Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kadın Motovlogdan Beklentileriniz????

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten bu ülkede ne yapsan abazanlık olarak görülüyor.

Konuyu acan arkadaş benden en az 10 ve forum geneli ortalamasından 15-20 yaş kücük gördüğüm kadarıyla.

Konuya salak sacma kadınsı unsurlar yazanlara abazan desen anlayacağız da yazılan mesaj sayısına laf ederek hepimize bu cümleyi kurmuş oluyorsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sırf destek olmak için izledim ,ve likedım.

Öncelikle amacınızı belirlemelisiniz sanat sanat için mi sanat toplum için mi sanat para için mi ?
    Sanat sanat için ise diyor iseniz siz videonuzu çekersiniz kimsenin izleyip izlememesi umrunuz da olmaz. (Ama görüyorum ki like atın abone olun diyorsun bu değil amaç)
    Sanat toplum için ise ona göre hedef kitlenizi belirlemeniz onların ihtiyaçlarına göre videolar çekmeniz lazım. (ditaktik yani ögretici videolar olmalı)
    Sanat para için diyor iseniz o zaman büyük kalabalıkları hedef almanız lazım örnek abazaar baldır bacak açıp makyaj yapıp ,dekolte giyinip vs vs..

Öncelikle hedef kitlenizi belirlemeniz lazım , ;
    Bence şuanda amacınız yok hedefinizi belirlememişsiniz gibi duruyor.

Sonuç olarak başarılar dilerim,

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    motorla motovlog yap :D motorsuz sadece vlog olmuş oluyor
    ErdalBakkal bunu beğendi.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    sadece takipçi kasıp seviyesiz, bilgi amaçlı olmayan bi kanal olacaksa, sexy kıyafetlerle motor üzerinde birkaç poz bile yeterlidir. yapanıda çoktur zaten aradığınızda bulabilirsiniz.

sizin amacınız da az çok belli başlığa "kadın" yazarak çoğunluğu erkek olan forumda dikkati (takipçi) çekmek.

sen neler yapabildiğini bi göster, videolarını çek yayınla. Sonra buraya gel de ki arkadaşlar ben bunu yaptım sizce nasıl. Bizde ona göre yorum yapıp takip edelim.
    Kadın olduğunu göze sokmaya çalışmana gerek yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin amacınız da az çok belli başlığa "kadın" yazarak çoğunluğu erkek olan forumda dikkati (takipçi) çekmek.
    Amacı o mu değil mi bilemem ama işe yaradı sanki

Motosikleti
    MT-07
    Yanlış mevsimi seçtin Salihaaaaaaaaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Kinetic DX ABS
    Tek beklentim.

Çayı başka yerde içmesin.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu konunun sıcaklığı bi kaybolsun, aynı içerikle ben de bi konu açacam. bakalım 5'ten fazla mesaj gelecek mi?
    KADIN olmayan MOTOVLOGGER diye başlık aç, belki düşen olur
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış mevsimi seçtin Salihaaaaaaaaa
    belki öyle belki de değil hiç bir yerimi açmadan 3 gün için gayet iyi bir izlenmeye ulaştım, ki devamında da günlük hayatta neysem yine o olacağım videolarımda.
    İkinci videomu bu akşam yayınlayacağım (yine motorum yok çünkü motora nasıl başladığımı anlattım)
    İzlemek isteyenler buyursun

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    bence kadın ya da erkek farketmiyor, şu an bir ton beyinsiz vlogger var, cinsiyet fark etmeksizin bu beyinsizlerin yaptığı kötü şeylerden uzak durursa ve cidden motosiklet sevgisi ve bilgisi de varsa kaliteli bir vlogger olur, takip ederiz.

Motosikleti
    Yok
    Okadar saçma sapan muabbet varki..velevki dikkat çekmek için kadın dedi ne olacak.ne güzel hevesi ni de kursağın da bıraktınız ..afferin

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı motorluyazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki öyle belki de değil hiç bir yerimi açmadan 3 gün için gayet iyi bir izlenmeye ulaştım, ki devamında da günlük hayatta neysem yine o olacağım videolarımda.
    İkinci videomu bu akşam yayınlayacağım (yine motorum yok çünkü motora nasıl başladığımı anlattım)
    Alıngan olmuş bizim kız. Kıyamam

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Alıntı Ercü5259 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okadar saçma sapan muabbet varki..velevki dikkat çekmek için kadın dedi ne olacak.ne güzel hevesi ni de kursağın da bıraktınız ..afferin
    Sende motovlog yap, seninde kursağında bırakalım

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorluyazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o izlenmenin hepsi biziz zaten, forumdaki tek bayan olduğun için şımarma salihaaaa

acıkcası salih olmadıgına kanaat getirdim ancak motor sürmeyi bilmediğini düşünüyorum artık
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Konu uzadıkça uzamış. Şunları bekliyorum :

- Teknik anlamda güçlü olsun, Motopixel TV'deki eleman gibi olmasın
    - Boş muhabbet yapmasın, saçmalamasın
    - Marka tutmasın
    - Ön yargılarını bir kenara bıraksın
    - Motor tanıtacağım diye reklam filmi çekmesin

Yani diğerinden ne bekliyorsam aynısını bekliyorum. İçerik motosiklet tanıtımı olmayacaksa ben zaten izlemem, ondan bunları yazdım.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Linki varsa ben de izleyeyim.

Çok benimsemesem de şu cümleyi kurmak zorundayım: Elin yüzün düzgün, kamera önü için yeterli, ilgi çekip kendini izlettirebilirsin.

Şu cümleyi kurmak da benim için çok kolay: Kendini geliştirmelisin. Geliştirdikçe büyürsün.

Öneri: "Kadın" ya da erkek motovloger olma. Cinsiyetsiz motovloger ol.

Özetle, üstüne düşersen herkesin bildiği, izlediği bir motovloger olabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o izlenmenin hepsi biziz zaten, forumdaki tek bayan olduğun için şımarma salihaaaa

acıkcası salih olmadıgına kanaat getirdim ancak motor sürmeyi bilmediğini düşünüyorum artık
    https://www.youtube.com/watch?v=H0DXA_HyvY0

o zaman buna da bir el atıverin

Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dişiliğinizi kullanarak hiç bir şeye sahip olamazsınız ne motosiklette ne normal hayatta motovlog yapmanın cinsiyeti veya motosiklet sürmenin cinsiyeti olmaz. Ne kadın sürücüler var
    he he öyle
    insta: veli_montana_

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    öncelikle motosiklet üzerinde bizi götüren kişinin cinsiyetinden ziyade içeriğine bakılır. içerik konusunda da bir videodan beklentimiz zaten ya iyi sohbeti olacak dakikalarca kendi kendine konuşurken ekran başındakileri eğlendirecek ya çok iyi motosiklet kullanıp sürüş becerisi ile etkileyecek ki hoş olmaz kitle de motorcudan çok ayrı tiplere dönmeye başlar yada çok güzel yollarda güzel bir seyahat geçirtecek. dediğiniz konuyla alakalı içerik çıkarın mesela kadın sürücülerin de olduğu onlarında gayet bilinçli ve dikkatli motosikletçi kardeşlerimiz olduğunu gösterebilirsiniz bunu yaparkende elbetteki sohbet becerileriniz öne çıkacak sonra da alır gidersiniz zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

vloglarınız gayet güzel ve keyifli darısı motovlogların başına havadan sudan bile bahsetseniz güzel bahsedersiniz sohbetiniz darıcı sıkıcı değil 9dakika izlemişim fark etmedim bile tebrikler yolunuz açık olsun
    motorluyazar bunu beğendi.
    tekeriniz yere sağlam bassın...

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kesinlikle bilmiyorum bu yüzden yeni motor aldım

Bu fotodaki ablaya 100 kagıt verdim bu sefer çünkü motorda abla da güzeldi ne yapalım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler