Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pirelli superbike kullanmış olan varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

superbike denicemde sokakda scden kötüyse boşa param gitmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Muhtemelen kullanmış olan yoktur çünkü o lastik safkan pist lastiği sokakta kullanılmaz

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    dişsiz lastik trafikte yasak, nere kullanıyon?

Bu güne kadar kim motosiklet lastiğine bakmış ki ceza yiyesiniz. Islak zeminde hiç diş olmadığı için sizi çok üzer. Ayrıca lastiğin optimum çalışma sıcaklıkları pist için olduğu için çok yüksek. Caddelerde lastiği ısıtmanız dert olacaktır. Soğuk hali de kötü performans verecektir. Yok ben manyak sürüyorum 250 altına inmiyorum lastiği kolay ısıtırım ıslağa da gelmem diyorsanız alabilirsiniz.

ısınma konusunu supercorsa sc içinde diyorlar ama çok iyi tutuyor SC de saf kan pist lastiği

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu lastiği neden sokakta kullanmayı düşünüyorsun?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Yaz Toprak Razgatlıoğluna sor

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Yorum yapanların çoğu benim gibi lastiği kullanmadan atıp tutan kişiler. Bence iyi tutar.
    velizrsln bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Fazla iyi tutunca, elinde kalmasın sonra? Kaş yapacağım derken, göz çıkarma deyimi geldi birden aklıma...

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    pist latiğiyle sokakta gezenler her zaman dalga konusu olmuştur.Dişsiz lastik kolay kolay ısınmaz.Bir de marifet gibi slick lastik var motorda diye 2 bin fazla isterler.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Forumda eskilerden sevdiğimiz bir arkadaşımız vardı, aynı şekilde pist lastiğini denemek istiyordu sokakta. Aramızdan ayrıldı. Size de önermem. Pist lastiğini o kadar merak ediyorsanız motorondan pist günü satın alın. Orda deneyin.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pist latiğiyle sokakta gezenler her zaman dalga konusu olmuştur.Dişsiz lastik kolay kolay ısınmaz.Bir de marifet gibi slick lastik var motorda diye 2 bin fazla isterler.
    İyi de ömrü ne kadar olacak ki? Taş çatlasa 1500 km anca...

Amerika için konuşacak olursam benzinden çok lastiğe masraf yapmak demek...

Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu lastiği neden sokakta kullanmayı düşünüyorsun?
    daha iyi
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz Toprak Razgatlıoğluna sor
    onlara çok uzak değilim bir etkinlikte sorucam bunu içi dışı motor olmuş zaten adamların sıkmak istemiyorum
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum yapanların çoğu benim gibi lastiği kullanmadan atıp tutan kişiler. Bence iyi tutar.
    bencede öyle ama kullanan kimseyi bulamadım bu yüzden en azından birini bulmak istiyorum en kötü ihtimalle lastik satan malum kişilerden sattığı kişilerin numarasını isticem
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda eskilerden sevdiğimiz bir arkadaşımız vardı, aynı şekilde pist lastiğini denemek istiyordu sokakta. Aramızdan ayrıldı. Size de önermem. Pist lastiğini o kadar merak ediyorsanız motorondan pist günü satın alın. Orda deneyin.
    kimdi o? o lastikle kazanın alakası yoktur, tabiiki otobanda daha iyi tutuyor diye daha fazla zorlicam ama
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de ömrü ne kadar olacak ki? Taş çatlasa 1500 km anca...

Amerika için konuşacak olursam benzinden çok lastiğe masraf yapmak demek...
    o sizden benzin aşırı ucuz olduğu içindir
    bizde hepsi pahalı :S
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaş ısrarın saçma gibi geldi. Neyini zorlayacaksın? Toza girsen tarumar olacaksın. Pist lastiği yakmayana huuuşşşşt fakir mi diyorlar? Tukaka mı yapıyorlar? Şöyle sorayım; pist lastiğini bir sen mi alacak kadar para kazanıyorsun?

Super corsa sp taksan alay mı ederler?

haklısın motorcu kardeşim

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın motorcu kardeşim
    sende haklısın buradaki insanların eleştirilerini kaldıramıyacağını bile bile konu açmanın,özgürlüğünün bilincinde olacak kadar haklısın motorrrrrcu kardeşim.
    aynen böyle devam..

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Pirelli Diablo Superbike ve Supercorsa SC serileri, çok yüksek çalışma sıcaklık aralığına sahiptir ve lastik ısıtıcı battaniye ile ısıtılıp piste çıkmak üzere tasarlanmıştır. Caddede performans almak mümkün olmayacaktır. Ayrıca Superbike serisi cadde izinli de değildir.

Bu lastiklerden iyi performans alabilmek için neredeyse yarışçılar kadar iyi sürebiliyor olmak gerekir.

Alıntı stabiliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli Diablo Superbike ve Supercorsa SC serileri, çok yüksek çalışma sıcaklık aralığına sahiptir ve lastik ısıtıcı battaniye ile ısıtılıp piste çıkmak üzere tasarlanmıştır. Caddede performans almak mümkün olmayacaktır. Ayrıca Superbike serisi cadde izinli de değildir.

Bu lastiklerden iyi performans alabilmek için neredeyse yarışçılar kadar iyi sürebiliyor olmak gerekir.
    offf kardeşim aynı kulaktan dolma bilgileri deneyip bilmeden yapıştırıp geçiyorsunuz supercorsa sc kullandığımız en iyi lastik

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Kulaktan dolma? Neyse hocam sen bildiğini yap. SP ile karıştırıyor olabilirsin. Az biraz interneti karıştırırsan kulaktan dolma olmadığını görürsün.

Alıntı stabiliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kulaktan dolma? Neyse hocam sen bildiğini yap. SP ile karıştırıyor olabilirsin. Az biraz interneti karıştırırsan kulaktan dolma olmadığını görürsün.
    ben kullandım SP ve SC yi
    instayı yeni açtım ama yavaş yavaş yuklicem @veli_montana_

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)