Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Zincirler hakkında ortada dönen kumpas fiyat/kalite/performans

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kiymetli HRider kardeşim 22 nm torkla , 24 nivtonmetre torkun arasındaki İKİ nm nin problem olacağını
    mı sanıyorsun. Aynı zinciri adam 40 - 50 nm de de ( kle 500 kawasaki ) kullanıyor. Senelerdir. Sözüm
    söz ,bu kadar forum ahalisinin önünde tekrarlıyorum, eğer 20.000 km den önce bir yıpranma olursa arzu ettiğin marka ( DID vb) benden sana hediye . Selamlarla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sahte motullerden sonra sahte zincirler de mi piyasada cirit atıyor? sen kurtar yarabbi

Motosikleti
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cz zinciri 200 km dir kullaniyorum. Biraz zincir sesi var fakat kaliteli duruyor baklalari vs
    Emir zincirini güzel günlerde kullan kardeşim . En 30.000 km arkana bakmadan kullanırsın. Yeter ki yağsız bırakma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Sevgili vespa - piaggocu biraderim bizler 1966 model Jawa ve CZ leri 1972 lerde kullanıyorduk ve yine
    üzerinde aynı zincir ( Çek ) vardı.
    bursevi

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kiymetli HRider kardeşim 22 nm torkla , 24 nivtonmetre torkun arasındaki İKİ nm nin problem olacağını
    mı sanıyorsun. Aynı zinciri adam 40 - 50 nm de de ( kle 500 kawasaki ) kullanıyor. Senelerdir. Sözüm
    söz ,bu kadar forum ahalisinin önünde tekrarlıyorum, eğer 20.000 km den önce bir yıpranma olursa arzu ettiğin marka ( DID vb) benden sana hediye . Selamlarla.
    Cevaplarınız için teşekkürler. Dinamik zincirden fiyat aldım. Kısmet olursa 10 gün içerisinde takacağım. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplarınız için teşekkürler. Dinamik zincirden fiyat aldım. Kısmet olursa 10 gün içerisinde takacağım. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler
    Kaç para???...
    The Power of The Dreams.

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu kadar övdün madem nerden, nasıl alıyoruz onu da söylesen? Bana da zincir lazım. (Dominar 400 - 35NM tork var ama sorun olmaz heralde?)

Motosikleti
    MT-07
    Çarşaf çarşaf Karaköy Perşembe Pazarı, Dinamik Zincir yazıldı. Googlemaps'e yazsan dinamik zincir die, o saniye karşına yeri çıkartır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten bahsettiğiniz marka iyi bir marka değil. o yüzden dolayı replikası olacağını düşünmüyorum.
    Alla alla

http://global.rk-japan.co.jp/products/race-support/

Motosikleti
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç para???...
    280 TL 520 120L

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarşaf çarşaf Karaköy Perşembe Pazarı, Dinamik Zincir yazıldı. Googlemaps'e yazsan dinamik zincir die, o saniye karşına yeri çıkartır
    Dinamik zincir lafını çok duydum ama bir konuda eski elinde kalan zincirleri sattıklarını söylemişlerdi. Kendi internet sitelerinde de CZ zincir adına dair hiç bir şey göremedim, bir dönem satıldı sonra bıraktı diye düşünmüştüm o yüzden. Hala satılıyorsa güzelmiş, iş yerime yakın. Teşekkürler.
    HRider bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Ellerinde halen var. Bende mt-07 için alacağım. Eski ellerinde olsa ne olacakki? Gress içinde kapalı kutuda duruyorlar. Ben görüştüğümde halen distribütörlüğünü yaptıklarını söylemişlerdi. Pek birşey diyemeyeceğim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dinamik zincir lafını çok duydum ama bir konuda eski elinde kalan zincirleri sattıklarını söylemişlerdi. Kendi internet sitelerinde de CZ zincir adına dair hiç bir şey göremedim, bir dönem satıldı sonra bıraktı diye düşünmüştüm o yüzden. Hala satılıyorsa güzelmiş, iş yerime yakın. Teşekkürler.
    Ben Wolf'te 2 takım kullanmıştım, fiyat performans ürünü bir zincir bence.

Motosikleti
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.dinamikzincir.com/cz-motorsiklet-zincirleri.pdf

Motosikleti
    Okan , herhangi bir rulman ( bilya ) ticareti yapan dükkana yada işyerine git . Kaç bakla ve hangi
    boy istiyorsan ( 520 - 525 ) gibi söyle verirler . En zor ihtimalle 2 saat sonra verebiliriz derler.
    Yalnız bakla sayısını doğru kontrol et. Bana 108 bakla diye 106 bakla vermişleri . Değiştirtdim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)