Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalışmak için yer önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Dostlar selam,
    Bir arkadaşıma isteği üzerine motor kullanmayı öğretmeyi planlıyorum. Motor ve ekipman işi kolay ama mekan konusunda kafamda soru işaretleri var. Maslak'ta oturuyorum buraya çok uzak olmayan, trafiğe kapalı, en temel düzeyde bir şeyler öğretebileceğim bir alan bulamadım bir türlü.

Maslak, Beşiktaş, Levent civarlarında bildiğiniz böyle pazar yeri olur başka bir şey olur herhangi bir yer var mıdır? Trafiğe kapalı olmasını istiyorum ki çalışırken tedirgin olmayalım, zaten arkadaşım ilk defa motor üstüne oturacak.

Şimdiden teşekkürler,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim orada tt arena tarafından Atatürk havalimanı yönüne devam ederken Hasdal Viyadüğünü geçince orada tır garajı var trafiğe kapalı alandır sadece tırlar arabalar sağa sola kenara park etmek için duruyorlar ara sıra antreman yapıyorum gelirsen yardımcı olurum istersen mekanın resmini videosunu atarım bayağı büyük biryer çalışma için

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    belki biraz uzak olacak ama İkitelli Atatürk olimpiyat stadı var, maç olmayan günlerde çook büyük açık otopark alanları var ve asfaltı oldukça kaliteli.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Atatürk olimpiyat parkına güvenlik izin vermiyor diye biliyorum.Yoksa orası çok uygun bir yer.OMM eğitimlerini orada veriyor ve sanırım kiralıyorlar.

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atatürk olimpiyat parkına güvenlik izin vermiyor diye biliyorum.Yoksa orası çok uygun bir yer.OMM eğitimlerini orada veriyor ve sanırım kiralıyorlar.
    sahaya yakın olan kısımda yasak var ama diğer açık alanlar serbestti en son.
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Maslaktasın itüye girebilirsen orada çok boş alan var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)