Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da motosikletle para kazanmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Bu yıl Honda Activa S satın aldım, bir öğrenci olarak günde 3-4 saat çalışarak motorumla para kazanmak istiyorum, Scotty'yi denedim, benim motorumu kabul etmiyor sistem.

Başka ne önerirsiniz bildiğiniz güvenilir bir program var mı?

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    starvays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750x
    Ne kadar mantıklı, ne kadar kazanç sağlarsın bilemiyorum ama scotty yemek dağıtımı da yapıyor.

http://destek.usescotty.com/motosikl...n-scotty-yemek

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...upkSw/viewform

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    scotty yemek

Açıkçası Scotty'de yemek dağıtımı için başvuru yapılamıyor sanıyordum, çok teşekkür ederim.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Amma ilginç bir sistem, merak ettiğim kim neden scotty den yemek siparişi versin ki?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amma ilginç bir sistem, merak ettiğim kim neden scotty den yemek siparişi versin ki?
    Reklamını gördüm ama ben de anlamadım zaten yemek hazırlayan yerlerin motokuryesi oluyor. Çevredeki restoranlardan sipariş vermek isteyen ya direkt arar ya da yemeksepeti'nden sipariş eder. Onlardan hızlı getirme şansı yok ki, bir de sipariş başına 8TL alır diyor. 10TL lık lahmacun alan kişi 8TL sipariş parası verir mi?

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    10 liralık lahmacuna 8 lira nakliye ,,, İyiymiş be. Çok sevdim ben bu işi...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    eski kaldığım apartmanın altında izbe bir yerde profitörölcü vardı, adamlar ürünü öyle güzel kaplarda ve poşetlerde gönderiyorlardı ki sanırsın çok lüks bir yerden gidiyor, fiyatları da pahalıydı, yemeksepetinde vardılar, genelde geceleri kedi motorları sürekli çalışıyordu, gündüz iş yoktu, demek istediğim millet genelde gözünü karartıp siparişi çakıyor, 10 liralık lahmacuna 8 tl gönderi parası ödeme olayı genelde gece oluyor
    espresso bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Test merkezleri var onlarla bir görüş.
    O civarda zaten bu işi yapanlar oluyor gidip motorculara da danışabilirsin.

Kan, idrar vs tahlillerinin hastanelerden merkeze getirilmesi işleri oluyor.
    belirli bir sürede ve belirli saatlerde taşınıyor vs.
    Bir tanesini biliyorum, Okmeydanı - Ortadoğu plaza'da var.
    Synevo sanırım.

https://synevo.com.tr
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı baranos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Bu yıl Honda Activa S satın aldım, bir öğrenci olarak günde 3-4 saat çalışarak motorumla para kazanmak istiyorum, Scotty'yi denedim, benim motorumu kabul etmiyor sistem.

Başka ne önerirsiniz bildiğiniz güvenilir bir program var mı?

Teşekkürler.
    Para kazanacağım diye okulunu aksatma.
    espresso bunu beğendi.

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Arkadaşlar scottyin olayı normal paket kuryelik değil.Mesela starbucks,cafe nero gibi servisi olmayan yerlerden'de sipariş götürüyorsunuz olay orda.
    gerivites bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar scottyin olayı normal paket kuryelik değil.Mesela starbucks,cafe nero gibi servisi olmayan yerlerden'de sipariş götürüyorsunuz olay orda.
    Aynen öyle. Kahveye 8 lira veren adama da getirme parası koymuyor ya da tek seferde 3-4 kişilik sipariş verdiği için getirmesi zaten ucuza geliyor.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Artık Yok...
    aynı sistem yemeksepetinde var zaten vale sistemi adı altında.. adamlar motor paket servisi olmıyan cafe restaurant küçük işletmeleride bünyelerine katabilmek için vale diye bir şey yapmışlar .. bizim iş yerinin ordaki avm de waffle cı var çok güzel yapar oda vale ile yolluyor yemek sepeti üstünden kendi motoru paket servisi yok..

bu scotty de ona benzer bir şey yapmışdır ama çok tutucağını sanmam.. ekstrem azınlık hali vakti yerinde bir kesim belki belki kullanır oda yemeksepetinde vale sistemi varken .... arkadaş demiş gececiler alemciler bardan sazdan çıkanlar sabaha karşı belki onlar verir sipariş..

Arkadaşım sana gelince kuryelerle konuş içlerinde çok iyi niyetlileri oluyor sana yardımcı olurlar.. en azından bir kapı açarlar yol gösterirler..

Motosikleti
    fazer
    Arkadaşlar bende direksiyon dersi vererek para kazanıyorum. İş önerileri ararken bu yazıdan: https://paratic.com/ekstra-para-kaza...-almaz-yollar/ karşıma çıktı ve çokta mantıklı geldiği için başladım bu işe. 1 yıl olacak güzel kazanç elde ediyorum şükürler olsun..

Bir kaç gündür bir üst mesajdaki sitenin reklamı dönüyor forumda. Sabah da bir konuda denk gelmiştim fakat bulamadım onu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)