Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Venom mu durt mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250D
    Arkadaşlar yeni başlayacağım baharda ve yazın giyebileceğim güzel bir mont arıyorum venom dynamic ile durt demo arasında kaldım.
    İkisininde iç astarı çıkabiliyor fileli oluyor, durtde ek olarak göğüs kısmındada koruma var.
    Fiyatları aşağı yukarı aynı 600 civarında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Açıkcası Durt markasına hiç güvenmiyorum ben, güzel bir ürününe denk gelemedim henüz. İkisi de giriş seviyesi markalar ama Venom bence kat kat kaliteli Durt'a göre. 4Riders'ın da bu fiyatlarda ürünleri vardı sanırım, ona da bakabilirsin.
    adalramazan bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Venom Türkiye üretimi ve impactec korumalar kullanıyor. Tech90’nın malı. Bir sorun olduğunda fabrika yardımcı davranır fakat durt hakkında birşey diyemiyorum çünkü ne giyen tanıyorum ne de kendim gördüm.
    adalramazan bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venom Türkiye üretimi ve impactec korumalar kullanıyor. Tech90’nın malı. Bir sorun olduğunda fabrika yardımcı davranır fakat durt hakkında birşey diyemiyorum çünkü ne giyen tanıyorum ne de kendim gördüm.
    Benim ilk montum Venom Compass Black'ti. Onun korumaları Impactec değil köpük gibi bir malzemeydi, bu malzemeyi zaman içinde Impactec ile değiştirmişlerse süper. Daha bir tercih sebebi bence.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Ben Durt kullanıyorum. Mükemmel diyemem elbette. Ne kadar ekmek o kadar köfte. İki senedir kullanıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım. Korumaları dirsekte, sırtta ve omuzda var benimkinin. İç astarı yağmur ve soğuk geçirmiyor. Soğuk dediğimiz nemli soğuk yani engellenmesi en zor soğuklardan. Bileklerinde daraltmak için çıtçıt var, eldiveni taktıktan sonra bileklerini daraltıyorum ordan içeriye soğuk girmiyor. Yazın havadar (Antalya sıcağında kullanıyorum) ve terletmiyor trafikte kalmadığınız sürece.

Koruma seviyesi 1 sanırım benimkilerinin. Test etmedim ve Allah'ta test ettirmesin. Ama bir gün 70 civarlarında viraj dönerken virajın iç tarafında turuncu eğilen dubalar vardı, dirseğimi onun sert kısmına (ucuna) çarptım ve herhangi bir acı veya sert darbe hissetmedim. Hafifçe biri vurmuş gibi bir hissiyat oldu.

Genel olarak kullanım yorumlarım böyle. İki senede deformasyon olarak sadece dışındaki reflektörler yerinden doyulmaya başladı başka bir sökülme yırtılma vs olayları ile karşılaşmadım.

Venom nasıldır hiç bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Benim mont Durt Air System Mavi bu arada.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    İkisine pek tavsiye etmem.Durt markasını beğenmedim.Venom Adventure modelinide korumalarından dolayı direk iade ettim.Ancak Venom'un City modelindeki korumalar iyi.Tech90 ın ve sırt korumasıda var.Ben alacak olsam onu alırım..

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bir de ROLEFF arayın. Şu anda bulabilirseniz en mükemmel fiyat performans oranlı ve ciddi şekilde kaliteli ürünü almış olursunuz. Bulamazsanız VENOM öneririm. Ama röleff' e mutlaka bakın.
    F54 bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Evet röleff
    Ama prohell derim venon'dan önce..
    Burada trafik, yunus vs motorlu polisler hep prohell
    Takımı 800-900 iken tek üst neden 600?
    Bence iyi araştırmanışsınız.
    Acele etmeyin

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de ROLEFF arayın. Şu anda bulabilirseniz en mükemmel fiyat performans oranlı ve ciddi şekilde kaliteli ürünü almış olursunuz. Bulamazsanız VENOM öneririm. Ama röleff' e mutlaka bakın.
    Roleff'in Riga modelini memnuniyetle kullanıyorum. Sadece fermuarları aşırı dandik, değiştirmek gerekir. Sırt koruması çok çok kötü, bunu da değiştirmek gerekir.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Bu arada ben ana sayfada reklamı olan motoavm fiyatlarına baktım.
    456tl den başlıyor.
    Prohelin bazı modelleri de var.
    Ben olsam kumas dansimotresi en yüksek ve su geçirmez olanı alırdım

Motosikleti
    Dominar 250D
    Arkadaşlar tip olarakda venom içime sindiği için venomu aldım hepinize değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkür eder.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu mototal in indiriminden almıştım 3yıl bitti bi sıkıntı yok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler