Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

R25 İçin Kask Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Swindler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler yorumunuz için. Peki buğu sorunu ve pinlockun oturmaması sorunu sizde de yaşandı mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Shoei M beden denediğimde kafamı sıkıyor fakat L beden de büyük geliyor.K5s ML ise kafama tam oturuyor daha rahat ediyorum fakat malzeme kalitesi de tabiki ortada ve bu da beni kararsız kılıyor.
    Normal vizöründe buğu sorunu yaşamadım, çok ekstrem durumlar haricinde orijinal camı bile yeterli geliyor bu nedenle pinlockunu açmadım bile paketinde duruyor.

Eğer L beden çok büyük gelmiyorsa onu almalısınız, bende de L bedeni var ve balaklava ile birlikte takınca cuk oturuyor. Eğer L gerçekten büyük ise M alın, zaten pedleri zamanla kafa yapınıza alışacağından sorun çekmezsiniz.
    Taklitler Aslını Yüceltir!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Swindler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal vizöründe buğu sorunu yaşamadım, çok ekstrem durumlar haricinde orijinal camı bile yeterli geliyor bu nedenle pinlockunu açmadım bile paketinde duruyor.

Eğer L beden çok büyük gelmiyorsa onu almalısınız, bende de L bedeni var ve balaklava ile birlikte takınca cuk oturuyor. Eğer L gerçekten büyük ise M alın, zaten pedleri zamanla kafa yapınıza alışacağından sorun çekmezsiniz.
    Bugün M beden aldım bakalım bir iki hafta sonra açılacak mı çünkü L bedende kaskı tuttuğumda kafamı kaskın içinde hareket ettirebiliyordum.Bir sorum daha olacak size aldığınız kaskın üretim yılını sorabilir miyim ?

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    konu kask oldugu icin akıl istiyorum bu ayın 7 sinde givi kask aldim bugun kafam icinde dönüyor büyük gelmeye başladi nasil yaparim icine her hangi biseyler takiliyomu yada degişme istesem yaparlar mi ?

Swindler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu kask oldugu icin akıl istiyorum bu ayın 7 sinde givi kask aldim bugun kafam icinde dönüyor büyük gelmeye başladi nasil yaparim icine her hangi biseyler takiliyomu yada degişme istesem yaparlar mi ?
    Balaklava giyerek takmayı deneyebilirsin belki boşluğu doldurabilirsin fakat kask kullanıldığı hatta genişlediği için değişim yapacaklarını sanmıyorum çünkü satan kişi size 1 2 hafta içinde genişleyeceğini söylemiştir

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı Swindler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. R25 için yeni kask arayışına girdim fakat iki model arasında kaldım. Agv k5 s ve shoei gt air arasında gidip geliyorum. Fiyat olarak agv yi 2700 shoei ise 3200 lira civarında. Bu iki kaskı seçmemdeki en önemli neden motoru kışın kullanmadığım için güneş vizörünün olması. Şimdiden teşekkürler.
    Agv k5 ile shoei gt air kıyaslanacak bir kask değil. Shoei için kıyaslıyabileceğiniz model NXR. iki kask arasında açık ara fark var. Haricinde dünya devi olan iki japondan biri shoei için olumsuz yapılan yorumlar çok gerçekci gelmiyor. 5 yıldır shoei kullanıyorum. Buhar camları buhar yapmaz değil buharı bellirli bir seviyeye kadar engellemektir. Eğer içerisi hava almayan premium bir kask kullanıyorsanız en kalın buhar camı olan pinlock 120 bile kısa bir süre sonra buhar yapıyor. Buhar camı kullanırken mutlaka trafikte vizörü havalandırın. Tercihiniz ne olursa olsun şimdiden hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)