Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Benimde Başıma Geldi (Kararsız Kaldım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim oyum dominardan yana 💪

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SV650A
    duke 390 düşünebilirsiniz

Motosikleti
    Yamaha MT 25 ABS
    Alıntı brkkrtt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 390 düşünebilirsiniz
    A2 ehliyete uygun değil diye biliyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Duke / RC 390 A2'ye uygundur.

Motosikleti
    Yamaha MT 25 ABS
    Kararımı 2018 Model MT 25 ABS den yana kullandım. Motoru henüz almadım noter aşamasında ufak bir sorun çıktı. Kısmetse yarın halledeceğiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı cuysal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kararımı 2018 Model MT 25 ABS den yana kullandım. Motoru henüz almadım noter aşamasında ufak bir sorun çıktı. Kısmetse yarın halledeceğiz.
    Doğru karar, şimdiden hayırlı olsun

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    bence de doğru karar. Türkiyede yaşıyorsan Japondan şaşmayacaksın parça sıkıntısı yok, bakımı uygun, hemide absli hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle... motorun üzerinde IRC lastikler varsa mutlaka kafanda lastik bütçesi ayır. kış şartlarında ırcler seni ilk virajda düşürür yazın bile doğru düzgün tutmayan bir lastik.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 25 ABS
    Tekrar selam. 2018 model MT 25 ABS ile arayışım son bulmuştur. TNT 25 den MT 25 e geçen ve TNT 250 kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki bu başka bir şey. Hani Japondan şaşma diyorlar ya ben çok umursamazdım ama gerçekten öyleymiş. Bu arada MT 25 ABS çok yakmıyor arkadaşlar. 250 km lik ortalamam şuan 3 litre. TNT 25 den bile az yakıyor aynı kullanım şartlarına göre.
    MT 25 ABS

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Tekrar selam. 2018 model MT 25 ABS ile arayışım son bulmuştur. TNT 25 den MT 25 e geçen ve TNT 250 kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki bu başka bir şey. Hani Japondan şaşma diyorlar ya ben çok umursamazdım ama gerçekten öyleymiş. Bu arada MT 25 ABS çok yakmıyor arkadaşlar. 250 km lik ortalamam şuan 3 litre. TNT 25 den bile az yakıyor aynı kullanım şartlarına göre.
    E Hayırlı olsun.
    nazar boncuğu takmayı unutmayınız..

Motosikleti
    MT-07
    Yeni kasa mt'ler az yakıyor doğrudur. Hayırlı olsun. Çeyrek altın gibi düşünebilirsin o aleti. Sıkıştığın anda elinden çıkarması kolaydır.

Motosikleti
    Yamaha MT 25 ABS
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E Hayırlı olsun.
    nazar boncuğu takmayı unutmayınız..
    Teşekkürler.Mavi renk zaten.Kendinden nazar boncuklu

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa mt'ler az yakıyor doğrudur. Hayırlı olsun. Çeyrek altın gibi düşünebilirsin o aleti. Sıkıştığın anda elinden çıkarması kolaydır.
    Kısa vadede acil bir durum olmazsa satacağımı düşünmüyorum. Daha az zarar etmek için 9000 km de 2. el aldım bu arada. Arkaya kalitelisinden top case taktırdım uzun bir süre kullanırım diye ama hastalık bu ya bundaki tadı alınca kafa hemen tracer 700 - 900 lere kayıyor. Bir ara kendimi ilanları incelerken buldum
    MT 25 ABS

Motosikleti
    MT-07
    Bismillah. Bari bir 10000km kullansaydın. 250km'de satışa getirmişsin aleti 10000/250=40 defanın daha 1 defasını halletmişsin

Motosikleti
    Yamaha MT 25 ABS
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bismillah. Bari bir 10000km kullansaydın. 250km'de satışa getirmişsin aleti 10000/250=40 defanın daha 1 defasını halletmişsin
    Satmam inşallah. Daha tam tadını alamadım. Havalar benim motosiklet almamı bekliyordu herhalde Yağış olmadığı günler ufaktan alırım elimin kirini
    Yazında vururum kırbacı
    MT 25 ABS

Motosikleti
    NC750X
    Herkese selam.
    İlk önce kendimi tanıtayım.36 yaşında evli çoluk çocuklu bir insanım
    Forumda yeniyim fakat uzun süredir başlıkları ve konuları takip ediyorum.
    Motosiklet tavsiyesi isteyen konuları görünce çok önemsemiyordum.
    Üzerinde bu kadar kafa yoracak ne var ki bütçene ve tarzına göre alırsın bir tane bakarsın keyfine diyenlerdendim.
    Ne demişler büyük lokma ye ama büyük konuşma
    Bu kararsızlık sendromuna maalesef bende yakalandım.
    Şimdi sizlerden tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi rica ediyorum.
    Bütçemi 16-17 bin gibi ayarladım.
    Takip ettiğim motosikletler sırasıyla TNT 250,İnazuma f(bütçeyi aşıyor biraz),MT 25(Temizini bulmak çok zor), Dominar 400 ve CF NK 400.
    Ayrıca bu motosikletlerin teknik verilerine kadar hakimim ama sadece çok kısa TNT 250 kullandım.
    Çok hız meraklısı değilim son sürat olarak ama ihtiyaç anında da ivmelenme anlamında tehlikelerden kaçmak için beni üzmemesini beklerim motosikletin.
    Ayrıca top case olmazsa olmazlarımdan birincisi, malum market alış verişi vs için çok kullanışlı oluyor.
    Bu anlamda MT 25 ve CF NK 400 e çok yakışmıyor biliyorum.
    Çok uzattım kusura bakmayın.
    Eski bir TNT 25 kullanıcısı olmamama rağmen gönlümde TNT 250 yatıyor ama çok kararsız kaldım.
    Siz motosiklet kullanıcılarının görüşleri benim için çok önemli.Teşekkür ederim.
    merhabalar.. benim motosikletim nc750x bir arkadaşım da dominar 400 aldı. önceki sahibi küçük dişli taktırmış (orijinal küçük dişli uydurma değil hindistanda opsiyon listesinde bu dişli), şöyle söyleyeyim. hiç geride kalmıyor. elbetteki geçebiliyorum 750 lik motosikletle ancak bir şile vs. yaptığımızda bazen basıyoruz bi bakıyorum aramız hiç açılmamış.. gayet rahat yetişiyor. egzoz sesi çok hoşuma gitti dominarın.. benimkinden güzel öyle diyeyim.. ha bir japon kalitesi mi elbette hayır. ama artı olarak yedek parçaları çok uygun fiyatlı.. yan grenajı 150 tl çamurluuk komplesi 200 tl falan.. o bakımdan yüzünüzü güldürür.. 17.5 a aldı daha 6 binde iken 2 3 ay önce.. çok memnun.. ben de kullandım benim boy biraz uzun olduğu ve nc nin yuksek selesine alıstıgım için (1.85 boyum) bana bir tık alçak geldi.. onun dışında herhangi bir problem hissetmedim.. eğer boyunuz 170-175 arasında ise sizin boyunuza tam gelecektir.

Ekleme.. hocam yeni gördüm mt25 almışsınız hayırlı uğurlu olsun.. japon motorları uzun ömürlü sağlıklı işleyen makineler.. kazasız belasız sürüşleriniz olsun..

Motosikleti
    Yamaha MT 25 ABS
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar.. benim motosikletim nc750x bir arkadaşım da dominar 400 aldı. önceki sahibi küçük dişli taktırmış (orijinal küçük dişli uydurma değil hindistanda opsiyon listesinde bu dişli), şöyle söyleyeyim. hiç geride kalmıyor. elbetteki geçebiliyorum 750 lik motosikletle ancak bir şile vs. yaptığımızda bazen basıyoruz bi bakıyorum aramız hiç açılmamış.. gayet rahat yetişiyor. egzoz sesi çok hoşuma gitti dominarın.. benimkinden güzel öyle diyeyim.. ha bir japon kalitesi mi elbette hayır. ama artı olarak yedek parçaları çok uygun fiyatlı.. yan grenajı 150 tl çamurluuk komplesi 200 tl falan.. o bakımdan yüzünüzü güldürür.. 17.5 a aldı daha 6 binde iken 2 3 ay önce.. çok memnun.. ben de kullandım benim boy biraz uzun olduğu ve nc nin yuksek selesine alıstıgım için (1.85 boyum) bana bir tık alçak geldi.. onun dışında herhangi bir problem hissetmedim.. eğer boyunuz 170-175 arasında ise sizin boyunuza tam gelecektir.

Ekleme.. hocam yeni gördüm mt25 almışsınız hayırlı uğurlu olsun.. japon motorları uzun ömürlü sağlıklı işleyen makineler.. kazasız belasız sürüşleriniz olsun..
    Çok teşekkür ederim. Dominarı kullandığınızda titreşim olayı ne durumdaydı?
    MT 25 ABS

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Hayirli olsun. Buradaki insanlara ne alayim diye sormussunuz. Herkes dominar demis açıklamalar yapmis siz mt25 almissiniz :D bence forum kararsizliklari gidermiyor. Motosiklet secimini istediginiz gibi yapin arkadaslar ki oyle yapiyorsunuz. Baslangic motorlari belli zaten. Ben tercihimi ktmden yana kullanirdim. Baskasi dominar. Bir baskasi honda. Kendini kanitlamis markalari tercih ettiginiz surece sorun yok.

Motosikleti
    Yamaha MT 25 ABS
    Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun. Buradaki insanlara ne alayim diye sormussunuz. Herkes dominar demis açıklamalar yapmis siz mt25 almissiniz :D bence forum kararsizliklari gidermiyor. Motosiklet secimini istediginiz gibi yapin arkadaslar ki oyle yapiyorsunuz. Baslangic motorlari belli zaten. Ben tercihimi ktmden yana kullanirdim. Baskasi dominar. Bir baskasi honda. Kendini kanitlamis markalari tercih ettiginiz surece sorun yok.
    Önceki motorum da titreşimden bıkmıştım. Dominarın titreşimi gözümü korkuttu açıkcası. Sonra kendi kendime tek silindir bir motor almayacağıma dair söz verdim. Dominar sıfır parasına 2. el MT 25 ABS aldım. Shad sh45 top case taktırdım.Çok yakıştı.Şimdilik memnunum.
    MT 25 ABS

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Tamamen tercih meselesi. Ben de dominari tercih etmezdim. Dominar yerine yamaha alarak iyi yapmissiniz diyebilirim. Baskasi demez. Anlatmak istedigim oydu. Dominar alsaydiniz mutlu olmayacaktiniz belki ama simdi yeni motorunuzla mutlusunuz. Onemli olan da bu. Tekrardan hayirli olsun kazasiz belasiz kullanmaniz dilegimle.

Motosikleti
    NC750X
    Çok teşekkür ederim. Dominarı kullandığınızda titreşim olayı ne durumdaydı?
    vardı biraz tabi ama ben sonucta normalde cıft sılındır kullandıgım ıcın bana acayip sarsıntılı gelmedi cok hafıf belli belirsiz bir titreşimdi.. arkadaşa sordum 160 tan sonra peglerde oluyor sadece biraz dedi.. normalde son hız 165 miş ancak küçük dişliden dolayı 192 ye kadar çıkabiliyormuş..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler