Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yağmurda Yazlık Lastikmi Kışlık Lastikmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Yağmur yazında yağar kışında. Yazın yağmur yağıyor diye kışlık lastik kullak olmaz. Kışlık lastikler hava sıcaklığı 10 derece ve altındaki sıcaklıklarda daha performanslı olacaktır. Lastiğin 4 mevsimi olmaz. Farklı zeminlerde farklı lastikler kullanılması herzaman en sağlıklısıdır. Kışlık lastiği yazın kullanırsanız kendinize olmasa bile lastiğe zarar verirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Vista86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tacer 700 motosikletimde Michelin plot serisinin lastikleri var. Dün 175 km yol gittim. Kaç defa kaydım saymadım.

Nasıl düşmedim onu da bilmiyorum. Yani bu günlerde ben de lastik arayışı içindeyim.
    Ben de tracer 700 sahibiyim. Pilot Road 4 leri emekli ettikten sonra, Pirelli Angel GT2 aldım ve yol tutuşundan inanılmaz memnunum şu an. Tavsiye ederim.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Tacer 700 motosikletimde Michelin plot serisinin lastikleri var. Dün 175 km yol gittim. Kaç defa kaydım saymadım.

Nasıl düşmedim onu da bilmiyorum. Yani bu günlerde ben de lastik arayışı içindeyim.
    Aman üstadım dikkat edin, kışın binecekseniz anlas winter grip plus alın takın. Michelinleri havalar ısınınca geri takarsınız.

Bundan 27 hafta önce yani Haziran ayı başına rastlayan bir paylaşım. 160 beygirlik motosiklette Winter Grip Plus, muhtemelen yeni takılmış.

https://www.instagram.com/stories/hi...8115950/?hl=tr

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Şu an araştırmadayım. Dediğiniz lastiği de inceleyeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Alıntı Mr-K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de tracer 700 sahibiyim. Pilot Road 4 leri emekli ettikten sonra, Pirelli Angel GT2 aldım ve yol tutuşundan inanılmaz memnunum şu an. Tavsiye ederim.
    Araştırıyorum. Dediğiniz lastiği de inceleyeyim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman üstadım dikkat edin, kışın binecekseniz anlas winter grip plus alın takın. Michelinleri havalar ısınınca geri takarsınız.
    Teşekkürler. Önceki motosikletimde bir santim bile kayma yaşamamıştım. Bazen, acaba motosikletin de rolü var mı diye düşünüyorum..
    Sadece gideceksin.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlas capra kullanmadım. Pilot road4 var motorun şuan üstünde. Mt-07 için berbat bir lastik. Bunu söyleyebilirim. Genelde nc750 serisi kullanıcıları anlas capra serisine yöneliyor.

Ben kışlık lastiklerin, yazın kullanılmaması gerektiğini söylüyorum. Yoksa anlas yada başka marka benim için farketmiyor.
    pilot road 4 ü öve öve bitiremiyorlardı ?
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Şu an araştırmadayım. Dediğiniz lastiği de inceleyeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Araştırıyorum. Dediğiniz lastiği de inceleyeyim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Teşekkürler. Önceki motosikletimde bir santim bile kayma yaşamamıştım. Bazen, acaba motosikletin de rolü var mı diye düşünüyorum..
    Tracer 700 Bn251'e nazaran epey güçlü ve torku yüksek bir motosiklet. Gaz tepkisine ve sürüşüne tam alışamamış olabilir misiniz?

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer 700 Bn251'e nazaran epey güçlü ve torku yüksek bir motosiklet. Gaz tepkisine ve sürüşüne tam alışamamış olabilir misiniz?
    Bence de. Onunda etkisi var.. Alışmak biraz zaman alacak.
    Sadece gideceksin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)