Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motor serüvenim - İlk motorum ve deneyimlerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İnsanlar böyle eğitici şeyler bekliyor, halkın sesine kulak ver ��
    bu abla soyunmadan güzel videolar cekiyor.

1 tanesini izlemiştim, takdir edilesi
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    geçenlerde abonelikten çıkmıştım...

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Bu konu neden bu kadar dallandı anlamadım.
    Herkes video çekebilir, birinin ilgisini çekmez diğerinin çekebilir.
    Çok takılmayın.
    yamtareroglu bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı sutlusoda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu neden bu kadar dallandı anlamadım.
    Herkes video çekebilir, birinin ilgisini çekmez diğerinin çekebilir.
    Çok takılmayın.
    Olay video cekilmesi degil, insanlar cocuklarinin dogumgunlerini de cekip youtube a koyabiliyorlar anilari kaybolmasin yillar sonra da acip izleyebilmek icin, ancak her basligin altina ici bombos videolar cekip bunu taciz edercesine reklamini yapmaya calismak ayri bir olay.. elbetteki tiklamak zorunda degiliz ama her actigimiz sayfanin icinde reklamini gormek zorunda da degiliz.. sunu yapan bir erkek olsaydi yerden yere vurulurdu, ama bir hanim kiz olunca aman canim ne var bunda seklinde yaklasiyor cogu arkadas

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay video cekilmesi degil, insanlar cocuklarinin dogumgunlerini de cekip youtube a koyabiliyorlar anilari kaybolmasin yillar sonra da acip izleyebilmek icin, ancak her basligin altina ici bombos videolar cekip bunu taciz edercesine reklamini yapmaya calismak ayri bir olay.. elbetteki tiklamak zorunda degiliz ama her actigimiz sayfanin icinde reklamini gormek zorunda da degiliz.. sunu yapan bir erkek olsaydi yerden yere vurulurdu, ama bir hanim kiz olunca aman canim ne var bunda seklinde yaklasiyor cogu arkadas
    Ben zamanında burada MetinRR'ın yada Motoloji'nin bir çok video çektik başlığına şahit oldum. Hiç birinde bu kadar muhabbet dönmemişti.
    Hiç biri yerden yere vurulmadı, ama bir hanım kız olunca aman canım baydın, reklam yapma şeklinde yaklaşıyor çoğu arkadaş.

Forum kurallarına uygun olduktan sonra, flood yapmadıktan sonra çok takılmaya gerek yok.
    motorluyazar bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ben zamanında burada MetinRR'ın yada Motoloji'nin bir çok video çektik başlığına şahit oldum. Hiç birinde bu kadar muhabbet dönmemişti.
    Hiç biri yerden yere vurulmadı, ama bir hanım kız olunca aman canım baydın, reklam yapma şeklinde yaklaşıyor çoğu arkadaş.
    MetinRR motosiklet konulu bir videosunu bir başlık açarak haber veriyor. İzleyen izliyor, yorum yapan yapıyor, ve başlık kayboluyor.

Burada arkadaş üç başlığı birden aynı videoyla hortlatmış, üstelik video motosikletle bile ilgili değil.

Arada fark var. Pozitif ayrımcılıktan yana olmakla birlikte kimseye haksızlık ta yapmak istemem.
    foxtrot bunu beğendi.

Forum kurallarına uygun olduktan sonra, flood yapmadıktan sonra çok takılmaya gerek yok.

valla metin'in paylaştıgı sadece 1-2 video izlenebilirdi. hatta yolda apaçilik yapan bir videosu vardı, başlığı şampiyonlu bişiydi, video boyunca adamı yerden yere vurduk cunku ciddi anlamda kötü ve yanlıs bir video idi. tabi arkadaş kötü yoruma cevap vermiyor orası ayrı.

Saliha ya da Metin arasında ayrımcılıga gerek yok, forum olarak bu tür paylaşımlar için ayrı bir bölüm acıp orada paylaşsınlar. sonucta bu 2 üye foruma video atmak dışında bir paylaşım / katkı da bulunmuyorlar.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla metin'in paylaştıgı sadece 1-2 video izlenebilirdi. hatta yolda apaçilik yapan bir videosu vardı, başlığı şampiyonlu bişiydi, video boyunca adamı yerden yere vurduk cunku ciddi anlamda kötü ve yanlıs bir video idi. tabi arkadaş kötü yoruma cevap vermiyor orası ayrı.

Saliha ya da Metin arasında ayrımcılıga gerek yok, forum olarak bu tür paylaşımlar için ayrı bir bölüm acıp orada paylaşsınlar. sonucta bu 2 üye foruma video atmak dışında bir paylaşım / katkı da bulunmuyorlar.
    abi adminler çalışmıyor ki ülkenin en çok ziyaretçi alan ve kullanıcısı olan forum sitesi ama site ile kimse ilgilenmiyor

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi adminler çalışmıyor ki ülkenin en çok ziyaretçi alan ve kullanıcısı olan forum sitesi ama site ile kimse ilgilenmiyor
    Yardimci olun? Varsa cignenen kural "bu mesaji sikayet et" butonuna basip sikayet edin.

Gercekten ciddi bir forum kurali ihlali varsa ilgileniyorlar gordugum kadariyla.

ahe'nin demek istediği kural ihlali değil de forumu geliştirme kısmı sanırım.

Forum ortalama 40-50 üye arasında dönüyor max, ziyaret sayısı cok olsa bile diğer acılardan düşük bir rakam.

yine de hatırlıyorum 10 yıl öncesinde arkadaşlarla bir ergen forumumuz var idi, (öldürseniz isim vermem), 300 kişi aynı anda aktif olarak yazıyordu ve kendi kategorisinde Türkiye'de tek ve dünya geneli ziyaretci alıyordu. (aktif üye sayısı buradan fazla olsa bile ziyaretci sayısı buranın binde biridir tabi )

İş güç olmadan sürekli forumla ilgilendiğim halde lanet etmiştim. Yönetici arkadaşlar tahmiini 40'larındadır, ev - iş - sosyal hayat arasında yine de yeterince ilgilendiklerini düşünüyorum

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahe'nin demek istediği kural ihlali değil de forumu geliştirme kısmı sanırım.

Forum ortalama 40-50 üye arasında dönüyor max, ziyaret sayısı cok olsa bile diğer acılardan düşük bir rakam.

yine de hatırlıyorum 10 yıl öncesinde arkadaşlarla bir ergen forumumuz var idi, (öldürseniz isim vermem), 300 kişi aynı anda aktif olarak yazıyordu ve kendi kategorisinde Türkiye'de tek ve dünya geneli ziyaretci alıyordu. (aktif üye sayısı buradan fazla olsa bile ziyaretci sayısı buranın binde biridir tabi )

İş güç olmadan sürekli forumla ilgilendiğim halde lanet etmiştim. Yönetici arkadaşlar tahmiini 40'larındadır, ev - iş - sosyal hayat arasında yine de yeterince ilgilendiklerini düşünüyorum
    adam beni tanıdı artık ya

Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam beni tanıdı artık ya
    sen yine de benle cok takılma tehdit edilip provokatörlük ile suclanırsın
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    NC750X

he canım he, o dediğinden

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler