Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

LASTİK PATLADI. YOLDA KALDIM. LASTİK TAVSİYESİ.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı drcanerediz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun fiyatı ile ilgili olduğunu düşünmemek gerek. Esirgediğimden değil ama algı da hata var bence.
    Ben motorun fiyatıyla çekici fiyatını kıyaslamadım.
    "Temiz bir çekici" ibaresini de bu yanlış algı oluşmasın diye kullanmıştım. Benim kastım, bir sinyali, maneti bile yüzlerce euro olan motoru rastgele bir araçla çektirmemek gerektiğini açıklamaktı.
    Zamanında bir kazadan ötürü gs500'ü mecburen dağ başından traktörle servise yollamıştım. Maalesef ki kazada olmayan sıyrıklar, manet ve ayne kırılması vs bu taşınmada oluşmuştu.
    Astarı yüzünü aştı yani.
    Her çekici de işini düzgün yapmıyor. Kaldı ki, motosikleti yüklemek de, taşımak ve indirmek arabalardan çok daha farklı.
    Yanlış anlaşılmayı düzelttiğimi düşünüyorum.
    Tekrardan geçmiş olsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Angel GT2 yorumunu bence güven61 ( Sıtkı Başkan )'dan alabilirsiniz.
    Ayrıca son günlerde bmw st800 ile ilgili bir başlıkta da konu edildi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorun fiyatıyla çekici fiyatını kıyaslamadım.
    "Temiz bir çekici" ibaresini de bu yanlış algı oluşmasın diye kullanmıştım. Benim kastım, bir sinyali, maneti bile yüzlerce euro olan motoru rastgele bir araçla çektirmemek gerektiğini açıklamaktı.
    Zamanında bir kazadan ötürü gs500'ü mecburen dağ başından traktörle servise yollamıştım. Maalesef ki kazada olmayan sıyrıklar, manet ve ayne kırılması vs bu taşınmada oluşmuştu.
    Astarı yüzünü aştı yani.
    Her çekici de işini düzgün yapmıyor. Kaldı ki, motosikleti yüklemek de, taşımak ve indirmek arabalardan çok daha farklı.
    Yanlış anlaşılmayı düzelttiğimi düşünüyorum.
    Tekrardan geçmiş olsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Angel GT2 yorumunu bence güven61 ( Sıtkı Başkan )'dan alabilirsiniz.
    Ayrıca son günlerde bmw st800 ile ilgili bir başlıkta da konu edildi.
    Sevgili YÜrekçe zaman ayırıp emek verdiğin için teşekkürler. Sizin açıklamalarınız ile daha iyi aydınlandım. Aynı fikirdeyim. Tecrübe gerektiren ve ilgi ile yapılması gereken bir iş. Ücretler artık herşey için yükske gelmeye başladı. Alışamasakta.
    Önerdiğiniz başlıklara göz gezdiricem teşekkürler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler