Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli İmperiale 400

Motovento
    REKLAM ALANI

Benelli imperiale 400 modeli Hindistan da satışa sunuldu, youtube da çok fazla ingilizce ve hintçe inceleme videosu da mevcut ve bu motosikletin tasarımına hasta oldum , Benelli ye sordum bu sene satılmayacağını söylediler acaba 2020 de Türkiye ye gelir mi ? Ayrıca Hindistan'da yeni Jawa modelleri de satılıyor Türkiye ye de gelmesini istediğim jawa 42 modeli çok güzel, gerçi böyle retro motosikletler hiç tutulmuyor ama olsun

Benelli İmperiale 400

Jawa 42 ve Benelli imperiale 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Deposu biraz daha büyük olup selesi tek parça olsa daha bir beğenirdim
    Bir Triumph Bonneville t100 , Kawasaki w800 , Moto Guzzi V7 olmasa da
    güzel olmuş.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    İmperiale 400 hayallerimin iki tekeri. Tam klasik bir model. Çok düşük devir ama muazzam tork ve müthiş ekonomik. Tam benim gibi morukların motosikleti.
    emremm ve buteo bunu beğendiler.

Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deposu biraz daha büyük olup selesi tek parça olsa daha bir beğenirdim
    Bir Triumph Bonneville t100 , Kawasaki w800 , Moto Guzzi V7 olmasa da
    güzel olmuş.
    Hocam sanırım ikili selenin amacı istenirse arkanın çıkarılıp bobber benzeri bi hal almasını sağlamak bilemedim ama bu sınıftaki çok pahalı muadillerinden çok daha ekonomik bir alternatif olurdu bu model :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmperiale 400 hayallerimin iki tekeri. Tam klasik bir model. Çok düşük devir ama muazzam tork ve müthiş ekonomik. Tam benim gibi morukların motosikleti.
    Evet öyle çok hızlı gidelim mantığında değil ama torku sayesinde çok iyi çekişi var, 4.viteste 25 le bile gidebiliyorsun ben çok beğendim hatta tam nostalji olsun diye yanına sepet bile takılabilir :D
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Buteo , İmperial zaten aklımı başımdan almıştı , Sen şimdi bir de sepeti kattın işin içine , perişan eyledin beni. Net başında Kocaer y 2000 i motoruma
    nasıl takarım diye az hayaller kurmamıştım. İmperial 400 yanına birde sidecar muazzam üzeri muhteşem olur.

Buteo , İmperial zaten aklımı başımdan almıştı , Sen şimdi bir de sepeti kattın işin içine , perişan eyledin beni. Net başında Kocaer y 2000 i motoruma
    nasıl takarım diye az hayaller kurmamıştım. İmperial 400 yanına birde sidecar muazzam üzeri muhteşem olur.
    Hocam umarım Türkiye ye getirmeyi akıl edebilirler gerçi tutulacağını sanmıyorum ama yine de Benelli yi getiren distribütör büyük bir şirket belki de getirirler biraz da uygun bir fiyat olursa retro, cafe-racer, scrambler tarzı motosiklet severler yönelir bu modele
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Eğer getirirlerse inşaAllah aklı başında bir rakam yazarlar.

Bunu son zamanlar da başarabilen olmadı
    bursalıali bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    depo seklini ve boyutunu begenmedim.

motosikletin tasarımından "kalite akıyor" diye bir vurgu göremiyorum. acıkcası mondial in 7 bin tl e sattıgı motorlara benzettim

Avrupada 250 cc japon motosikleti fiyatıyla satışa sunulmuş sanırım, hindistan daki fiyatı da uygun diyorlardı daha doğrusu fiyatına göre iyi motosiklet diyorlardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo seklini ve boyutunu begenmedim.

motosikletin tasarımından "kalite akıyor" diye bir vurgu göremiyorum. acıkcası mondial in 7 bin tl e sattıgı motorlara benzettim
    kimse benelli şöyle üstün kaliteli böyle müthiş kusursuz demiyor hocam, ama fiyat-performans olarak da gayet güzel motosikletler yapıyor adamlar, ayrıca alelade çin malı motorlardan çok çok daha kaliteli duruyor ve yorumlarda da böyle belirtiliyor tabii fuara falan getirirlerse oldukça ilgi toplayacağını düşünüyorum umarım Benelli yetkilileri bunları okuyordur :D

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupada 250 cc japon motosikleti fiyatıyla satışa sunulmuş sanırım, hindistan daki fiyatı da uygun diyorlardı daha doğrusu fiyatına göre iyi motosiklet diyorlardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

kimse benelli şöyle üstün kaliteli böyle müthiş kusursuz demiyor hocam, ama fiyat-performans olarak da gayet güzel motosikletler yapıyor adamlar, ayrıca alelade çin malı motorlardan çok çok daha kaliteli duruyor ve yorumlarda da böyle belirtiliyor tabii fuara falan getirirlerse oldukça ilgi toplayacağını düşünüyorum umarım Benelli yetkilileri bunları okuyordur :D

hocam o ksma girer isek bazı çin malı motorlar da japonlardan daha kaliteli duruyor
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    İmperiale 400 un krom camurluklu butun seleli mdeli vardi ilk tanitimda. O baya şık duruyordu

Motosikleti
    xv250
    bu motorun gelmesi çok iyi olur biz zevk sahibi kimseleri de düşünsünler biraz. tutmuyor diye mi getirmiyorlar bu tip motorları ? jawa 42 4 zamanlı mıdır acep ?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    250cc uzeri oldugu icin vergi dilimi farkli..

Fiyat 35 den aşaği olmaz.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc uzeri oldugu icin vergi dilimi farkli..

Fiyat 35 den aşaği olmaz.
    leoncino, trk bile 500 cc çift silindir oldukları halde o civardalar bu motor 370 cc tek silindir, o kadar pahalı olmasının imkanı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmperiale 400 un krom camurluklu butun seleli mdeli vardi ilk tanitimda. O baya şık duruyordu

İlk kez eicma da tanıtıldığında böyleydi, çok da farklı gibi gelmedi bana, bordo renk depo ve yanında deri çantalarla müthiş olur bu motosiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun gelmesi çok iyi olur biz zevk sahibi kimseleri de düşünsünler biraz. tutmuyor diye mi getirmiyorlar bu tip motorları ? jawa 42 4 zamanlı mıdır acep ?
    hocam getirmiyorlar çünkü türkiye deki motosiklet kültürü sadece spor görüntü, yüksek hp, yüksek hız dan ibaret başka bi şey yok, jawa 42 , 4 zamanlı 290 küsür cc 27 beygir hindistan malı bir model, çek üretimi değil ne yazık ki :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o ksma girer isek bazı çin malı motorlar da japonlardan daha kaliteli duruyor
    Hocam zaten esasında japon motosikletleri öyle ahım şahım kaliteli değil ki japon otomobili neyse japon motosikleti de o , millet yerlere göklere sığdıramıyor o ayrı
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leoncino, trk bile 500 cc çift silindir oldukları halde o civardalar bu motor 370 cc tek silindir, o kadar pahalı olmasının imkanı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

https://cdni.autocarindia.com/Utils/...=578&w=872&c=0
    İlk kez eicma da tanıtıldığında böyleydi, çok da farklı gibi gelmedi bana, bordo renk depo ve yanında deri çantalarla müthiş olur bu motosiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

hocam getirmiyorlar çünkü türkiye deki motosiklet kültürü sadece spor görüntü, yüksek hp, yüksek hız dan ibaret başka bi şey yok, jawa 42 , 4 zamanlı 290 küsür cc 27 beygir hindistan malı bir model, çek üretimi değil ne yazık ki :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Hocam zaten esasında japon motosikletleri öyle ahım şahım kaliteli değil ki japon otomobili neyse japon motosikleti de o , millet yerlere göklere sığdıramıyor o ayrı
    Doğru söze ne denir ki.
    bursevi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)