. Tebrikler.

Otomobil firmaları gibi yedek parça ve servisten kazanacaklar merak etmeyin.
    plectrum bunu beğendi.

Motosikleti
    ---
    dominar ug yenilenmiş olup bize gelmeyen model sanıyorum, eğer o ise gelmesi sevindirici

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Geçen yılki fiyatlarla aynı gibi gördüm ama yinede günümüzde 35 binin altına 250cc kalmamışken fiyatlar gayet iyi.
    Seneye 250lilikleri 20 bine almaya hazır mısınız diye konu açan birisi vardı. Konuyu açan arkadaşı hastir lan ordan diye taşlamışlardı nerde o arkadaşlar?
    espresso bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Tl çok değer kaybetmeseydi demek ki 13 14 lere alabilecektik. Ulan.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Bir de yaptıkları zammı, dövize bağlayan (tüm maliyetleri dövize bağlı olmadığı halde) ve bize yedirmeye çalışan Kuralkan yetkilisi vardı.
    Olabiliyormuş demek ki.
    Bu da kendisinin, yine kendisine cevabı olsun o zaman.
    Arkadaşlar arasında kapak da denir ama, arkadaş değiliz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Markayı bilen arkadaşlara merak ettiğim birşeyi sormak istiyorum

ns160 ile ns200 arasında 1k fiyat farkı var, bu fark neden bu kadar az? Daha fazla olması gerekmez mi

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Arkadaşlar Yamaha'nın niye 2020 modelleri henüz çıkmadı bilen var mı?

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Piyasada belli bir ağırlığı olan markanın fiyat indirimine gitmesi gayet güzel. İnşallah fiyatlar fuardan sonra tekrar yükseltilmez.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ns160 ile ns200 arasında 1k fiyat farkı var, bu fark neden bu kadar az? Daha fazla olması gerekmez mi
    Merhaba arkadaşlar.
    Arndiol arkadaşım bu konuda kesinlikle haklısın, motorlar arasında çok fark var. Görünen birkaç parçası dışında herşeyi farklı ama fiyat neredeyse aynı. Yukarıda Levend84 bey in bahsettiği değişiklikler yeni modelin fiyatında biraz daha artışa neden olmuş ve aralarındaki makas biraz daha kapanmış.
    Daha önce de ifade etmiştim; ns160 fiyatı yüksek olduğu için güzelim motor satılmıyor, ns200 ün gölgesinde kalıyor.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Arndiol arkadaşım bu konuda kesinlikle haklısın, motorlar arasında çok fark var. Görünen birkaç parçası dışında herşeyi farklı ama fiyat neredeyse aynı. Yukarıda Levend84 bey in bahsettiği değişiklikler yeni modelin fiyatında biraz daha artışa neden olmuş ve aralarındaki makas biraz daha kapanmış.
    Daha önce de ifade etmiştim; ns160 fiyatı yüksek olduğu için güzelim motor satılmıyor, ns200 ün gölgesinde kalıyor.

Bu durumda da söyle birşey fark ettim, ikinci el satıcısı da sıfırı değil birbirini referans alıyor.

ns160'ı 9 bin'den koyan insanlar oldugu için ns200 sahipleri "benimki 200lük" mantıgı ile 12-13-14 fiyatlar cekiyor.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aslında ns160 daha az satılıyor. Bence teşvik edici olması için fiyat farkı 2000 - 2500 gibi olmalıydı

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bajaj' ı sevmesem de fiyat çok cazip geldi haliyle. Fiyatları görünce Dominar400UG bakayım dedim. Ancak ellerinde motosiklet yok, sadece fiyat listesi var görünüyor

200 cc bandında da sadece RS 200' ün tek rengi mevcut. Hatta V15 (2018) ve RS400' ün tek rengi haricinde stokta motosiklet dahi yok görünüyor.

Bakalım, ya yeni getirip o fiyattan satacaklar ki açıkçası pek ümidim yok, ya da yeni yıl fiyatlarını yumuşatıp az çok ilgi çekebilmek için yapılan satış politikası reklamı. Yakında ortaya çıkar. Hızlıca 400UG temin edebilirlerse birtane de benim alma ihtimalim var. Kenarda dursun, arada kullanılır

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj' ı sevmesem de fiyat çok cazip geldi haliyle. Fiyatları görünce Dominar400UG bakayım dedim. Ancak ellerinde motosiklet yok, sadece fiyat listesi var görünüyor

200 cc bandında da sadece RS 200' ün tek rengi mevcut. Hatta V15 (2018) ve RS400' ün tek rengi haricinde stokta motosiklet dahi yok görünüyor.

Bakalım, ya yeni getirip o fiyattan satacaklar ki açıkçası pek ümidim yok, ya da yeni yıl fiyatlarını yumuşatıp az çok ilgi çekebilmek için yapılan satış politikası reklamı. Yakında ortaya çıkar. Hızlıca 400UG temin edebilirlerse birtane de benim alma ihtimalim var. Kenarda dursun, arada kullanılır
    Ben birebir gördüm 400ug'yi ve parasını hakedecek bir motosiklet. Ellerinde yok şuan zaten 2018'ten de 10tane model getirmişlerdi. Arz-talep açmasında yapacaklar kanımca ama gene de 250cc'den çok satar. Hem top speed arttı hem de titreşim ciddi azaldı die biliyorum. Ayrıca çift led gösterge'ye de sahip. Led aydınlatmalar, ıvır zıvırda cabası...

2020 model ürünlerimiz 15 şubat tarihinden teslim ediliyor. Siparişler alınmaya başladı.

Dominar 400 UG modelinde önemli değişiklikler yapıldı. Aslında yepyeni bir model oldu. YEŞİL ve SİYAH renk seçenekleri ile satışta.

PULSAR NS 200 dört renk, PULSAR RS 200 üç renk, PULSAR NS 160 dört renk seçeceği ile satışta.

PULSAR NS 125 modelimizi de ilk defa satışa sunuyoruz.

En iyi fiyatı sunmak için elimizden gelenin en iyisi yapıldı. BAJAJ markamızın da büyük desteği ile bu fiyatlara ulaştık.

Şu anda tüm modellerimizin fiyatında iddialıyız.

Arkadaşlarımıza hayırlı bir sezon diliyoruz.

Saygılarımızla...
    erensel, Ebabil, engin_deniz ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Şu an söylenen fiyatlar anladığım kadarıyla ön satış tarzı birşey. Motosikletler geldikten sonra fiyatlar değişecektir. Dominar yeni modelde birçok özellik eklendiği ve iyileştirme yapıldığı söyleniyor. A2 sınıfı ehliyet için alınabilecek f/p ürünü olabilir. Yine de bu paralarla çok talep göreceğini sanmam. Ns200 kronik sorunlari duzeltilmese bile bu fiyattan satacaktir. Ns125 de A1 sınıfı ehliyet için iyi bir hamle. Şahsen 2017 dominar kullandıktan sonra istedikleri yeniliği yapsınlar 28-29 bin lira bu motora vermem. 2nci ele düşer fiyat ölür belki o zaman bakarım
    blueway2 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)