Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuarı mı beklemeli? Yoksa simdi almali mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Herkeze selam. Kislik eldivene ihtiyacım var, fuarimi beklemeli yoksa kocaelide yim almalimi? Kocaelinde nereye gitmeliyim?
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Eldiven bedenini biliyor isen direk internetten al. Fuarda adam gibi bir indirim görmedim daha.
    ErdalBakkal ve maktama bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Eldiven ele tam oturmalı. Bu yüzden internetten almaya pek sıcak bakmıyorum. Haa, daha önceden kullandığın ya da bir arkadaşından falan eline giyip denediğin aynı marka/model alacaksındır, bedenini zaten biliyorsundur, o zaman almak mantıklı olabilir.

Fuarda doğru düzgün indirim ben de hiç görmedim. Motoru ilk aldığımda henüz ehliyetim de yokken nasıl olsa motor 5-6 ay ehliyet alana kadar yatacak, ekipman almak için fuarı bekleyeyim deyip fuara gitmiştim, orada o kalabalıkta harala gürele içinde içime sinecek şekilde deneyemediğim için hiç bir şey almadım fuardan, ertesi gün Hasanpaşa tarafındaki motor ekipmanı mağazalarını dolaşıp almıştım bütün ekipmanlarımı.

Fuarda fiyatlar artmış olabilir, nitekim kur yükseliyor yeni yıl zam falan pek karlı olmaz gibi.

Motosikleti
    Kuba Superlight200
    Ben fuarda pazarlık yaparak tech90 kot ve rockwell bot almıştım zamanında piyasanın 150 lira altına falan ama çok sıkı pazarlık yaptım. Çok kişi gidip toplu alım yaparak pazarlık elinizi kuvvetlendirebilirsiniz :D

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Beklemeye değer ne bir fuar nede indirim olacak , internetden riske girme atla gel Kadıköy Hasanpaşa fuar gibi 30 tane motosiklet giyim aksesuar hepsi bir arada , beğendiğini dene internetdeki fiyatları da biliyorsun pazarlık et al ;)

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Fuardan hemen önce mağazalar ciddi indirimler yapıyor. Takip etmenizi öneririm

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    fuarda fiyatlar artar, şimdiden alın

Motosikleti
    MT-07
    Saolsun abd bir hamle yaptı, gene bizim paramız değer kaybetti. Beklemenin keseye bir faydasını göremediğimi tekrar belirtmek istiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)