Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Kadın Motovlogdan Beklentileriniz????

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ohoo sen kendini de övmeye başladın

konudan usulcaa uzaklaşıp videolarına dislike atıp kötü yorumlar yapacagım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış mevsimi seçtin Salihaaaaaaaaa
    gerçekten öyle
    içerik bulamıyorum çekecek
    neler yapabilirim yardımcı olsanıza

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

bu arada 3. minnoş videomu da yayınlamanın mutluluğunu yaşıyorum belki benimle bu mutluluğu paylaşmak istersiniz

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Alıntı motorluyazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten öyle
    içerik bulamıyorum çekecek
    neler yapabilirim yardımcı olsanıza

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=h5b5iIMHnkg&t=3s

bu arada 3. minnoş videomu da yayınlamanın mutluluğunu yaşıyorum belki benimle bu mutluluğu paylaşmak istersiniz
    Sanırım kadın motovlogger eksiğini kapatayım, videolar çekeyim, takipcim çok olsun, youtube'dan para kazanayım diyorsun.

iki sorun var. ilki, youtube'dan para kazanma durumu artık çok kolay değil. ikincisi, içerik yok, içerik fikri yok.
    Justforfun bunu beğendi.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    yazarın tipi önemli değil açıkçası,
    ama içinde 2 3 4 5 6 7 varsa çok ilgi çeker
    full aksesuar, full bilgi (hem yol hem trafik hem de motoisklet) ve hoşsohbet olsun yeter.

kadın motosikletliler benim hep ilgimi çekmiştir
    istanbul trafiğinde sıkça görüyorum ve açıkçası onlarla birlikte sürmek hoşuma gidiyor
    zira en çok trafiğe onlar dikkat ediyor, daha bir kadın sürücünün motosiklette kızdığım bir hareketine denk gelmedim.
    aksesuarı eksik kadın sürücü görmedim.
    trafik kurallarına uymaya çok özen gösteriyorlar

sık sık çengelköy-etiler arası gidip geliyorum cbr 150'sinden tut, mt25'ine, nc750x'ine kadar çok çeşitli kadın sürücü gördüm hepsi de motosiklet sevgimi depreştirdi.
    yanlarından geçerken saygı duyarak geçiyorum
    bazen görüyorum motosiklet durduğunda ayakları yere zor değiyor ama o koca motosikleti dimdik tutuyor, hoşuma gidiyor.

hatta bazen çiftler görüyorum, onlar da hoşuma gidiyor, zira onlar da daha dikkatli kullanıyormuş gibi geliyor.
    aynı kasklar, aynı ceketler vs..
    eşim artçım olduğu vakitlarde bu tip çiftlerle birlikte gitmeye çabalıyorum
    sanki iki çift motosiklet ekibiyimiş gibi

motosiklete dişi eli değmesi hoşuma gidiyor, sanki biraz uygarlık geliyor; yola, trafiğe...

umarım çoğalırlar ve ergen motosikletli/terörist motosikletli gibi saçmasapan kalıplar bir gün ölür.
    rasitkoksal, gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazarın tipi önemli değil açıkçası,
    ama içinde 2 3 4 5 6 7 varsa çok ilgi çeker
    full aksesuar, full bilgi (hem yol hem trafik hem de motoisklet) ve hoşsohbet olsun yeter.

kadın motosikletliler benim hep ilgimi çekmiştir
    istanbul trafiğinde sıkça görüyorum ve açıkçası onlarla birlikte sürmek hoşuma gidiyor
    zira en çok trafiğe onlar dikkat ediyor, daha bir kadın sürücünün motosiklette kızdığım bir hareketine denk gelmedim.
    aksesuarı eksik kadın sürücü görmedim.
    trafik kurallarına uymaya çok özen gösteriyorlar

sık sık çengelköy-etiler arası gidip geliyorum cbr 150'sinden tut, mt25'ine, nc750x'ine kadar çok çeşitli kadın sürücü gördüm hepsi de motosiklet sevgimi depreştirdi.
    yanlarından geçerken saygı duyarak geçiyorum
    bazen görüyorum motosiklet durduğunda ayakları yere zor değiyor ama o koca motosikleti dimdik tutuyor, hoşuma gidiyor.

hatta bazen çiftler görüyorum, onlar da hoşuma gidiyor, zira onlar da daha dikkatli kullanıyormuş gibi geliyor.
    aynı kasklar, aynı ceketler vs..
    eşim artçım olduğu vakitlarde bu tip çiftlerle birlikte gitmeye çabalıyorum
    sanki iki çift motosiklet ekibiyimiş gibi

motosiklete dişi eli değmesi hoşuma gidiyor, sanki biraz uygarlık geliyor; yola, trafiğe...

umarım çoğalırlar ve ergen motosikletli/terörist motosikletli gibi saçmasapan kalıplar bir gün ölür.
    ne kadar güzel anlatmışsınız, gerçekten motosikletli kadınlarla birlikte sürmek benim de çok hoşuma gidiyor.
    biz de erkek arkadaşımla çift olarak kullanıyoruz çok keyifli bir şey, henüz uzun yol yapmadım şuan hayalim bu yönde umarım bu yaz oda olur :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım kadın motovlogger eksiğini kapatayım, videolar çekeyim, takipcim çok olsun, youtube'dan para kazanayım diyorsun.

iki sorun var. ilki, youtube'dan para kazanma durumu artık çok kolay değil. ikincisi, içerik yok, içerik fikri yok.
    amacım para kazanmak değil, sadece para kazanmak için uğraşılacak bir şey değil ciddi emek gerekiyor
    motordan çok keyif alıyorum bunu paylaşmak istiyorum motor kullanan insanlarla birarada olmak hoşuma gidiyor
    çok kitap okuyorum konuşmayı da çok seviyorum bu ikisini birleştirerek bir şeyler yapabileceğimi düşünüyorum
    içerik çok fazla, içerik yok değil sadece mevsim sıkıntı yapmak istediğim şeyler ilkbahara yaza uygun
    o süre zarfına kadar kışın neler yapabilirim fikir almak istedim sadece

teşekkür ederim ilginize

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Video altındaki yorumların, motosikletle ilgisi yok.
    Bir kaç yorum yazıp, sildim.
    Bu "kadın" benim yakın akrabam olsa ne yapardım, ne derdim dedim. İncitmek istemedim.
    Küçük dostum, böyle "moto" vlogger olunmaz.
    Bir de, nmax125 tecrübenizi aktarmışsınız.
    Emeğinize sağlık,
    ancak neye göre bu tecrübe aktarımı.
    Tecrübe kontrastınız düşük iken bunlara kalkışmayın.
    Ben yerinizde olsam, bunu günlük tutarmış gibi, bir çocuğun büyümesi ve oyuncağını tanıması gibi anlatırdım.
    Ayşe Şule Bilgiç'in ( Rügarın Kızı ) yazılarını okuyabilirsiniz forumdan.
    Ama, öncelikle, size aleni şekilde lakayıt olan video yorumcularınıza bir sınır koymalısınız.
    Bu işi kadın olarak değil, insan olarak yapmaya çalışın.
    Sorulunca ' kadın meta değildir' denilir ama...
    Okumuş, görgülü, nazik ve zekisiniz. Bu nitelikler ile yola devam ediniz.
    Abiniz olacak yaştayım, bana kızmayın olur mu? Bir kaç motovlogger dostum var, istişarelerimizde hep bu noktalara varırdık.
    Sizde de bu konuda yeterince pozitiflik var ve olumsuzluk için hiç bir neden yok..
    Başarılar küçük dostum.
    numan ve oluroyle bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Hayatı biraz doğaçlama yaşa. Kurallara takılma. Burada kurallara uyan motosikletçi goygoylarına da girme. Sanırsın hepsi 4x4'lük.

Senin kendin gibi, kendinin beğeneceği ve kendi içine sinen videolar çekmen lazım.

Video'larını çektikten sonra, otur kendi çektiklerini kendin izle. Kendin beğeniyorsan, video'nu yayınla. Ben kendi adıma bir içerik paylaşmıyorum. Gittiğiyim yerleri seviyorsam veya paylaşmak istiyorsam paylaşıyorum. Genelde hoşuma giden olayları, online olarak tekrar tekrar yaşamak hoşuma gidiyor. Olaylara bir kadın olarak şunu yapıyorum die yaklaşma. Sen dondurma seviyorsan, erkeklerde dondurma seviyor. Fakat kadınların sevdiği dondurma bu die algı ile girersen o işe, bu kimsenin ilgisini çekmeyecek veya hayal ettiği (kadınların neli dondurma sevdiği, kadınları tavlama dondurmaları konusu vs vs vs) gibi konular olmadığı için bu abazan tayfayıda kendinden soğutacaksın.

Bir mühendislik dalında mühendissin değil mi? Özüne geri dön ve sorunu bul, çözümsel yaklaşım, çözümünü seç, maddelere yay, sorunu çöz.

Sorun? Motovlog çekimi.

Çözümler? Beğenilen içerik geliştirme, para ile videoya like kasma, senin başta dediğin gibi kadınsal meta, değişik bakış açısı ile yorumlama vs

Maddeler? *En absürt ve en gereksiz şeyi yazacağım ki bu saçmalığı kullanma die.
    Kadınsal meta;
    a) kadın bul
    b) kadınların sorunlarını bul
    c) kadınlarıb sorunları ile ilgilen; göğe yükselt veya yerin debine sok
    d) goygoy maddelerini yazmak bile canımı sıktı vs vs vs Çözümleme örneğide aldın.

Sorunu çözme safhasına geldin. En önemlisi burada. Sorunun var ise mutlaka çözümün de vardır

Hadi şimdi daha dikkatli şekilde işlerine başla. Emek vermeden yemek olmaz. Ayrıca burada yaptığın sürekli içerik sormak bana biraz beleşçilik gibi geliyor. Kendi yağında kavrul ve küllerinden yeniden doğ
    ErdalBakkal bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatı biraz doğaçlama yaşa. Kurallara takılma. Burada kurallara uyan motosikletçi goygoylarına da girme. Sanırsın hepsi 4x4'lük.

Senin kendin gibi, kendinin beğeneceği ve kendi içine sinen videolar çekmen lazım.

Video'larını çektikten sonra, otur kendi çektiklerini kendin izle. Kendin beğeniyorsan, video'nu yayınla. Ben kendi adıma bir içerik paylaşmıyorum. Gittiğiyim yerleri seviyorsam veya paylaşmak istiyorsam paylaşıyorum. Genelde hoşuma giden olayları, online olarak tekrar tekrar yaşamak hoşuma gidiyor. Olaylara bir kadın olarak şunu yapıyorum die yaklaşma. Sen dondurma seviyorsan, erkeklerde dondurma seviyor. Fakat kadınların sevdiği dondurma bu die algı ile girersen o işe, bu kimsenin ilgisini çekmeyecek veya hayal ettiği (kadınların neli dondurma sevdiği, kadınları tavlama dondurmaları konusu vs vs vs) gibi konular olmadığı için bu abazan tayfayıda kendinden soğutacaksın.

Bir mühendislik dalında mühendissin değil mi? Özüne geri dön ve sorunu bul, çözümsel yaklaşım, çözümünü seç, maddelere yay, sorunu çöz.

Sorun? Motovlog çekimi.

Çözümler? Beğenilen içerik geliştirme, para ile videoya like kasma, senin başta dediğin gibi kadınsal meta, değişik bakış açısı ile yorumlama vs

Maddeler? *En absürt ve en gereksiz şeyi yazacağım ki bu saçmalığı kullanma die.
    Kadınsal meta;
    a) kadın bul
    b) kadınların sorunlarını bul
    c) kadınlarıb sorunları ile ilgilen; göğe yükselt veya yerin debine sok
    d) goygoy maddelerini yazmak bile canımı sıktı vs vs vs Çözümleme örneğide aldın.

Sorunu çözme safhasına geldin. En önemlisi burada. Sorunun var ise mutlaka çözümün de vardır

Hadi şimdi daha dikkatli şekilde işlerine başla. Emek vermeden yemek olmaz. Ayrıca burada yaptığın sürekli içerik sormak bana biraz beleşçilik gibi geliyor. Kendi yağında kavrul ve küllerinden yeniden doğ
    Aslında beleşçilik değil ben burda sizleri arkadaşım olarak görüyorum ve arkadaşlarımdan fikir alışverişi yapmayı severim. Herkesle aynı şeyleri yapmak istemiyorum zaten tarzım da değil, aklımda çok güzel fikirler var onlara hazırlık yaparken bir taraftan yine videolar atmalıyım bu yüzden fikir alıyorum
    yoksa yapacak o kadar çok şey var ki
    anlatacak o kadar çok şeyim var ki zaten ne kadar çok konuştuğumu her fırsatta söylüyorum

Bu arada çok teşekkür ederim baya uzun uzun bilgilendirici bir yorum oldu benim için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    https://youtu.be/67x98imffes

Onlarda vs bizde 😀

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/67x98imffes

Onlarda vs bizde ��
    Çok mantıklı kıyaslama yapıyorsunuz valla bravo

Birincisi "Enduro" kullanan bir kadını "Scooter" kullanan bir kadınla kıyaslıyorsunuz
    Hanımefendinin kim bilir kaç yıllık tecrübesini benim 3-4 yıllık motor tecrübemle kıyaslıyorsunuz
    Türkiye şartlarında "kadın" olmakla avrupa şartlarında "kadın" olmayı kıyaslıyorsunuz
    Hepsini geçtim "KIYASLIYORSUNUZ" ????

Neye göre kime göre hangi hakla?

Çok mu başarılısınız?

O zaman çekin video biz de sizi kıyaslayalım. Ne adamlar var "Yurt dışında" mesela, çekin izleyelim "sizin motorculuğunuzu" yorumumuzu yapalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Herkese yeniden merhaba Yine BEENNN

Bu sefer ufak bir gezi ve sohbet videosu çektim. İlk başlardaki kamera açısının kötülüğüne sabredebilirseniz gerisi gayet düzgün oldu...
    Bunu da tecrübesizliğime verirsiniz diye umuyorum

Şimdiden izleyen ve destek olan herkese çok teşekkürler

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Çok mantıklı kıyaslama yapıyorsunuz valla bravo

Birincisi "Enduro" kullanan bir kadını "Scooter" kullanan bir kadınla kıyaslıyorsunuz
    Hanımefendinin kim bilir kaç yıllık tecrübesini benim 3-4 yıllık motor tecrübemle kıyaslıyorsunuz
    Türkiye şartlarında "kadın" olmakla avrupa şartlarında "kadın" olmayı kıyaslıyorsunuz
    Hepsini geçtim "KIYASLIYORSUNUZ" ????

Neye göre kime göre hangi hakla?

Çok mu başarılısınız?

O zaman çekin video biz de sizi kıyaslayalım. Ne adamlar var "Yurt dışında" mesela, çekin izleyelim "sizin motorculuğunuzu" yorumumuzu yapalım.[COLOR="Silver"]
    Minnoş Rider Pençelerini çıkarttı ama KIYASLANMA olayı can sıkıcı, o konuda hak verdim, videonu müsait bir zamanda izleyeceğim
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı tarikcapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Minnoş Rider Pençelerini çıkarttı ama KIYASLANMA olayı can sıkıcı, o konuda hak verdim, videonu müsait bir zamanda izleyeceğim
    Minnoşsun diye sakinsin sanıyorlar ahaha

Teşekkür ederim şimdiden

En kral tavsiye geliyor. Motopixeli izle ne yapiyorsa tersini yap. Bi sabah bilbordsun.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Aramızda Fenerbahçeli var mı

Varsa belki izlemek istersiniz

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    ..........

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Aramızda Fenerbahçeli var mı

Varsa belki izlemek istersiniz

https://www.youtube.com/watch?v=Ua-qrS-XFSk
    2.0 Aldık Sorun Yok
    motorluyazar bunu beğendi.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Vlogger olayını bilmem ama Instagram bu konuda tam bir çöplük olmuş. Ne kadar yamuk g.tlü kadın var, hepsi tayt giyip "bak, benim g.tüm var" dermişçesine eski model bir ss üzerinde,yanında,altında poz verip paylaşıyor. Bu kızcağızın olanakları sınırlı, iyi birşey üretmeye çalışıyor ama yine de elin kadını dünyayı motorla dolaşırken bu hanım kızımızın "tur camı" değişimi videosu iyi bir içerik değil. Cinsiyetten bağımsız düşünmek lazım bu video işini.
    cıbılduck bunu beğendi.

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Bir kadın motovlog izleyecek olsanız ne olmasını beklerdiniz anket yapalım

1- Güzel alımlı bir kadın,

2- Albenisi yüksek kaliteli bir motor,

3- Çok iyi motor sürmeli, manevraları hızlı ve süratli motor kullanmalı,

4- Çekim esnasında muhabbet etmeli, hoş sohbet olmalı

5- Komik ve esprili olmalı, sesi güzel olmalı

6- Motor tavsiyesi vermeli, farklı motorlar tanıtmalı

7- Tavsiye vermesin abi beni gezdirsin yeter

8- Motosiklette yaşadığı olayları anlatmalı,

9- Kullandığı motor aksesurlarını tanıtmalı??

Gibi gibi gibi....

Benim aklıma gelenler bunlar hangileri sizin için önemli olurdu izleyip takip ederdiniz? Başka eklemek istediğiniz şeyler varsa ekleyin konuşalım
    Itchy Boots gibi olmalı
    cıbılduck bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Itchy Boots gibi olmalı
    oylesi var mi bilemedim

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en son kızı delirtmişlerdi niye geldi de konu hortladı diyordum ki gelmemiş :D

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler