Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İntercom konusunda bilgili arkadaşları bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hızın iletişime etkisini anlayamadım? Gürültü etkisi midir söz konusu olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızın iletişime etkisini anlayamadım? Gürültü etkisi midir söz konusu olan?
    Aynen öyle rüzgar sesinden ne kadar etkilendiği

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Gizoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle rüzgar sesinden ne kadar etkilendiği
    Kaskınız kadar etkilenecektir.

Ben schuberth kullanıyorum. Şimdi bu ürünü kendi kaskımdan çıkartıp 20 TL'lik bir kaska taksam, oluşacak rüzgar sesi ve benzeri sorunlar üründen ziyade kask kalitesinden kaynaklı olacaktır.

Telefonla eşleştirerek çok uzun rotalar yapmama rağmen (uluslar arası) hiç bir sorunda yaşamadım.

Benim sizin gibi sohbet muhabbet olayım yok ama yüksek hızlarda sorunsuzca müzik dinlenebiliyor.

Olumsuz yönde oluşacak ses sorunları ise tamamen kask kaliteniz ile alakalı.

Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız bilgi aktarımlarınız için son bir sorum olacak lexin r6 2. El buldum adam dedi şarj aleti dışında her şeyi tam temiz görünüyor almalı mıyım şimdi 2. El alırken nelere dikkat etmem gerek bilmiyorum 300 TL 2 tanesinin fiyatı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Gizoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız bilgi aktarımlarınız için son bir sorum olacak lexin r6 2. El buldum adam dedi şarj aleti dışında her şeyi tam temiz görünüyor almalı mıyım şimdi 2. El alırken nelere dikkat etmem gerek bilmiyorum 300 TL 2 tanesinin fiyatı
    Şimdi baktım internetten de bu Lexin R6 zaten pahalı bir model değil ki gidip 300 TL ikinci eline üstelik adaptörü olmadan veresin.
    Kullanmadığım için ürün hakkında yorum yapamam. Yinede 0 tercih etsen zaten arada ufak bir rakam farkı var, daha sağlıklı bir tercih olur diye düşünüyorum.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    2 tanesi için 300 lira şu an uygun geldi bana. şarj kısmına bakın, dediğim gibi 2.5" jack girişli şarj kablosu bulması biraz zor.
    ayrıca adaptörünü de ona uygun bulmalısınız, 0,5V 1A idi sanırım.

Alıntı YIL90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi baktım internetten de bu Lexin R6 zaten pahalı bir model değil ki gidip 300 TL ikinci eline üstelik adaptörü olmadan veresin.
    Kullanmadığım için ürün hakkında yorum yapamam. Yinede 0 tercih etsen zaten arada ufak bir rakam farkı var, daha sağlıklı bir tercih olur diye düşünüyorum.
    0ını Türk sitelerinde bulamadım gördüğünüz site var mi acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tanesi için 300 lira şu an uygun geldi bana. şarj kısmına bakın, dediğim gibi 2.5" jack girişli şarj kablosu bulması biraz zor.
    ayrıca adaptörünü de ona uygun bulmalısınız, 0,5V 1A idi sanırım.
    Nokia ince şarj aleti olur dediler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Detaylı bakmadım.

Amazon Aliexpress gibi sitelerde.
    Çift fiyatı, 52 $ ile 70 $ civarında değişiyor.
    Güncel fiyatı zaten 300 TL civarı. Bu yüzden ikinci el tercih etmek bana mantıklı gelmiyor.

Bir kaç türk sitesinde de var ürün. Ama bana güven vermedikleri için alacak olsam Amazon'u tercih ederim.

Teknik bilgileri sitelerde mevcut. Yabancı forumlarda konusu açılmış, malum sitede bir çok tanıtım videosu da bulunuyor bu ürünün.

Bir göz atıp, sonra karar verebilirsin. Dediğim gibi ben kullanmadığım için al veya alma diye bir yorum yapamam.

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Arkadaşlar ben sadece uzun yolda müzik dinlemek için birşeyler bakıyorum interkom bana ücreti fazla gelir onun için ne önerebilirsiniz. Buftan taktığım kulaklık kaskı takarken illa kayıyor biraz yamuk duruyor buda belli bir zmandan sonra acı veriyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben sadece uzun yolda müzik dinlemek için birşeyler bakıyorum interkom bana ücreti fazla gelir onun için ne önerebilirsiniz. Buftan taktığım kulaklık kaskı takarken illa kayıyor biraz yamuk duruyor buda belli bir zmandan sonra acı veriyor
    Ws 625 kullanmıştım bir dönem. Sony markasına ait bir model. Balaklava veya kapüşonlu üst ile kullanınca kayma sorunu olmuyordu, güncel fiyatını şuan bilmiyorum.

Yine Sony'e ait iç kulaklık modellerine bakabilirsin. İlla ki makul fiyatlı bir ürün halı hazırda satılıyordur.

Şuanda da bildiğin kablosuz telefon kulaklığı kullanıyorum şehir içi, müzik telefon görüşmesi veya benzeri şeylerde hiç bir sorun yok. Hatta sesli mesaj yazdığım bile oluyor zaman, zaman. Kullandığım da iç kulaklık modeli. Kayma sorunu rahatsızlık sorununu ben kapüşonlu ile çözdüm. Yün yapılı bir kapüşonlu kayma ve baskı etkisini azaltıyor.

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı YIL90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ws 625 kullanmıştım bir dönem. Sony markasına ait bir model. Balaklava veya kapüşonlu üst ile kullanınca kayma sorunu olmuyordu, güncel fiyatını şuan bilmiyorum.

Yine Sony'e ait iç kulaklık modellerine bakabilirsin. İlla ki makul fiyatlı bir ürün halı hazırda satılıyordur.

Şuanda da bildiğin kablosuz telefon kulaklığı kullanıyorum şehir içi, müzik telefon görüşmesi veya benzeri şeylerde hiç bir sorun yok. Hatta sesli mesaj yazdığım bile oluyor zaman, zaman. Kullandığım da iç kulaklık modeli. Kayma sorunu rahatsızlık sorununu ben kapüşonlu ile çözdüm. Yün yapılı bir kapüşonlu kayma ve baskı etkisini azaltıyor.
    kışın mantıklı yaz için düşündürücü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın mantıklı yaz için düşündürücü
    Benim yaş kemale erdi. Bu yüzden çok sorun olmuyor.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Aliexpress olur ise aşağıdaki üründen çok memnunum. Eski bir V6 kullanıcısı olarak arada ciddi fark var. Siri / Google Asistan da destekliyor. 325TL ;

https://www.aliexpress.com/item/4000075852961.html?spm=a2g0o.cart.0.0.4ff63c00CG4N hR&mp=1

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    3 yılı aşkın süredir scala packtalk kullanıyorum. 2 3 kişi kopma sorunu minimum. 4 den sonra arada sapıtabiliyor.
    Özellikle telefonda çoğu zaman karşı taraf motosiklette olduğumu anlamıyor bile, ses kalitesi tatmin edici.Tek sıkıntı fiyatı.

İlla 3 kişi aynı anda kullanacaksan scala, sena gibi markalar dışında alternatif yok. En kötü ikinci el kovalaman lazım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler