Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

0 Km Motorda Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Açtığım 2 Konuda Sağlam Linç Yedim Teşekkürler Demek Ki 0 Km Almak Daha Mantıklı Yoksa Aptal Yerinde Oluyorsun
    Önerilen Ve Yaptığım Araştırmalara Göre Bütçemin Yeteceği Motorlar Ayda 1 Yada 2 Kere Uzun Yol Gerisi Ankara İçinde Gezmek Ve İşe Gitmek İçin Kullanacağım Bir Motorları Aşağı Listeledim Bu Arada Bütcem 16 17 Civarında 3 Bin Tl Koruma Ve Eğitime Gidecektir Bu Fiyat Düşebilir Tabii Duruma Göre Yükselebilir De
    Not : Önerilere Açığım Bilmediğim Başka Modeller İçin 2. El Motordan Anlamıyorum Ve Ne Olacağını Bilmiyorum Exper Tek Çare Olacaktır Ama SS Görünümlü Bir Şey İstedim Ama Onlarda Ölmüş Haldeymiş Forumun Yardımı İle Öğrenmiş Olduk...

Pulsar Ns160 2018 Model
    Mondial KD125 F
    Mondial 150 Mh Drift
    Mondial 125 Drift L
    Mondial RX1i Evo
    CF 150 Nk
    Benelli Bn 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    cb125f 'i ilk sıraya koy bu listeye.2. el alacaksan da cbr250r
    MuratCihat bunu beğendi.

2. Elin Temizini Bulmak Zor Yazanlar Var Nasıl Temizini Bulabilirim Acaba Elbet Yatmış Olacak Ama Düzgün Bir Şeyi Nasıl Ve Nereden Bulabilirim Acaba Sahibinden Maalesef Çok Sıkıntı

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    bence o listeyi sil, oraya tvs apache 180'i ekle. sınıfının en dayanıklısı ve en güçlüsüdür. belki temizini bulursan bajaj pulsar 200'de iyi bir seçenek.
    MuratCihat ve yigozya bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Benelli tnt 250 bn 25 naked tarz seversen listene ekleyebilirsin. Yada pulsar 200 hem grenajlisi hem ciplagi var
    MuratCihat bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Ben MH Drift'i öneririm. Bu mesajın devamını ve uzun versiyonunu akşam yazarım detaylı şekilde şu anda az buçuk işim var. Ama kısaca anlatmak gerekirse, dayanıklı, motor parçası ucuz ve kolay ulaşılabilir. Sıfır yerine 2. el alabilirsin. Ayrıca benim konuya yazdığım mesajlarıda okuyarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsin.

Edit: Bütçeni yeni gördüm. O kadar bütçe varken drift yerine daha güzel motorlar alabilirsin.
    MuratCihat bunu beğendi.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Bu paralara alabileceğin en güzel motor 2017 pulsar 200 ns ama 2. el tabi ki, onun yerine sıfır km 160 ns tavsiye etmem. Eğer anlamıyorsan götür motomekaniğe ver 200 tl sana motorun seceresini çıkarırlar, ufak tefek düşmelerden bir şey olmaz motora korkma.
    MuratCihat bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    16-17 bin tl bütçe varsa al bir dominar 400. Sorunsuz makine.
    MuratCihat bunu beğendi.

Şimdi 16 Bin Bütçe Var Fakat Bunun İçinde Kask Koruma İlk Bakım Noter Ücretleri Var Birde Para Artarsa Bir Eğitim Almayı Düşünüyorum 2 Tane Antalya Da Cbr 125 R Buldum Cuma Günü Bakmaya Gideceğim Minibüs O Zaman Boşta Olacak Bu Arada 2006 Model Volkswagen Caravelle Aracımla Getirmeyi Düşünüyorum Arka Koltuklar Tamamen Sökülü Vaziyette Olacak 1 Kişi Tutarak 500 600 Km Yoldan Getirebilir Miyim Acaba ? ( Arkadaşlar Ben Biraz Genç İşi Yani Görünüşü Kawa Ninja Gibi Yada Honda Cbr 125 r Gibi Sportif Touring Tarzı Bir Motor Arıyorum 2. El Beni Korkutuyor Açıkçası Ankarada Öyle Pek Yok Maalesef Olanların Ya Krank Yada Grenaj Hasarlı Kırık Çizik Oluyor Çizik İse Sıkıntı Olur Mu Kırıksa Zaten Sıkıntı Sanırım Mümkünse Masraf Yapmadan Kullanabileceğim Bir Motor Ki Bu Çok Zor Herkesin Satma Nedeni Var Çoğu Bir Arızası Var Pek Belli Olmayan Ama Büyük Paralarla Anca Yapılabilen Yapılsa Bile Düzen Tutmama Durumu Sanırım Araba Deseniz Size A dan Z ye Anlatırım Ama Motor İşi Sıkıntı Ve Beni Korkutuyor Fiyat Aralığı Nedir Hangi Parçada Sorun Varsa Sıkıntı Olur Şasede İşlem Var Mı Yok Mu Gerçekten Bilemiyorum Ankara Oturan Varsa Bana Bu Konularda Yardımcı Olabilecek Birisi Çok Sevinirim ) (Tamircilere Ne Kadar Güvenilir Bilemiyorum Araçta En azından Anlarız Da Motor Başka Dünyalara Giriş ) ( Çok Fazla Konuştum Kesin Yine Linç Yerim Şimdiden Yanlış Bildiğim Bir Şey Varsa Özür Dilerim... )

Motosikleti
    pulsar ns200
    Pulsar ns200 motosikletimi ihtiyaçtan satiyorum, Ankara'da motosiklet almayı düşünen olursa eğer linki

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...49426060/detay
    MuratCihat bunu beğendi.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Rtr 200 almanı öneririm sağlam kaliteli bir motor
    yigozya, MuratCihat ve AzÇok bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Mondial fiyatları çok artmış.
    ben de bu tarz modeller bakıyorum, keşke geçen yıl falan alsaymışım.
    vulture falan 6 bin idi şimdi 10u geçmiş
    MuratCihat bunu beğendi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...52055239/detay

Ankara Motor İlanlarını Gezerken Bu İlanı Gördüm Sahibi Kazası Değişeni Yok Diyor Boyayı Sordum Cevap Vermedi Boya Fark Eder Mi Nasıl Acaba Dediğim Gibi Pek Anlamıyorum Ben...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

78 ? Karabüklü Müsünüz Yoksa ? Toprak Buldum Sandı Pazarlık Yapalım Biz Az Senle Sonuçta Aynı Memleketteniz :

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

2. Eli 16'dan Başlıyor Maalesef Bana Gelmez Bu Motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

2. El Ankara Da 5 Tane Motor Buldum Mümkünse Bunlardan Hangisi İyiyse Almayı Düşünüyorum Ama Siz Olsanız Hangısını Alırsınız ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cok-acil-700293451/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-hatasiz-piril-piril-honda-737670701/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-beyaz-melek-acill-satilik-cbr-250-759751142/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-goker-auto-dan-orjinal-52.000-km-752055239/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-son-1-hafta-suresi-kaldi.evlilik-sebebiyle-acil-satilik-754725332/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

Ninja'dan Vazgeçiyorum Amörtisör Ayarlanması Vs Çok Sıkıntı Boşverin Cbr250den Vazgeçilmez...

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Antalya'ya gelirsen ve bajaj alma niyetin olursa tayfun motor Birol ustaya gösterirsin. Kendisi daha yeni dünya arıza tespit şampiyonu oldu Hindistan'da yapılan yarışmada. bu arada pulsar 200 ns yada rs'ler her ne kadar bazen sorunlar çıkarıyor gibi görünseler de genelde ufak tefek çözülebilen türden sıkıntılar oluyor. Pulsar 160 na en mantıklı yazdığın seçenekler arasında.
    MuratCihat bunu beğendi.

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Sıfır hero xpulse 200 öneririm honda alt yapısına sahip ömürlük motordur parçaları ucuz 5 yıl garanti veriyorlar

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı mkolia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar ns200 motosikletimi ihtiyaçtan satiyorum, Ankara'da motosiklet almayı düşünen olursa eğer linki

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...49426060/detay
    Hocam merak ettiğimden soruyorum: Kaça almıştınız?
    MuratCihat bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Gel 17.500e benim motoru vereyim,özelden yaz fotolarını atayım

Motosikleti
    pulsar ns200
    Karabüklüyüm evet, düşünürsen eğer birşeyler daha yapabilirim, kullanmadığım için satıyorum garajda yatıyor bütün kış yatacak satılmazsa.

BiaRoss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Bence max. Bütçen ile alınabilecek en iyi seçenek temiz 2.el cbr250
    MuratCihat bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    O bütçeyle çok temiz ikinci el inazuma alabilirsiniz,bahsi geçen motorlardan çok daha üstündür

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)