Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motor serüvenim - İlk motorum ve deneyimlerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Salih trolluk yapmak için nasıl kandırdı seni ben hala orasını anlamadım

Yeni motorun hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi dahaki videoda 100 metre gidersen inanırım
    Bir dahaki videoda 35 km gideceğim senin için ama sonuna kadar izleyeceksin söz mü

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salih trolluk yapmak için nasıl kandırdı seni ben hala orasını anlamadım

Yeni motorun hayırlı olsun
    hahaha güldük eğlendik falan da kim bu salih valla tanımıyorum ben

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı motorluyazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha güldük eğlendik falan da kim bu salih valla tanımıyorum ben
    Merak etme, o seni bulur
    Omerius ve ErdalBakkal bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    yine motora binmiyorsun ki en son fıtı fıtı 5 metre gidiyorsun video bitiyor. (arada kacırdıgım yer olabilir belki)

hala söylüyorum bence motosiklet sürmeyi bilmiyorsun Salih'in yeni fake hesabısın

MOTOSİKLET SÜRMEYİ BİLMİYORSUN DİYENLERE

Şaka bir yana İstanbul'da motosiklet sürmek normalden 10 kat daha zor bence, ama yinede pes etmiyorum her şeye rağmen benden kurtulamayacaksınız

BURADAYIM

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şaka bir yana İstanbul'da motosiklet sürmek normalden 10 kat daha zor bence, ama yinede pes etmiyorum her şeye rağmen benden kurtulamayacaksınız

BURADAYIM

https://www.youtube.com/watch?v=2cm1LcQmHYA
    baskası sürmüş ses dublaj

tamam tamam kızma
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    baskası sürmüş ses dublaj

tamam tamam kızma
    yahu gidonu çekmek için göbeğim çatladı zaten minnoş ellerimden de anlamıyorsanız bilemiyorum

Neyse artık ikna olduğunuza göre destek olursunuz ahahah

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Okumuş kültürlü motorcu imajı... İlgiiiinç...(sondaki kütüphane görüntüsü)
    Motorcular genelde apaçi olur...

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence genelleme yapmayalım

Bilerek yaptığım bir şey değildi aslında, kitaplara kedilere ve motorlara aşığım o yüzden Nevmekanı görmeyi çok istiyordum. Güzel denk geldi

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası ingiltere olsa beğenirdiniz ama üsküdar. Ben de şaşırdım bu kadar kitap insanlar bir arada ve türkiyede. Üsküdarda böyle bir yer olduğunu bilmiyordum. Bilmeyenlere göstermek açısından güzel bir final olmuş bence. En kısa zamanda gitmek istiyorum.
    berk_cglr ve motorluyazar bunu beğendiler.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Yargıda Ümraniye ile Üsküdar karıştırılıyor olabilir. Üsküdar, oldukça eski bir yerleşim yeri olduğu gibi sakinleri de oldukça eski ve kültür düzeyi yüksektir. Üsküdar'ın adının geçtiği nice eserler de görmeniz muhtemeldir hakkında övgüler olan.

Elbette ki bizzat karşılaştığım misaller üzerine bu tahlilde bulunarak kendi menzilime uygun bir genel intiba paylaşıyorum.

Kitap konusunu çok anlamadım ancak ben ve çevremde motosiklet süren arkadaşlarımın da kitap alışkanlığı olduğu gibi aralarında birden fazla enstrüman çalabileni, şiir/kitap yazanı dahi var. Motosiklet kullanma becerisine sahip olan birinin bunları icra etmiyor olması daha şaşırtıcı bana kalırsa.
    motorluyazar bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası ingiltere olsa beğenirdiniz ama üsküdar. Ben de şaşırdım bu kadar kitap insanlar bir arada ve türkiyede. Üsküdarda böyle bir yer olduğunu bilmiyordum. Bilmeyenlere göstermek açısından güzel bir final olmuş bence. En kısa zamanda gitmek istiyorum.
    sen bir yerden tanıdık geliyorsun bana ama du bakalım
    Omerius bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motovlog işini ciddi anlamda temsil eden kişi sayısı bir elin parmakları kadar bile yok bizim memlekette. Mesela sokaktaki motosiklet kullananları durdurup sorsanız Barkın (AEA)'dan sonra bi işi kotaracak kimse henüz çıkmadı der. Belirli bir kısım da belki 1 veya 2 isim söyleyebilir lakin 3 ismi sayamazlar. Örneğin Motopixel Selçuk ve MetinRR Metin güzel/kaliteli işler yapmaya çalışıyorlar.

Bu yüzden erkek ya da kadın olmanız hiç önemli değil, önemli olan içerikleriniz ve bunu kime ne kadar ne şekilde aktardığınız. Vlog hayatınızda başarılar, tüm motosiklet kullanıcılarına ve özellikle kadın sürücülere ilham verip örnek olmanız dileklerimle.
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yargıda Ümraniye ile Üsküdar karıştırılıyor olabilir. Üsküdar, oldukça eski bir yerleşim yeri olduğu gibi sakinleri de oldukça eski ve kültür düzeyi yüksektir. Üsküdar'ın adının geçtiği nice eserler de görmeniz muhtemeldir hakkında övgüler olan.

Elbette ki bizzat karşılaştığım misaller üzerine bu tahlilde bulunarak kendi menzilime uygun bir genel intiba paylaşıyorum.

Kitap konusunu çok anlamadım ancak ben ve çevremde motosiklet süren arkadaşlarımın da kitap alışkanlığı olduğu gibi aralarında birden fazla enstrüman çalabileni, şiir/kitap yazanı dahi var. Motosiklet kullanma becerisine sahip olan birinin bunları icra etmiyor olması daha şaşırtıcı bana kalırsa.
    Kesinlikle katılıyorum bu motorcu algısı çok mantıklı değil.
    Ben kitap okuyan ve şu an 'Kan Taşı' isminde bir roman yazmakta olan piyano ve gitar çalan, şarkı söyleyen biriyim mesela. Motor kullanmam bana ayrıca hayal gücü ve olaylara farklı açıdan bakabilme, her yol kapandığında farklı bir çıkış yolu bulabilme yeteneği de kazandırıyor en azından böyle olduğunu düşünüyorum

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Aramızda Fenerbahçeli var mı

Varsa belki izlemek istersiniz

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Clickbait İçin Tesekkür Ederiz Motorlu Yazar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tavsiyem bundan sonra her yaptığınız videoyu her üç başlığa da post etme niyetinizi tekrar düşünün. Bakın videolarınızı gören gördü, abone olan oldu. Daha da habire milletin gözüne sokmak itici bulunabilir, spam olarak algılanabilir, ve tepki görebilirsiniz.
    espresso, numan ve izzmarit bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Kendi şahsıma bakmıyorum hiçbirine Size de öneririm

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi şahsıma bakmıyorum hiçbirine Size de öneririm
    Ama küçük kalbimi paramparça ettin şu an

Motosikleti
    NC750X

BURADAYIM

https://www.youtube.com/watch?v=2cm1LcQmHYA
    Sevgili motorcu arkadaş, bu vlog işine neden girdin? amacın ne idi.. birkaç video paylaştın hepsine bakmamış olabilirim yalan yok ancak baktıklarım arasında herhangi eğitici bir bilgi, ilgi çekici bir içerik, insanların en değerli şeyini yani zamanını sana ayırmasına değecek bir ayrıntı göremedim. o sebeple tekrar soruyorum bu kanalı açmandaki amaç ne idi diye..eğer bu işi devam ettirmek istiyor isen, sana değerli dakikalarını ayıran insanlara birşeyler sunman gerekiyor.. kimi vloglar gerçekten eğitim veriyor.. motosiklete başlama niyeti olmayan insanları motosiklet sevdalısı yapıyor, o insanlara sen de yapabilirsin umudunu aşılıyor, kimisi çeşitli akrobasi hareketleri yapıyor. tek teker üstünde makas atan insanlar bile var(tasvip etmiyorum elbette), ama videoyu izlerken heyecanını karşısındaki izleyiciye geçirebiliyor bu insanlar, o bakımdan değerliler.. senin yolu bile doğru dürüst gösteremediğin kameranla, şehiriçinde 20 30 la giderken nereden niye geldiğin, şehr-i İstanbul'a alışma süreçlerin neden bizim ilgimizi çeksin.. tekrar rica ediyorum, ya bu işi yapma, ya her başlıkta reklamını yapmaya çalışma ya da yapacaksan hakkını ver.. insanlar videonu izlediği zaman bugün de şunu öğrendim, bu video bana şunu kattı, bakış açımı değiştirdi diyebilsin.. aksi takdirde her başlığa bu videoları ataçlaman, tacizden öteye gitmiyor.
    zebercet bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R

İnsanlar böyle eğitici şeyler bekliyor, halkın sesine kulak ver 😀

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler