Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Tamiri Parça Fiyatları Ve honda Cbr 125 Lastik Önerisi Motorun Çabuk Soğuması

Motovento
    REKLAM ALANI

Forumda Böyle Bir Konu Bulamadım Varsa Özür Dilerim...
    Şimdi Yeni Motorum Cbr 125 Aldım Bakımı Sıkıntıları İçin Benden Tam 950 Tl İstedi Bana Çok Fazla Geldi Ama Size Danışmak İstiyorum Yapılanlar Antifriz 50 + Yeni Akü 120 + Zincir Gerginleştirildi 80 + Debriyaj Baskı Balata Değişti 180 + Yeni Elcik Takıldı 60 + Ön Sinyal Değişti 30 + Tesisatta 1 2 Kablo Değişti 30 + 400 Tl İşçilik İstedi Toplamda 950 Tl Tutuyor Fazla Mı Acaba Yoksa Normal Mi ? ( İnanmayanlar Olabilir Yarın Fiyat Listesini İsteyip Atacağım )

Motorda Sibobların Vurduğunu Değişir İse 1750 Tl Tamir Olma İmkanı Varsa 1000 Tl Olduğunu Söyledi
    Tesisatın Komple Elden Geçmesini Söyledi 1000 Tl Tutacağını Söyledi
    N Yani Boş Işığı Müşiri Arızalı 250 Tl Tutacağını Söyledi
    Çikle Isıtıcının Düğmesi Yok 150 Tl Tutacağını Söyledi

Bir Diğer Sorunum Motoru Çalıştırıp Çıklenin Isıtmasını Bekliyorum Yaklaşık 10 15 Dk Sürüyor Bazen Çikleyi Kapatıyorum Bu Seferde Gaz Verdiğimde Stop Ediyor Yaklaşık 1 Saat Kullanıyorum 2 3 Saat Soğuyor Çalıştırıyorum Çiklesiz Çalışmıyor Zaten Tekrar Isınmasını Bekliyorum 5 10 Dk Sürüyor Bu Sefer . Motorum Çabuk Soğuyor Güneşte Durmasına Rağmen Çiklesiz Çalışmıyor Tam Bilmiyorum Ama Çiklenin Bir Ayarı Var Mı Acaba Yani 5 6 Bin Devir Yerine 3 4 Binde Isıtmaya Çalışabilir Mi ?

Bu Arada Honda Cbr 125 Sanırım 2004 Modeldi Farları Tam Kapatmayı Bilmiyordum Ustada Elektrikçi Gelen Elektriği Kesip Oraya Bir Düğme Yapsın Dedi Bugün Yanlışlıkla Bulduğum Uzun İle Kısa Farın Tam Ortasına Getirdiğimde Farlar Kapanıyor Bunu Bir Ustanın Bilmemesini Normal Mi Acaba

Şuan Kullandığım Lastik Motora Büyükmüş Cbr 125 İçin En Uygun Lastik Ebatları Hangisi Acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    2004 model bir cbr125 in bir çok aceminin elinde hor kullanıldığını tahmin etmek zor değil. Naçizane tavsiyem bir çok sorunu olan bu motoru elinden çıkar yada iyi bir usta bul(yada Honda servisine git) ve motosikletini baştan aşağıya elden geçir. Yoksa çok başını ağrıtacak tır.
    MuratCihat bunu beğendi.

Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 model bir cbr125 in bir çok aceminin elinde hor kullanıldığını tahmin etmek zor değil. Naçizane tavsiyem bir çok sorunu olan bu motoru elinden çıkar yada iyi bir usta bul(yada Honda servisine git) ve motosikletini baştan aşağıya elden geçir. Yoksa çok başını ağrıtacak tır.
    Şuan Motorda Siboblar Vuruyor Tesisat Elden Geçmesi Gerekiyor N (Boş) Işığı Arızalı Çikle Arızalı Bu 4 Sıkıntısı Var Onun Dışında Motor Gerçekten Güzel 2 3 Ustaya Götürdüm Grenajda Ufak Kırık Ve Çizikler Mevcut 2004 Model İçin Normal Yani Motoru İlk Sahibinden Aldım 2004 Yılından Beridir Ondaymış İyi Bakmış Ama Motor Çoğu Zaman Yatmış Maalesef Arkadaşına Vermiş N Işığını Ve Çikleyi Bozmuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)