Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Rota: 2020 Türkiye Motosiklet Turu ile Kamp Alanları ve Yürüyüş Yolları Rotası

Motovento
    REKLAM ALANI
    medes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Merhaba,

2020 Yılı için Türkiye turu düşünen arkadaşların kullanabilmesi için düzenlenebilir Google haritası aşağıdaki linktedir.

Mayıs ayında bir aksilik olmaz ise bu rota üzerinden MT25 ile yol almak istiyorum. Kamp ağırlıklı ve yöresel gıdalar ile beslenme odaklı bu turun temel amacı huzur ve keyif olacak. Yapmadım dememek için çıkmak istediğim bu yolda benim için ve bu düşünceye sahip olacak diğer arkadaşlar için her türlü tavsiyeyi yazmanızı rica ederim.

Tecrübe sahibi arkadaşların rota üzerindeki değişimlerle bir rota oluşturarak yol gösterici ve güvenli bir yolculuk sağlanabilir. Haritayı güncellediğinizde bir küçük bilgilendirmede konuya not düşerseniz herkes fayda sağlayabilecektir.

Katkısı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Rota: Türkiye Motosiklet Turu 2020 (Kamp Alanları ile Beraber)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Katkılarınızı katmanlar halinde kullanıcı adınız ve katman sayınız şeklinde parça parça yaparsanız sevinirim. Bir noktayı önerdiğinizde ana rotayı değiştirmek yerine Katman ekleyerek kullanıcı adınızla kayıt oluşturabilirsiniz.

Örnek olarak "medes #4" gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Yöresel gıda deyince , Çıldır Kars ve Oltu'yu ekleyecektim, beceremedim. Bozarım diye de kurcalamadım
    medes bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Mersin bölgesi için sklıma gelenler şunlar:
    Hava sıcaklığına bağlı denize girebilirsiniz. Silifke'nin kuzeyinde Uzuncaburç
    Mersin merkezde arkeoloji ve denizcilik müzeleri ( yan yana ve 5 tl )
    Tarsus'ta 7 uyurlar mağarası başta olmak üzere pek çok tarihi ve dini ören yeri mevcut.
    Hz danyal'ın mezarı, Bilal Habeş'in mezarı, Saint Pol'un kuyusu, tarsus şellalesi, şahmeran hamamı vs.. Tarsus bu açıdan zengindir.
    Yiyecek olarak: mersin'de tantuni, sıkma-gözleme, tarsus kabak tatlısı ve humus ezmesi, cezerye, dikenli incir, aklıma ilk gelenler..
    Özelden ulaşırsanız, detaylı bilgi verebilirim..
    Mersine geliş tarihinize göre karşılayabilirim
    Tekeriniz düz bassın
    medes bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Adıyaman halfeti de kamp atabilirsin, Erzurum Tortum şelalesi yanında bir resturant var ismi aklımda yok kamp atabilirsin, Bayburt Of yolu d915 te kamp atabilirsiniz. Tunceli Ovacık Munzur tabiat parkında kamp atabilirsiniz ama Tunceli merkezde depoyu fulleyin.
    medes bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Niken
    Harika
    medes bunu beğendi.

oquz55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Bir kaç yer ekledim daha fazla katman ekleyemezsiniz dedi bıraktım. Rota güzel daha önce aynı motosikletle gittiğim yerler var. Gayet eğlenceli geçecek emin olabilirsiniz.
    Özellikle Karadeniz ve Ege de gittiğim birkaç rotayı buraya bırakıyorum ekstra bir soru olursa cevaplayabilirim.

medes bunu beğendi.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Uzun zamandır işime yarayacak bir paylaşım olmuş,bu başlık altına yaşadıklarınıda paylaşırsanız müstefid oluruz hayırlı ve huzurlu yolculuklar.. vesselam..
    medes bunu beğendi.

Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Katkılarınız için sağolun. Harita ortak ekleme işi zor olacak galiba. Sınır var demek ki ekletmiyor. Başka bir çözüm bulursak herkes ekleyebilirse muazzam bir katkı olur. araştıracağım ortak harita oluşturma ile ilgili. Bilgisi olan arkadaşımız varsa paylaşırsa sevinirim.

Motosikleti
    MT-07
    Son rota benlik. Uçmakdere candır, gerisi heyecan

Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Ana konuyu düzenleyemiyorum sanırım yetkim yok. Güncel haritalar;

Rota: 2020 Türkiye Motosiklet Genel Rota Kamp Alanları ve Olası Duraklar ile Beraber (Düzenlenemez)

Rota: 2020 Türkiye Motosiklet Kullanıcı Rotası Kamp Alanları ve Olası Duraklar ile Beraber (Düzenlenemez)

Alıntı Archidraw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yöresel gıda deyince , Çıldır Kars ve Oltu'yu ekleyecektim, beceremedim. Bozarım diye de kurcalamadım
    Katkınız için teşekkürler. Kullanıcı haritasına eklemeye çalıştım ancak hatalı olabilir özelden mail adresi iletirseniz düzenleme ile ilgili yetkiyi açayım dilediğiniz gibi düzenleyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mersin bölgesi için sklıma gelenler şunlar:
    Hava sıcaklığına bağlı denize girebilirsiniz. Silifke'nin kuzeyinde Uzuncaburç
    Mersin merkezde arkeoloji ve denizcilik müzeleri ( yan yana ve 5 tl )
    Tarsus'ta 7 uyurlar mağarası başta olmak üzere pek çok tarihi ve dini ören yeri mevcut.
    Hz danyal'ın mezarı, Bilal Habeş'in mezarı, Saint Pol'un kuyusu, tarsus şellalesi, şahmeran hamamı vs.. Tarsus bu açıdan zengindir.
    Yiyecek olarak: mersin'de tantuni, sıkma-gözleme, tarsus kabak tatlısı ve humus ezmesi, cezerye, dikenli incir, aklıma ilk gelenler..
    Özelden ulaşırsanız, detaylı bilgi verebilirim..
    Mersine geliş tarihinize göre karşılayabilirim
    Tekeriniz düz bassın
    Katkınız için teşekkürler. Kullanıcı haritası üzerine mümkün olduğunca önerilerinizi eklemeye çalıştım. Düzenlemek isterseniz yetki açabilmem için özelden mail adresi yollayabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adıyaman halfeti de kamp atabilirsin, Erzurum Tortum şelalesi yanında bir resturant var ismi aklımda yok kamp atabilirsin, Bayburt Of yolu d915 te kamp atabilirsiniz. Tunceli Ovacık Munzur tabiat parkında kamp atabilirsiniz ama Tunceli merkezde depoyu fulleyin.
    Katkınız için teşekkürler. Tortum ve Munzur kamp alanları listede var ancak diğer dediklerinizi bulamadım. Eklemek isterseniz özelden mail adresinizi atarsanız yetki listesine ekleyebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı oquz55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç yer ekledim daha fazla katman ekleyemezsiniz dedi bıraktım. Rota güzel daha önce aynı motosikletle gittiğim yerler var. Gayet eğlenceli geçecek emin olabilirsiniz.
    Özellikle Karadeniz ve Ege de gittiğim birkaç rotayı buraya bırakıyorum ekstra bir soru olursa cevaplayabilirim.
    Katkınız için teşekkürler. Kullanıcı haritası üzerine eklemeye çalıştım. Hata varsa eğer mail adresinizi özelden iletirseniz düzenleme yetkisi listesine ekleyebilirim.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...nu-6317km.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ru-4280km.html

Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...nu-6317km.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ru-4280km.html
    Güzel bir gezi olmuş. Pek çok kare varda dondurmalı baklava aklımda kalan oldu Rotanın google map hali duruyormu ?

Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Konu günceldir. Yazsam ne olur demeyin en ufak bir bilgi bile yapılacak turda fark yaratabilir. Eklemeyi unutmayın.

Sürücü kursu eğitmeni Kars ve Van'ı eklememi ısrarla tavsiye etti. Harita bu şekilde güncellenecek gibi görünüyor. Bu istikamette ikamet eden ve önerisi olan arkadaşların tavsiyelerini rica ederim.

Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25

Allah'ın izniyle tur başladı
    kdiner, Apices, CaptainMfk ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    eline sağlık harika

bu arada gerçekten motosikletçilerin bayılacağı toros yaylalarındaki ıssız onlarca yol eklenmemiş. açıkçası buna çok sevindim
    medes bunu beğendi.

Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    https://www.kisa.link/NKbs

Geziye ait resimleri anlık olarak linkteki instagram hesabında paylaşıyorum.

PsychOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beklemede
    Silifke'den itibaren Alanya, Side, Kemer, Kaş, Fethiye, Marmaris, Bodrum, Didim, Kuşadası ve oradan Kastamonu'ya nasıl bir rota çizilebilir? Saydığım yerlere 1'er günde ulaşabilir miyim? Kamp yapacak uygun yerler bulunabilir mi? Yollar ne durumdadır? kafamda deli sorular...

Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Turun 6. günü. Adım adım haritaya aktarıldı. Güncel harita;

https://www.google.com/maps/d/embed?...9117680555&z=7
    MR.BERK bunu beğendi.

Motosikleti
    Eski Ege 50 , Yeni MT25
    Güncelleme;

Türkiye Turu İlk 10 Gün Rotası : Türkiye Turu İlk 10 Gün Rotası (Google Map)
    Türkiye Turu İkinci 10 Gün Rotası : Türkiye Turu İkinci 10 Gün Rotası (Google Map)

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Kaliteli geziler. instadan takip edeceğim. iyi gezmeler.
    kartepeden geçerken beklerim mutlaka
    medes bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler