Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alınık nmax 125 ya da 155 İstanbul içi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC750X
    Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım ehliyetini yeni aldı(yıllardır kullanır) ve glovo türevi bir iş yapmak amacı ile nmax bakmaktayız kendisine..km si 50 binden düşük ve nmax ini satmayı düşünen var ise görüşebiliriz. Hayırlı forumlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    Nmax yerine pcx veya spayci kullanmanızı tavsiye ederim veya vitasli olarak ybr&cbf tarzı parçası ucuz ve bol olan motolara yönelmelisiniz,bende glovoda biraz çalıştım getirisi güzel ama masrarfları çıkartınca elinizde pek fazla birşey kalmıyor kaza durumunda cebinizden karşılamanız gerekiyor masrafları glovo yerine scoty tarzı bir işe başlamasını tavsiye ederim scoty en azından trafik cezalarını vs. karşılıyor

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı Halilyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nmax yerine pcx veya spayci kullanmanızı tavsiye ederim veya vitasli olarak ybr&cbf tarzı parçası ucuz ve bol olan motolara yönelmelisiniz,bende glovoda biraz çalıştım getirisi güzel ama masrarfları çıkartınca elinizde pek fazla birşey kalmıyor kaza durumunda cebinizden karşılamanız gerekiyor masrafları glovo yerine scoty tarzı bir işe başlamasını tavsiye ederim scoty en azından trafik cezalarını vs. karşılıyor
    üstadım kışın da aktif olarak kullanacağı için en azından abs li bir model bakıyor kendisine.. yine de teşekkürler.. skuter sınıfında da ulaşabileceği fiyat bandında nmax ve sym 14jet var.. almışken yamaha almak satarken de kolaylık sağlayacaktır düşüncesiyle birincil tercihi nmax..

bu arada insan taşıma işine girmeyi düşünmemekte.. scotty yemek veya glovo türevi..

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kusura bakmayın ama burası ilan yeri değil burada moderatörler neden bunlara engel olmuyor

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın ama burası ilan yeri değil burada moderatörler neden bunlara engel olmuyor
    estağfurullah hocam ne kusuru.. ilan başlığı aradım bulamadım.. baktım birkaç konu aşağıda benzer bir konu açılmış o sebeple yazdım ben de.. forumda benim fark edemediğim ilgili bir bölüm var ise konu tabii ki de oraya taşınmalıdır.

Edit: şimdi gördüm bit pazarı ana başlığının altında imiş.. eğer bir moderatör arkadaşımız konuyu görürse ondan taşımasını rica ederim..

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok tuhaf insansın .
    Adam ekmek parasi kazanmak istiyo burası kamyonet forum sitesi deyil dogal olarakda akıl istiyo ne var bunda ?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok tuhaf insansın .
    Adam ekmek parasi kazanmak istiyo burası kamyonet forum sitesi deyil dogal olarakda akıl istiyo ne var bunda ?
    ülke olarak olması gerekene değil olmaması gerekene kafayı takarız.

Kask isteyene ABS'li motor önereni baştacı yapar

Kanser hastası oldugu için yardım isteyen kadının cebine dilenci gibi para sıkıştırana oy veririz.

Gerçekten garip ülkeyiz.

Bu arada evet konu yanlış yerde, ancak glovo - scotty ve tavsiye kısımlarına girdiğimiz için başlık düzenlenip konu buradan da devam edebilir bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)