Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bir Garip Olaylar Silsilesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Arkadaşlar Merhaba,
    Size bu gece gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum.

Kapının çaldığını duydum ve açmak için uyandım. Gözlerimi açtığımda zaman başucumda Mahsun Kırmızıgül'ün oturduğunu gördüm. Bana bakıp aç, aç gitme Vezir Parmağı yermisin diye sordu. Bu arada kapı ısrarla çalmaya devam ediyordu ve ben kapıyı açmak için yataktan kalktım. Kapıya doğru gidip kapıyı açtığım zaman Safiye ve Faik çifti içeri dalıverdi. Ben daha ne olduğu anlamadan apartopar hep beraber havalimanı gittik. Havalimanı vardığımız da bizi orada Bülent Ersoy ve İbrahim Tatlısesin beklediği gördüm. Uçağa binildi ve indiğimiz zaman Kıbrıs'ta bizi Serdar Ortaç karşıladı. Otele geçildi bir şeyler yenildi ve saat 20:30 gibi herkes İbrahim Tatlısesin odasında buluşacak diye sözlenildi. Dağılmaya başlandığı sırada ben eve dönmek için otelden ayrılmak istedim. Bir süre sonra telefon sesine uyandım ve oh be ne lanet rüyayaydı bu diye kendi kendime söylendim. Telefon bakmak için yana uzandığım da ekranda Yıldız Tilbe'nin adı yazıyordu. Telefonu şaşkınlık ile açtığım zaman ise konuşan kişinin Yıldız Tilbe değil Kibariye olduğu fark ettim. O sırada kapı açıldı ve yine Safiye ve Faik çifti beni tuttuğu gibi İbrahim Tatlısesin odasına götürdüler. İçeri girdiğimiz de İbrahim Tatlıses çiğköfte yoğuruyor, Sertar Ortaç ise kağıt karıştırıyordu. Bir süre sonra hep beraber masaya geçtik. Mahsun Kırmızıgül krupiye olarak kağıt dağıtıyor Yıldız Tilbe ise masaya servis yapıyordu. Kibariye şarkı söylerken İbrahim Tatlıses Safiye ve Faik çifti Serdar Ortaç, Bülent Ersoy ve ben kağıt oynuyorduk. Faik sürekli pot'u arttırıyor Safiye de ona kızıyordu. Bir süre sonra Serdar Ortaç'ın parası bitti. Ben beste versem olur mu? Diye sordu, bu soru üzerine Bülent Ersoy çok öfkelenip Serdar Ortaç'ı otelden kovdu. O sıra bir sessizlik oluştu masada, bir süre sonra İbrahim Tatlıses çocuk genç keşke böyle bir tepki vermeseydin dedi. Bunun üzerine Bülent Ersoy, benim kızdığım şey parası olmaması değil dedi. Ben sanki biz beste yapamıyormuşuz gibi bu verdiği teklife sinirlendim dedi. Bu sırada içeri Emre Belözoğlu ve Sergen Yalçın girdi. At yarışı oynanan odayı sorarak geri çıktılar. Derken Mustafa Topaloğlu gelerek Serdar Ortaç'ın yerine oturdu. Oyun tekrar başladı. Aradan bir kaç saat geçtikten sonra yarın devam ederiz diyerek lobiye inme kararı alındı. Hep beraber odadan çıktık. Safiye ve Faik Çifti merdivenlerden ineceklerini söylediler, geri kalanımız asansörlere doğru ilerledi. Bir asansöre ben Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses bindik. Diğer asansöre ise Bülent Ersoy tekbaşına bindi. Mustafa Topaloğlu ile Kibariye bir sonra ki asansör ile aşağı geldiler. Lobide olağan dışı bir hareketlilik aşırı güvenlik önlemleri vardı. Bende içimden herhalde Bülent Ersoy ve İbrahim Tatlıses burada diye düşündüm. Yemek salonu geçtiğimiz zaman Çakırbeyli ailesinin toplantı yaptığını gördüm. Bir kenar masaya hep beraber oturup sohbet etmeye başladık. Mustafa Topaloğlu çok sesli konuşuyordu ve dikkatleri üstüne çekiyordu. Yemekler geldikten bir süre sonra Tipi masamıza gelerek Mustafa Topaloğlunu boğmaya çalıştı. Alpaslan ve Kibariye Tipiye engel oldular. Daha fazla tatsızlık çıkmaması adına bizim grup odalarına alındı. Çok yorgun ve bitkin hissediyordum. Odaya çıkar çıkmaz uyumuşum. Sabah olunca kahvaltı etmek adına tekrar lobiye indim. O esnada Enişte yanıma gelerek beni Hayriye ananın çağırdığını söyledi. İkimiz beraber Hayriye ananın yanına gittik ve beni karşısına alarak bu işi uzatmak olmaz, hazır hepimiz buradayken sizin nikahızı kıyalım dedi. Çok değişik bir karakterdi ve ben hayır bile diyemedim. Enişte beni alıp düğün hediyeni görmek istermisin diyerek ahıra götürdü. Ahıra varlığımız zaman yine Emre Belözoğlu ve Sergen Yalçın ile karşılaştım. Tebrik ettiler ve hep beraber odaya çıkarak nikah için hazırlanmaya başladık. Evleneceğim kişi kim ne oluyor hiç bir fikrim yoktu. Nikah töreni için lobiye indiğimiz zaman Bülent Ersoy ile evlenecek olduğumu öğrendim. Tam o an uyanmışım.

Rüyanın üzerinden bir kaç saat geçmiş olmasına rağmen hala tam olarak kendime gelemedim. Rüya tabirlerinden anlayan arkadaşların açıklamalarını bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.
    tayfunley bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Neden kısa yorganlarla uyunmamalı ve geç saatte ağır şeyler yememeli sorusunun cevabını vermişsiniz..
    bursalıali ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Ben sana o klavyeyi bırak ve motoruna bin dememişmiydim? Bak fazla forumda takılmanın yan etkilerini taşıyorsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana o klavyeyi bırak ve motoruna bin dememişmiydim? Bak fazla forumda takılmanın yan etkilerini taşıyorsun.
    Gezdim, gezdim bu gün. Önce bir Riva tarafına gittim. Dedim belki bir kaç gelen olmuştur çay çorba içer sohbet ederiz. Kapalıydı sahilde ki cafe, Şile tarafına gittim bu seferde. Kumbaba da plaja indim biraz yürüyüş biraz seyir derken kahvaltı için merkeze geçtim. Tam oturdum bir şeyler yiyeceğim hop enişte geldi yine dedi Hayriye ana senle konuşmak istiyor.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Mabadın açıkta kalması sonucu görülen kabusumsu rüya.Fazla düşünme unutmaya çalış.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı YIL90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezdim, gezdim bu gün. Önce bir Riva tarafına gittim. Dedim belki bir kaç gelen olmuştur çay çorba içer sohbet ederiz. Kapalıydı sahilde ki cafe, Şile tarafına gittim bu seferde. Kumbaba da plaja indim biraz yürüyüş biraz seyir derken kahvaltı için merkeze geçtim. Tam oturdum bir şeyler yiyeceğim hop enişte geldi yine dedi Hayriye ana senle konuşmak istiyor.
    O değilde karnım aç, sen rüyanın etkisini tekrarlayınca canım Çiğköfte çekti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Dün akşam Gözleme bu akşam Çiğköfte yarın bir masa kurar mıyız?

Saat erken Ataşehir de Adanalı Dostlar var bak fena sayılmaz çiğköftesi. Adatepe minibüs yolunda ki Çınaraltı da olabilir. Varsa yakında Arsemia Yemeksepetinden denebilir. En kötü Komagene de bu ayın 15 olduğu için kampanya ya var. Ne alırsan %50 hediye ediyorlar.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Creative writing 101 AA
    YIL90 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hay sen çok yaşa. Ben bu komagene'nin 15'indeki %50 muhabbetini unutmuşum. Walla verdim siparişi.

Ben Beylikdüzü'ndeyim. Ataşehir'e normalde basarım ama motoru kış uykusuna yatırdım. Malum birde zincir germe işlemimi başaramadım. Alet edevat ile anca haftasonu dalarım.

Bu sene Tatsumo olmaya karar verdim. Birde fazla motor kullanıyorum die yıpratmayayım diyorum MT-07'yi 4ayda 17000km yol yaptım ki kullanmadığım halde, kullansam düşünemiyorum neler olacak die...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Afiyet bal şeker olsun.

Bende eskiden işe motosiklet ile gidip gelmeyi tercih ederdim. Her fırsatta motosiklete binsemde biraz gezsem diye düşünüyordum. Şimdi çoğu zaman o bana bakıyor ben ona bakıyorum. Yaşlandım sanırım. Bir üşüme falan geliyor.

Artık araba ile ofise geçip Müge Anlı seyrediyorum.

Hoşgeldin Salih.

Motosikleti
    MT-07
    Şerro komagene 400gramı gönderdi parasını aldı die ama 200gram hak getire. Oses'ten şaşmayacaksın aga, kelime oyunu yapmıyorlar... Şuan sitenin garajında iki tane motor duruyor. Biri benim, diğerini kuzene aldık. Benimki nispeten temiz de diğerini görmen gerek. Toz içinde kaldı yavrucak. Ha bugün ha yarın göndereceğiz die bekleyip duruyor

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ruyada,makatimi 100usd ile silerken gordum..bir uyandim baktim ki cepte buruşuk bir 10tl var..

Neyse ustumu giyindim tam evden cikarken paçadan yere bir şey düştü..bir an ruyadaki dolar sandim..meğer değilmiş..

Siz anladiniz düşen nesneyi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Salih.
    İksmeks ile geziyorum geçen gün yine...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruyada,makatimi 100usd ile silerken gordum..bir uyandim baktim ki cepte buruşuk bir 10tl var..

Neyse ustumu giyindim tam evden cikarken paçadan yere bir şey düştü..bir an ruyadaki dolar sandim..meğer değilmiş..

Siz anladiniz düşen nesneyi...
    Cep telefonu?

Motosikleti
    ......
    Alıntı YIL90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İksmeks ile geziyorum geçen gün yine...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Cep telefonu?
    Cep delik olsa telefon ic taraftan paçaya inerde,cepte delik değil...

Buyuk ihtimal gece yatmadan evvel,kurufasulye ve karaşimşek yemegini fazla kaçirmiştim..

Buradan yürü..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şerro komagene 400gramı gönderdi parasını aldı die ama 200gram hak getire. Oses'ten şaşmayacaksın aga, kelime oyunu yapmıyorlar... Şuan sitenin garajında iki tane motor duruyor. Biri benim, diğerini kuzene aldık. Benimki nispeten temiz de diğerini görmen gerek. Toz içinde kaldı yavrucak. Ha bugün ha yarın göndereceğiz die bekleyip duruyor
    Vay Komagene vay...
    Zaten adında meymenet yok. Komagene nedir yahu, birde Tarih'i varmış.
    Rivayete göre adını Yunan Mitolojisinden alıyormuş.
    Aşil'i öldüren ok dahil o dönemde bir çok savaşta kullanılmış. Buna mukabil etkisinden kaynaklı adının Komagene olduğu yazıyordu.

Üvey evlat muamelesi gören dostlarımıza ADALET talep ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Cep delik olsa telefon ic taraftan paçaya inerde,cepte delik değil...

Buyuk ihtimal gece yatmadan evvel,kurufasulye ve karaşimşek yemegini fazla kaçirmiştim..

Buradan yürü..
    Buldum!

Gece oluşan elektrik yüklenmesi sonucu paçanıza kedi girmiş.

Motosikleti
    ......
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Salih.
    Bende ilk etapta salih sandim..ama salih değil sanirim..

Format ve vizyon farkli gibi..

Ya da forumdan uzak kaldigi sure zarfinda full revizyon gördü veya resetlendi..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz o çiğköfte denilen salçalı kısırı nasıl yiyorsunuz?

Ben yediğim zaman midem kalorifer kazanı gibi yanıyor, sindirim sistemim ohal ilan ediyor; makat, dübür bölgesi volkanik faaliyete geçmiş yanardağ gibi kaynıyor arkadaş. Nasıl insanlarsınız siz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bende ilk etapta salih sandim..ama salih değil sanirim..

Format ve vizyon farkli gibi..

Ya da forumdan uzak kaldigi sure zarfinda full revizyon gördü veya resetlendi..
    Dillendirmeyin. Ben Salih olurum.

Format falan biraz ip ucu verin, gerisi kolay.

Şuan bildiğim tek şey bir "iksmeks" olayı.
    Onu da her Salih yazana cevap olarak ekliyorum zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz o çiğköfte denilen salçalı kısırı nasıl yiyorsunuz?

Ben yediğim zaman midem kalorifer kazanı gibi yanıyor, sindirim sistemim ohal ilan ediyor; makat, dübür bölgesi volkanik faaliyete geçmiş yanardağ gibi kaynıyor arkadaş. Nasıl insanlarsınız siz?
    Esasen herkes sevmek zorunda değil elbette ama tıbbi açıdan değerlendirmek gerekirse...

Üst takım için;

Gastrit
    Reflü
    Ülser

Alt takım için;

Hemoroid
    Pruritus
    Vs...

Olabilir.

Müsait bir zamanınız da hastanemize bekliyorum.

Birde herkesin hayata bakış açısı farklı.

Bazıları Yıldız Tilbe seviyor.
    Bazıları Aleyna Tilki.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ufuk, at kafası ile gezen Salih diye bir akraban var mı?

Ciddi merak ettim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)