Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kışlık Eldiven ve bot tavsiyesi Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Arkadaşlar kışlık eldiven ve bot seçmek konusunda biraz kararsız kaldım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
    ELDİVEN
    1. https://urun.n11.com/eldiven/kislik-...ucu-P304361984

2. https://urun.n11.com/eldiven/scoyco-...ven-P266983436

Bot konusunda biraz kararsızım ne gerek var normal bot giy devam derseniz oda bir seçenek Son geçirdiğim kazadan dolayı kanguru derisi eldivenin parmak kısmı yırtıldı bunun tamiri mümkünmüdür,mümkünse istanbul avrupada tamir ettirebileceğim iyi bir yer var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    kışlık ise bileği uzun olanı tavsiye ederim, ceketin üzerine geçirirsiniz, kolunuza soğuk girmez.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    2 eldivende kötü bilgin olsun. Scoyco olan yaptığım ufak bir kazada darbeyi olduğu gibi elime iletti.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    rockbiker yazan bende var evet çok güzel sıcacık tutuyor amam il giyince biraz değişik geliyor 2 3 katlı bir yapısı o yüzden
    ErdalBakkal bunu beğendi.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 eldivende kötü bilgin olsun. Scoyco olan yaptığım ufak bir kazada darbeyi olduğu gibi elime iletti.
    peki sizn tavsiye ettiğiniz başka bir eldiven varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rockbiker yazan bende var evet çok güzel sıcacık tutuyor amam il giyince biraz değişik geliyor 2 3 katlı bir yapısı o yüzden
    yagmuru ve sogugu engellemesi nasıl ?

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki sizn tavsiye ettiğiniz başka bir eldiven varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

yagmuru ve sogugu engellemesi nasıl ?
    sağanak yağmurda bakırköy-4.levent arası sorun yaşamadım ki yoğun dur kalklı mköy trafiğinede girmiştim ortalama 45 50 dk sürdü eve geçmem ama eller kuruydu birde o zamanki motorum nc700x elcik koruma ve ısıtmada mevcuttu bunuda göz önünde bulundurun cbr 250 de belki biraz soğuğu hissettirebilir yağmurda ama kuru havada sıcak tutuyor sorunsuz
    ErdalBakkal bunu beğendi.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    rockbiker olanı ben de 80 liraya Çin'den almıştım geçen sene. Anca kullanmaya başladım.

+Su ve soğuk konusunda çok başarılı geldi bana. Üstündeki plastik çok sert.
    -Rahat bir his vermiyor kullanırken. İçindeki polar farklı hissettiriyor. Eldivenin dışıyla senkron değil sanki.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışlık ise bileği uzun olanı tavsiye ederim, ceketin üzerine geçirirsiniz, kolunuza soğuk girmez.
    Bu şekil olunca yağmur eldivene girmez mi ?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim nasıl bir kaza idi? Benimse tam aksine 2tane kazada ellerimi koruduğu gibi halen de giymekteyim. Eğerki basit bir darbeyi ele veriyor ise hemen yeni eldiven siparişi vereceğim. Güvenlik önce gelir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kışlık eldiven ve bot seçmek konusunda biraz kararsız kaldım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
    ELDİVEN
    1. https://urun.n11.com/eldiven/kislik-...ucu-P304361984

2. https://urun.n11.com/eldiven/scoyco-...ven-P266983436

Bot konusunda biraz kararsızım ne gerek var normal bot giy devam derseniz oda bir seçenek Son geçirdiğim kazadan dolayı kanguru derisi eldivenin parmak kısmı yırtıldı bunun tamiri mümkünmüdür,mümkünse istanbul avrupada tamir ettirebileceğim iyi bir yer var mı?
    Benim kanguru derisi Held yazlık eldivenin sol işaret parmağı yırtılmıştı. Avrupa yakasını bilmiyorum ama Kadıköy'de 30 TL.ye deri yama yaptırmıştım, 2 günde de teslim aldım, sorunsuz kullanıyorum 3 aydır. İlgilenirseniz adresi verebilirim.
    hacidayi bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Tavsiyemdir, eldivende en iyi fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum. Ancak kışlık ve su geçirmez diyemem. Hava alması için eldivende küçük birkaç delik var. Fakat verdiği hissiyat ve kalitesi fiyatının çok üzerinde. Toplamda 3 adet aldım. İlk aldığımı beğendiğimde eşimde bir adet ve sonrasında sağlamlığını gördüğümde de yedeğe bir adet alıp koydum.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eldiven yazlık değil miydi?

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eldiven yazlık değil miydi?
    Dedim ya, "kışlık ve su geçirmez diyemem" diye

Konu kışlık için ama uzun yol ve yüksek sürat haricinde eğer yağmur da yağmuyorsa (kışlık kısmı kalmadı yani) güzel bir eldivendir., belirtmek istemiştim
    ...

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kanguru derisi Held yazlık eldivenin sol işaret parmağı yırtılmıştı. Avrupa yakasını bilmiyorum ama Kadıköy'de 30 TL.ye deri yama yaptırmıştım, 2 günde de teslim aldım, sorunsuz kullanıyorum 3 aydır. İlgilenirseniz adresi verebilirim.
    Benim deri eldivenimin sol isaret parmagi asinarak delindi. Yama ihtiyaci var. Kadikoy'de nerede yaptirdiniz? Genelde parmak ucu dar oldugu icin makine girmiyor diye biliyorum da...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim nasıl bir kaza idi? Benimse tam aksine 2tane kazada ellerimi koruduğu gibi halen de giymekteyim. Eğerki basit bir darbeyi ele veriyor ise hemen yeni eldiven siparişi vereceğim. Güvenlik önce gelir.
    Guvenlik on planda ise, eldivenin adina soyadina, markasina bakmayin. Bakacaginiz tek sey uzerindeki CE EN13594 etiketidir.

Hep su ornegi veririm; Celik kasa cok saglamdir ama yumurta tasimak icin karton kutu kullaniriz. Onemli olan saglam gorunmesi veya sert olmasi degil, amacina uygun uretilmis olmasidir.

Benim yazlik ve kislik iki eldivenim de CE onayli. Neyse ki guvenligini deneme sansim olmadi ama kafam rahat artik.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim deri eldivenimin sol isaret parmagi asinarak delindi. Yama ihtiyaci var. Kadikoy'de nerede yaptirdiniz? Genelde parmak ucu dar oldugu icin makine girmiyor diye biliyorum da...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Guvenlik on planda ise, eldivenin adina soyadina, markasina bakmayin. Bakacaginiz tek sey uzerindeki CE EN bla bla etiketidir.

Hep su ornegi veririm; Celik kasa cok saglamdir ama yumurta tasimak icin karton kutu kullaniriz. Onemli olan saglam gorunmesi veya sert olmasi degil, amacina uygun uretilmis olmasidir.

Benim yazlik ve kislik iki eldivenim de CE onayli. Neyse ki guvenligini deneme sansim olmadi ama kafam rahat artik.
    Kadıköy Söğütlüçeşme caddesinde Burger King'in tam karşı çaprazında Altıyol Pasajı vardır. Pasaja girin sağda merdiven göreceksiniz, aşağı kata inin, sağ tarafta en dipte olan dükkan. Burası aynı zamanda Hasanpaşa'daki bazı motosiklet mağazalarına da terzilik hizmeti veriyor. Ben zamanında Difi deri montumu daralttırmıştım, işçilikleri başarılı. Ancak eldiven tamiri için içten yama yapmasınlar yine yırtılıyor,deliniyor. Dıştan yama yapsınlar.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Var,bu eldivenden almayı düşünüyorum.. https://urun.n11.com/eldiven/scoyco-...yah-P362976772

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

40 km hızla giderken Sym Joymax ile kendi hatam yüzünden düştüm.Eldivenin avuç içi kısmında slider bulunması gerekiyor.Bu malzeme çarpma etkisini azaltarak ,elinizin yeri tutmamasını yani sürüklenmeyi sağlıyor.Bu eldivende slider yok, tam tersi şekilde yeri tuttu ve 1 haftadır bileğim ağrıyor,şanslıydım kırmadık.Ayrıca içindeki astar kötü ve hemen su alıyor.Yani sıradan traş bi eldiven...

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Söğütlüçeşme caddesinde Burger King'in tam karşı çaprazında Altıyol Pasajı vardır. Pasaja girin sağda merdiven göreceksiniz, aşağı kata inin, sağ tarafta en dipte olan dükkan. Burası aynı zamanda Hasanpaşa'daki bazı motosiklet mağazalarına da terzilik hizmeti veriyor. Ben zamanında Difi deri montumu daralttırmıştım, işçilikleri başarılı. Ancak eldiven tamiri için içten yama yapmasınlar yine yırtılıyor,deliniyor. Dıştan yama yapsınlar.
    Bilgi icin cok tesekkurler. Ben daha once Hasanpasa'da Budax Lostra ile gorusmustum, ki Ferhat ustada butun botlarimin tamirini yaptiriyorum, makine parmak ucuna girmez demisti.

Sizin soylediginiz yere ugrayacagim mutlaka. Umarim cozum olur.
    tommygun bunu beğendi.
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi icin cok tesekkurler. Ben daha once Hasanpasa'da Budax Lostra ile gorusmustum, ki Ferhat ustada butun botlarimin tamirini yaptiriyorum, makine parmak ucuna girmez demisti.

Sizin soylediginiz yere ugrayacagim mutlaka. Umarim cozum olur.
    İşaret parmağımın boğumdan sonraki uç kısmı yamalı. Görüntü ve hissiyatta problem yok. Lakin yine aşındırmaya başlamışız

Deadly Sto(R)m bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şekil olunca yağmur eldivene girmez mi ?
    nasıl girecek hocam?
    https://bit.ly/30jiOxE

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    benimde uygun fiyatlı bot tavsiyesine ihtiyacım var. motomaxta satılan 4riders botlar var ama adı bot güvenilir bir ürün mü bilmiyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)