Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güzel bi naked önerisi olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

İlk motorum olacak aklımda Mt-25 var ama önerilere açığım cfmoto 250Nk falan da hoş duruyor ktm 250 de güzel kararsız kaldım biraz beklenti olarak şehiriçi kullanım kapalı alanlarda tek teker yanlama vs olarak kullanacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    ilk motorunla yani sıfır tecrübe teker ve yanlama yapacaksın

işte sana öneri , pencereyi aç ve ciğerlere temiz hava çek ;)
    Swindler ve cıbılduck bunu beğendiler.

Arkadaş'ın kanı kaynıyor. Firenlemekte zorlanacak. İşte sana tavsiyem YBR veya CBF 150 al. Sonra üst cc'ye geç. İster söz dinle ister dinleme. Tavsiyem'e ihtiyacın varsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

150cc deyip geçme. Ben onunla 45bin km yaptım. Keyfi biniciyim. Bazen ise giderkende kullanıyorum. 16 yaşında başladım teker ve yanlama birkaç kez yaptım. Yapabiliyorun ama yapmıyorum. Motorun üstüne cıkıp ayakta gidiyorum. Ama yapmıyorum. Sadece test yapmak icin yapmıstım. Kesinlikle trafikte güvenli değil

Ya niye herşeye muhalefet oluyorsunuz arkadaş kapalı alan yazmışım oraya aldığım ikinci gün bunları yapacam demiyorum ki

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı asphendos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya niye herşeye muhalefet oluyorsunuz arkadaş kapalı alan yazmışım oraya aldığım ikinci gün bunları yapacam demiyorum ki
    Yaparsın tabii...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    MT-07
    Yap tabi. Tohumuna para mı saydık? Biz saymadığımıza göre bizim problemimiz değil. Benim tavsiyem paran neye yetiyorsa onu al. Ben mesela param yettiği için MT-07 aldım ama yetmediği için MT-09 alamadım.

Fakat madem teker meker yapacaksın, istersen pulsar falan al. Kırınca toplaması kolay olsun. Düşünce göze batmasın. Yatınca için acımasın derim...
    kdiner bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kardeşim en kısa sürede motorunu almanı diliyorum. Öyle ilginç yollar biliyorum ki inan bir anlatsam kapalı alanda yanlama ve tek teker yapmanın ne kadar anlamsız ve denyo hareketler olduğunu anlarsın.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim en kısa sürede motorunu almanı diliyorum. Öyle ilginç yollar biliyorum ki inan bir anlatsam kapalı alanda yanlama ve tek teker yapmanın ne kadar anlamsız ve denyo hareketler olduğunu anlarsın.
    Uçmakdere

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uçmakdere
    başka bildiğin yer yok, git gel uçmakdere millet uzaya çıktı dönüşe geçtiler.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Uçmakdere
    Kim takar Uçmakdere'yi? Kartepe-İnönü yaylası arası dağ yolu daha tatlı.
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka bildiğin yer yok, git gel uçmakdere millet uzaya çıktı dönüşe geçtiler.
    Bayadır gitmiyorum Uçmakdere'ye. Tommygun şahit. Bu aralar motora bile binmiyorum
    tommygun ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kim takar Uçmakdere'yi? Kartepe-İnönü yaylası arası dağ yolu daha tatlı.
    her iki yerde de kamp attım, kamp daha tatlı, yaz kış binmeye devam.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her iki yerde de kamp attım, kamp daha tatlı, yaz kış binmeye devam.
    Kdiner kamp da benim en anlamadığım konu, kamp işini bir becerebilsem süper olacak. Yüzlerce km yol tepsem de aynı akşam geri dönüyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Aga kamp'ın hamallığı bol, ayrıca su ve tuvalet sıkıntısı var. Ben şehirden uzaklaşınca elim ayağım titremeye başlıyor. Bana gelmiyor öyle yaban hayatı falan. Keşke kamp atabilsem sizin gibi. O zaman Türkiye'yi baştan başa dk başı dolaşırım. Otellerin geceliği olmuş 200tl. Kamp atsan pff bedava...

Motosikleti
    Kdiner kamp da benim en anlamadığım konu, kamp işini bir becerebilsem süper olacak. Yüzlerce km yol tepsem de aynı akşam geri dönüyorum.
    şehrin monotonlaşmış havasından uzak sohbet tadında zaman geçiriyorsun, kamp malzemeni al yiyeceğini yol üstünden al bitti gitti. bir gün dene hoşuna gitmez sadece sürüş yaparsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Aga kamp'ın hamallığı bol, ayrıca su ve tuvalet sıkıntısı var. Ben şehirden uzaklaşınca elim ayağım titremeye başlıyor. Bana gelmiyor öyle yaban hayatı falan. Keşke kamp atabilsem sizin gibi. O zaman Türkiye'yi baştan başa dk başı dolaşırım. Otellerin geceliği olmuş 200tl. Kamp atsan pff bedava...
    hangi hamallık sırtında taşımıyorsun yükle motora devam, odun bedava su bedava temiz hava bedava, oteldi ücretli kamp alanı bana ters benim için her şey free doğal olacak para verdikten sonra ne anladım o işten, Tatvan nemrut krater gölünde ayılarla cebelleştik bize doğal hayatla gel.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

arkadaşın gönderisini bloke ettik ama yapacak birşey yok, atraksiyon yapacaksa öncelik ktm, cf kullanmadım ama 2.olarak cf son olarak mt25 önermem teker yapacağım diye benzin incir ağacı diker bu euro4 olanlar eskilerine göre biraz güçsüz ve ön amortisörün virajı berbat, ön arka amortisör yumuşak ama virajda ön amortisör yok desem yeridir.
    tommygun bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)